Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keres
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
liviaaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 11. Vasárnap, 21:13    Hozzászólás témája: Munkát keres Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Egy Angliai kisvárosban dolgozom,vendéglátoi munkát végzek.OKJ-s ápolo vagyok,de a nyelvet itt kezdtem el tanulni,5 honapja járok nyelviskolába.Szeretnék a szakmámban elhelyezkedni,tudom hogy gyenge hozzá a nyelvtudásom,debizom benne hogy valaki tudna segiteni!Tobb éves gyakorlatom van,idos betegek teljeskoru ápolása terén,és érdekelne itteni HOSPICE ápolási munka,akár idosotthon is!Otthoni Korházi referenciám van!Ha valaki tudna segiteni,orulnék neki!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
heurekus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 13. Kedd, 0:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nyári (július 1től szept közepéig max) munkát keresek Londonban, ill ANgliában akárhol. 21 éves vagyok, egyenlőre még egyetemen koptatom a padot. Van némi tapasztalatom a vendéglátásban, dolgoztam pultosként, hostessként, eladóként, időnként pesztrálgatom a 4 és 6 éves unokatestvéreimet is.... Bármit szívesen elvállalok, ami ezek alapján szóba jöhet(pl hotel, felszolgálás, au-pair etc). Angolul társalgási szinten beszélek, németül egy picit:) Légyszíves segítsetek, ha valakinek van állás ajánlata kérem írjon nekem egy mailt! (heurekus@freemail.hu) . Előre is köszönöm Mindenkinek mindennemű fáradozását! R
Vissza az elejére
Norbert77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 27. Kedd, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok 2 napja erkeztem ebbe renkivul nagy varosba huu leultunk leszakadt a labunk de elunk .

Szallas van(OXFORD STR-hez kozel) csak munka utan erdeklodunk aki esetleg tud valamit 2 epitoiparban(festok) jaratos fiatalembernek az irjon plz egy telo szamot a jelenlegi mobilomra visszahivjuk(20 perc mulva veszek egy itteni szamot)koszonunk minden helpet csak a lehuzosabb fajta keruljon kerem by al
06304668087 norbert leszek.

(cv reference van a hosszutavu munkara is termeszetesen)
Vissza az elejére
November7
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 9:35    Hozzászólás témája: MUnkát kersek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Londoni munkát keresek a nyárra. Idegenforgalmi szakos főiskolás lány vagyok. Szállodai, éttermi munka érdekel, 4 hónapos korfui felszolgálói és 4 hónapos utazási irodai tapasztalattal.

A segítséget előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Bucek
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 19. Csütörtök, 21:32    Hozzászólás témája: melódia Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Hamarosan indulunk angliába és a segítségeteket szeretném kérni.
Nekem az angolom kissé alap, van A, B, C, jogsim.
Első sorban sofőri állás érdekelne, az sem baj, ha valami köbányában kell vezetni. Persze, ha ez nem jön össze másra is kapható vagyok.
Párom jól beszél angolul, szinte bármilyen munka jól jönne neki.
Ha valaki veszi a fáradtságot és ír, ha nem is kokrétumot, csak a kilátásainkról, azt nagyon köszönjük.
Üdv:
Bucek

bucek68@citromail.hu
Vissza az elejére
katulla
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 20. Péntek, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok a párom is kinn dolgozik London mellett és most valami sofőri melót keres B, C ,D jogsival. Angolul csak egy kicsit beszél. Ha valaki tud valamit kérem jelentkezzen. Köszi
Vissza az elejére
klopi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 5. Szombat, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok!Masszor vagyok, leginkabb ezen a terulten szeretnek elhelyezkedni, de minden munka erdekel. Sajnos az angolom keves, de igyekszem tanulni! Van valami ajanlatod?
Vissza az elejére
bertinaika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 8. Kedd, 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok manikurus pedikuros munkat keresek londonban vagy kornyeken ha barki tud segiteni vagy ajanlani valamit akkor irjon vagy hivjon koszi elore is sziasztok Erika 07807265287
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 8. Kedd, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bertinaika írta:
sziasztok manikurus pedikuros munkat keresek londonban vagy kornyeken ha barki tud segiteni vagy ajanlani valamit akkor irjon vagy hivjon koszi elore is sziasztok Erika 07807265287

A szalonokban jartal mar? Leadtad a CV-et?
Vissza az elejére
dezsisada
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 11. Péntek, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
graphic designer munkat keresek londonban. Akar freelance/szabaduszo munka is erdekel.
Portfoliot tudok kuldeni
kontakt: dezsi.sada@gmail.com
Vissza az elejére
pisti_jr
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 17. Csütörtök, 12:00    Hozzászólás témája: munkát keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.Május 22-én megyek londonba és munkát keresek.elég sok végzettséget igazoló papírom van de nem akarom öket felhasználni.inkább valami alap munkát keresek.pl:autóápolás,építkezés,gépszerelés.elég sok mindenhez értek,legföképp a gépekhez.az angol nyelvtudásom a kinti viszonylathoz képest alap és középfok közé esik.általános témákban meg tudom magam értetni és megy a párbeszéd is.nincsenek nagy elvárásaim csak vendéglátós ne legyen.elöre is köszi.
Vissza az elejére
somlairoland
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 27. Vasárnap, 16:02    Hozzászólás témája: munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

egy-két hét múlva szeretnék kemeni Londanba dolgozni. Bármilyen munkára nyitott vagyok. (szórólapozástól au-pair-ig). Aki tud ajánlani számomra vmit azt megköszönném.

R
Vissza az elejére
cytina
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 27. Vasárnap, 17:04    Hozzászólás témája: Re: munkát keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

pisti_jr írta:
.elég sok végzettséget igazoló papírom van de nem akarom öket felhasználni.inkább valami alap munkát keresek.pl:autóápolás,építkezés,gépszerelés.elég sok mindenhez értek,legföképp a gépekhez.

Miert is nem akarod felhasznalni a papirjaidat?? CSak mert az alapmunkara mindenki vevo, nagy szerencse kell, hogy gyorsan talalj melot. En a helyedben megprobalnam, foleg ha meg nyelvtudasod is van.
Vissza az elejére
gabesz0510
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

2 hete vagyunk Angliaban,Londonban szeretnenk munkat vallalni.
Sajnos gyenge az Angolunk,de barmilyen munkat szivesen elvallalnank.
Aki tudna segiteni az legkesobb csutortokig valaszoljon.

Elore is koszonjuk!

Gabor...
Vissza az elejére
halasz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 6. Csütörtök, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Munkat keresek!

Sziasztok acsszakmaban munkat keresek Londonban 20 eves gyakorlatom van utolso 6 ev Newyorkban dolgoztam alapfokon az angolt beszelem onaloan dolgozom es ki tud elso idoben mas munka is erdekel
koszonom ha segitetek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban