Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Szobafestő munkát keres!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rolandhustyava
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 14:12    Hozzászólás témája: Szobafestő munkát keres! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szobafestő munkát keres!
28 éves fiatalember Angliában legális munkát keres,lehetőleg Londonban!
Még Magyaro-on vagyok,de ha lesz valami konkrét akkor azonnal tudok indulni. Van jogsim,de csak kevés az angol nyelvtudásom. Amugy bármilyen munka érdekel, szakmámon kivüli is!
0630/317-5865
rolandhustyava@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sensey
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 15. Péntek, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!
Én is ki akarok menni külföldre,lehet hogy Angliába!Színtén szobafestő,de más is érdekel!Ha tudok valamit szólok!
csá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
jupiter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 16. Szombat, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szépen összegyűlnek itt a festők,csatlakozom hozzátok én is,25 vagyok,alapfokon beszélek angoul,én valószínű április végén ki is megyek de nem hiszem hogy egyből festőnek,először szinte mindegy hogy mi aztán ha már lesznek kint ismerősök,barátok,kapcsoltok akkor próbálok valamit szerezni ott kint festő munkát,nem akarok úgy járni hogy valaki ígér itthon valami munkát aztán nem is lesz belőle kint semmi.Magyar közvetítőn keresztül nem is próbálkozok,mert nem hiszek nagyon bennük.De azért ha tudtok valamit szóljatok nekem is.Köszi
dbalazs0112@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
elek82
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 28. Hétfő, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! én is festő vagyok,noha papirom nincs róla,de 5 évet dolgoztam fesövel,én is gondolkodom hogy kimennék Londonba ,ha valaki tud segíteni kérlek szoljatok 06705394172 számon.
Vissza az elejére
drummerzoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 17. Szombat, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia. Szeretnék Croydonban vagy Purleyben munkát és szállást találni. A szakmám szobafestő és szeretném is ezt csinálni, de ha valami más lenne az is teljesen megfelelne. Nagyon alapfokon beszélek. Január első hetében tervezem a kiutazást. Előre is köszönöm válaszod. Üdv Zoli drummerzoli@citromail.hu
Vissza az elejére
Popperes
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 12. Szerda, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Festő vagy szigetelő (Rockwool,hungarocell) munkát keresek Borehamwoodban és környékén!Aki tud valamit irjon vagy hivjon,elöre is köszi! tel.07563731271 Üdv Péter Email csuka.08@freemail.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban