Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Targonca jogsi
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tom32
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 10:18    Hozzászólás témája: Targonca jogsi Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Máj 3-án megyek Londonba. Van A B C kategóriás jogsim. Azt hallottam ,hogy ezek helyett angol( nemzetközi ) jogsit kell mejd csináltatnom. De mi a helyzet a targonca jogsival? Azt elfogadják angliában? Vagy fordittassam le egy hivatalos fordítóval még itthon úgy mint a bizonyítványaimat? Előre is köszönöm a segítséget,

üdv.: Tamás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rixus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 6. Csütörtök, 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Meg tudja nekem valaki mondani sos-ben, hogy az itthoni targoncas jogsit elfogadjak e odakint? SOS

Koszi

Norbi
Vissza az elejére
Peter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 7. Péntek, 9:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rixus írta:
az itthoni targoncas jogsit elfogadjak e odakint? SOS

Kb 2 éve volt egy ismerősöm aki raktárban akart elhelyezkedni, neki nem fogadták el a magyar targonca jogsit.

Peter
Vissza az elejére
gtl011
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 7. Péntek, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezzel az a gáz, hogy rengeteg forklift melót hirdetnek, és elvileg nem az az érdekes, hogy van-e papírod vagy sem, hanem, hogy láttál-e már emelővillás targoncát közelről.
Ugyanis, mint sok más melónál, vannak speciális biztonsági szabályok, az egyik pl. az, hogy ehhez a fajta melóhoz kell egy itteni szakvizsga.
Tehát egy dolog az, hogy ithon dolgoztál már ilyennel, az ahhoz kell, hogy pályázhass, a többit elvileg a cég intézi. Neki fontos ugyanis, hogy aki ilyen munkakörben dolgozik, az le legyen fedve, mert ha ráborítod a főnökre a palettát, akkor az sokba kerül nekik.
Tehát igenis fordíttasd le, plusz az életrajzodba írd bele, hogy mennyi ideje, és milyen típusú targoncákkal hajszoltad az élvezeteket.
A tanfolyamot és vizsgát ők fogják intézni.
Mellesleg komoly órabéreket tudnak adni a virgoncás melókban.

Az elutasítás pedig nem adminisztratív okból történhetett, vagy az angoltudással lehetett baj, vagy nem igazán szerették volna külföldivel betölteni az állást.
Ilyen esetekben minden másra hivatkoznak, csak az igazat nem mondják ki, mert az viszont tényleg komoly pénzbe kerülhet nekik, ha feljelentik őket diszkrimináció miatt. Tehát do not hasitate, bele a közepébe!
üdv
gtl
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 7. Péntek, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ehhez csak annyit tudnák hozzáfűzni, hogy nekem a gólyadarukezelői vizsgámat ( Palfinger, Hiab) itt nem fogadták el, legalább 5 helyen próbáltam bemutatni hogy én milyen túlképzett emberke is vagyok....
Pedig pl. HIAB darukezelőt minden nap keresnek a sajtókban....

Persze én lusta voltam, és nem fordittattam le előre, ez hiba volt. Ahogy gtl011 mondja mindenképpen fordittasd le hitelesen, és azzal már érdemes próbálkozni. Ha kellesz nekik, akkor úgyis beiratnak az itteni tanfolyamra. (Bár oda meg jól kell beszélni angolul)

Ez csak az én tapasztalatom volt, lehet hogy más konkrétummal is tud szolgálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
zwelder
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 20. Csütörtök, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha szuksegetek van angol targoncas jogsira, csak hivjatok fel!
Hivatalos vizsga! Hetvegen! (Tehat nem kell szabadnapot kivenned.)nincs olcsobb es gyorsabb megoldas. A hatrany hogy legalabb 3 fonek kell egyidoben vizsgaznia.
A lenyeg, hogy legyen vezetesi gyakorlatod (egy kicsi). az angoltudasod nem lenyeges a vizsganal, DE A MUNKA KERESESNEL IGEN!
Csak szeretnem ha mindenki tisztan latna hogy az angol targonca jogsi, NEM jelenti az azonnali munkat!!!!!!
07845139452 csak du. 18-00 tol
Vissza az elejére
zotyek
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv tehát a targoncás jogsival(elektromos elég sok gépre) nem sokra megyek ha nincs hitelesen leforditva+ nembeszélek angolul:(( pedig biztam hogy bemutatom és megmutatom hogy tudom kezelni.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zotyek írta:
üdv tehát a targoncás jogsival(elektromos elég sok gépre) nem sokra megyek ha nincs hitelesen leforditva+ nembeszélek angolul:(( pedig biztam hogy bemutatom és megmutatom hogy tudom kezelni.

Szia

Nalunk nem foglalkoznak azzal ha van valakinek targoncas jogsija(magyar), hiaba tapasztalt, gyakorlott sofor.Csak akkor vezethetnek targoncat ha a ceg teningjen reszt vettek es sikeresen vizsgaztak.
De ez nem azt jelenti hogy mindenhol igy van...csak egy tapasztalat.
Vissza az elejére
zotyek
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabaBaba írta:
zotyek írta:

Szia

Nalunk nem foglalkoznak azzal ha van valakinek targoncas jogsija(magyar), hiaba tapasztalt, gyakorlott sofor.Csak akkor vezethetnek targoncat ha a ceg teningjen reszt vettek es sikeresen vizsgaztak.
De ez nem azt jelenti hogy mindenhol igy van...csak egy tapasztalat.
talán sikerül kijutnom és másnem ucaseprö leszek de már ugy szabadulnék ebböl a nyomorbol
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 11. Szerda, 19:33    Hozzászólás témája: Elszantsag Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Fo az elszantsag es a kitartas! Nem lesz konnyu, keszulj fel. De ha kitarto vagy es van egy kis szerencsed akkor talan sikerulni fog!!!!
Vissza az elejére
zotyek
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Február 12. Csütörtök, 7:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv kaptam 1 b.pesti számot ahol hiteles másolatot kapok a biziröl meg a jogsirol kezdére,elszánt vagyok de megjelent 1 irás miszerint nincs melo és idegen gyülölet van kint,most olvastam a forumon.
Vissza az elejére
zotyek
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Április 1. Szerda, 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zwelder írta:
Sziasztok!
Hivatalos vizsga! Hetvegen! (Tehat nem kell szabadnapot kivenned.)nincs olcsobb es gyorsabb megoldas. A hatrany hogy legalabb 3 fonek kell egyidoben vizsgaznia.
A lenyeg, hogy legyen vezetesi gyakorlatod (egy kicsi). az angoltudasod nem lenyeges a vizsganal, DE A MUNKA KERESESNEL IGEN!
Csak szeretnem ha mindenki tisztan latna hogy az angol targonca jogsi, NEM jelenti az azonnali munkat!!!!!!
hahooooo ez még él???? és pontosan milyen gépekre lehet vizsgázni? mert az enyim ithoni viszonylatban kitünö a könnyü gépkezelöi jogsim és a nehéz gép kezelöimbe is van 1 gép bepecsételve ( dolgoztamis velük) remélem néha még benéz ide és válaszol Mosoly
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Április 1. Szerda, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zotyek írta:
zwelder írta:
Sziasztok!
hahooooo ez még él???? és pontosan milyen gépekre lehet vizsgázni? mert az enyim ithoni viszonylatban kitünö a könnyü gépkezelöi jogsim és a nehéz gép kezelöimbe is van 1 gép bepecsételve ( dolgoztamis velük) remélem néha még benéz ide és válaszol Mosoly

Miért nem hívod fel?
Vissza az elejére
zotyek
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Április 1. Szerda, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert elég drágavolna ithonrol telefonálni Nevető majd már kintröl hivom ha nemlép be adig
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Április 1. Szerda, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zotyek írta:
mert elég drágavolna ithonrol telefonálni Nevető majd már kintröl hivom ha nemlép be adig

Akkor küldj neki egy privát üzenetet! Azt mailben megkapja.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban