Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Futás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cintia
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 6. Kedd, 23:09    Hozzászólás témája: Futás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tud valaki jó futóterepet Tottenham-Leyton- Walthamstow környékén (mennyire biztonságos arra egyedül futkározni?)?
Esetleg vki aki szintén arrafelé fut, és futótársat szeretne?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 7. Szerda, 0:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sajnos délen lakom, jó messze tőled, ugyhogy sajnos nem tudok csatlakozni, de biztatni azt nagyon is.
Én eddig 2 helyen futottam: A Victoria Parkban és most a Kennington Parkban. Mindkettő elég biztonságos volt, mivel itt a parkokat álltalában sötétedés után bezárják, este egyikben sem voltam. Mindkettőben sok futóval találkoztam a nap minden szakában. A Victoriában voltak futóklubbok is - ha találsz valami nagyobb parkot biztosan lesz vagy a helyi council oldalán érdemes megnézni, szerveznek-e ilyesmit.
Praktikus tanácsokat találsz ezen az oldalon: http://www.runnersworld.co.uk/
Routfindert meg itt: http://www.runlondon.com/routefinder/.
És itt elég sok jótékonysági futóverseny is van, például ez: www.raceforlife.org.uk, ezen az oldalon egy tréningprogramot is találsz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cintia
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 7. Szerda, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a választ Nagyon boldog
Ezek a jótékonysági futóversenyek is jól hangzanak; saját edzésprogramom van, ami éppen a kiválasztott maratonra, ultramaratonra szól, csak időnként jó ha nem egyedül kell elmenni futni, bár Londonban legalább lesz más is aki fut Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Cenicienta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 20. Csütörtök, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudják kint, mi az a kézilabda?Mert azt hallottam, nem nagyon.sebaj, majd megtanítom rá őket!Vicces
Vissza az elejére
cytina
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 20. Csütörtök, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, nem nagyon megy nekik ez a sportag...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Sport Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban