Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Anglia-MO csomagkuldo szolgaltatas hamarosan indul
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Thomas0202
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 21. Szerda, 18:38    Hozzászólás témája: Anglia-MO csomagkuldo szolgaltatas hamarosan indul Hozzászólás az előzmény idézésével

Udv mindenkinek!

Egy nemzetközi kereskedelmi vállalkozás vagyunk a megfelelö számú érdeklődő esetén szabad kapacitásunk feltöltése végett csomagszállító szolgáltatást indítunk a két ország között az angliai magyarok részére. A csomag szállítása mindkét oszágban háztól-házig történik ,méretek és a tömeg változó. A költsége egy kb. 50x50x50 cm-es doboznak (0.125 m3) ,ami ugy max. 10 kg lehet kb. 20 font (ez a megrendelhető minimum tétel is) . Szállítási idő kb.3 nap. A szolgáltatás oda-vissza is ugyanayokkal a feltételekkel üzemel.
A csomagokba jovedéki termék főleg cigi nem rakható Szomorú ,de gondolom Angliabol kifele ez senkinek nem jutott eszébe, befelé meg eggyértelmű miért nem.
Várjuk visszajelzéseteket itt a forumon ,mivel szolgáltatásunk tervezésénél azokat figyelembe szeretnénk venni. Minden véleményt és hozzászólást szivesen fogadunk .

Üdv
Thomas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas0202
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 21. Szerda, 19:00    Hozzászólás témája: valasz Seci uzenetere Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt irta Seci:

Ezt nagyon jo otletnek tartom, de esetleg erdemes lenne a topikot attenned a Szolgaltatasok ala, mert nem sok koze van a Baratkozashoz.

Nekunk lenne is mindjart ket Dyson porszivonk, amit ha nem tudunk maskepp hazavinni, akkor veletek kuldenenk (ez egy par heten belul kiderul)

Egy dolgot azert erdemes lenne tisztazni: mit jelent a haztol hazig, foleg itt, mert London egy marha nagy falu, es ezen kivul meg vannak a Londonon kivuliek is, mint pl. mi is (GU14 0BU) Az otthoni hazig is erdekes persze, foleg a nem-budapestiek eseteben, mert gondolom Skociabol Nyiregyhazara mas a tarifa, mint London-Bp kozott (bar lehet, hogy megprobaljatok kigazdalkodni az egysegarat?)

-seci

Kedves Seci valaszom a kovetkezo:

Ez igy van London egy marha nagy falu, ezert tudjuk mi is ,hogy majdani megrendeloink nagy resze is itt el. De nem szeretnenk elfelejtkezni a tobbi magyarrol sem ,ezert szolgaltatasunk nekik is szol ,az ar valtozatlan reszukre is ,tehat megprobaljuk kigazdalkodni, termeszetesen ,valamekkora elerhetosegi kort huznunk kell hiszen a koltsegeink a tavolsagokkal aranyosak. Ez azonban magyarorszagra nem igaz. Oda barhova kivisszuk majd a csomagot. A porszivoval valoszinuleg nem erdemes rank varni ,de szabad kapacitasunk honapok mulva felszabadul ehhez nekunk elore kell terveznunk. Havonta legalabb egy, kesobb heti rendszereseggel inditunk jaratokat, arainkat a szabad kapacitasaink miatt tudjuk lent tartani .
Ha barmilyen kerdes van szivesen valaszolok

Thomas
Vissza az elejére
bela27
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 6. Kedd, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mosoly

Tisztelt Thomas!

Engem konkretan erdekelne a csomag kuldo szolgaltatasotok! Mikor,hogyan lehet titeket elerni ez ugyben? udv: bela.
Vissza az elejére
matyoka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 10. Szombat, 10:13    Hozzászólás témája: MAGYARORSZÁG EGÉSZ TERÜLETE ÉS LONDON CSOMAGKÜLDŐ SZOLGÁLAT Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK!

MAGYARORSZÁGRÓL LONDONBA ILLETVE VISSZA, CSOMAGKÜLDŐ SZOLGÁLTATÁST NYÚJTUNK. MAGYARORSZÁG EGÉSZ TERÜLETÉRŐL MÉRETTŐL ÉS SÚLYTÓL FÜGGETLENÜL, IGÉNY SZERINT AKÁR HETENTE IS. BUDAPESTRŐL LONDONBA 5000 FORINT, LONDONBÓL BUDAPESTRE 15 FONT BÁRMELY VIDÉKI VÁROSBÓL LONDONBA 7000 FORINT, LONDONBÓL BÁRMELY VIDÉKI VÁROSBA 20 FONT. AMENNYIBEN A LONDONI CÍMZETT VISSZA IS KÜLD CSOMAGOT UGYANAZON ÚT ALKALMÁVAL, AKKOR KEDVEZMÉNYT TUDUNK ADNI.
HA ÉRDEKEL AJÁNLATUNK, AKKOR KÜLDJETEK E-MAILT A zoltanmatyoka@freemail.hu e-mail címre. ILLETVE TELEFONÁLJATOK A 06-70/3101333 vagy a 06-70/2813456 TELEFONSZÁMRA. HAMAROSAN ANGOL SZÁMOT IS MEG TUDUNK ADNI. SZÓLJATOK MAGYARORSZÁGON ÉLŐ ROKONAITOKNAK, BARÁTAITOKNAK, ISMERŐSEITEKNEK, HOGYHA SZERETNÉNEK NEKTEK CSOMAGOT KÜLDENI, AKKOR VEGYÉK FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT.
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 11. Vasárnap, 18:16    Hozzászólás témája: Re: MAGYARORSZÁG EGÉSZ TERÜLETE ÉS LONDON CSOMAGKÜLDŐ SZOLGÁ Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt az IWIW-en olvastam, gondoltam az okulas vegett bemasolom:

"!!!!Sziasztok akik csomagogat szeretnenek kuldeni! Ha valaki talalkozna azzal a nevvel, hogy Asperjan Andras, es felajanlja hogy segit csomagszallitasban Londonbol, akkor ne bizzatok meg mert nem fogja teljesiteni. Nekem egy honapja nem szallitja le 2db taskamat es csak hiteget. Elkerte erte a penzt es megallapodtunk hogy harom napon belul Magyarorszagon lesz a csomagom, azota se jott meg es kulonfele sztorikat gyart indokkent. Lenyeg hogy 20 kg-nyi targyam tunt el!!!"
Vissza az elejére
matyoka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 11. Vasárnap, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Avnire!

Biztos, hogy vannak csalók. Én is megjártam már külföldi munkával kapcsolatban, amikor Németországban 300 eurómat elvették, és otthagytak a Nürnbergi éjszakában. Az ötlet onnan jött, hogy a fiam holnap jön haza Londonból 20kg túlsúllyal. Vannak barátaink Londonban, akik szerint ez egy jó ,ötlet. Én egyéni vállakozóként csinálom legálisan számlaképesen és a csomagokat mindenki garantáltan megkapja. Ez a csomagküldés Belgium és Magyarország között 1 éve működik. Tisztelettel Matyóka Zoltán zoltanmatyoka@freemail.hu
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2007. Március 12. Hétfő, 0:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

matyoka írta:
Szia Avnire!

Biztos, hogy vannak csalók. Én is megjártam már külföldi munkával kapcsolatban, amikor Németországban 300 eurómat elvették, és otthagytak a Nürnbergi éjszakában. Az ötlet onnan jött, hogy a fiam holnap jön haza Londonból 20kg túlsúllyal. Vannak barátaink Londonban, akik szerint ez egy jó ,ötlet. Én egyéni vállakozóként csinálom legálisan számlaképesen és a csomagokat mindenki garantáltan megkapja. Ez a csomagküldés Belgium és Magyarország között 1 éve működik. Tisztelettel Matyóka Zoltán zoltanmatyoka@freemail.hu

Matyoka. Itt senki nem arra celzott, foleg nem avnire, hogy te folytatsz ilyen "uzletet" Csak felakarta hivni a figyelmet, hogy ilyen ember/emberek is vannak. De a te nevedet nem emlitette benne tudtommal, de mivel ez egy forum, es nyilvanosan lehet ide irni, ezert elt a lehetosseggel, es kozze tette azt, ami az wiwen kering. Szerintem ez jo dolog, mert nem mindenki olvassa a wiw forumot, aki ezt a forumot olvassa, es forditva.

Szoval ne vedd magadra, es a sajat vallakozasodra sem.
Vissza az elejére
LOUISTRANS
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Április 18. Péntek, 19:23    Hozzászólás témája: Anglia-Magyarország Csomagküldő Szolgálat Hozzászólás az előzmény idézésével

CSOMAGKÜLDÉS, KÖLTÖZTETÉS, ÁRUSZÁLLÍTÁS
Anglia és Magyarország között, valamint a tranzit útvonalon, Heti rendszerességgel

Louis Trans Csomagküldő Szolgálat
http://WWW.CSOMAGKULDES.COM
Ügyfélszolgálatunk:
+36 62 55 66 06 vagy +44 208 133 7708
e-mail: office@csomagkuldes.com

MEGBÍZHATÓ SZOLGÁLTATÁS
ELFOGADHATÓ ÁRON

Legutóbb LOUISTRANS szerkesztette (2009. Február 16. Hétfő, 18:17), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tvmacilaci
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. November 11. Kedd, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, engem érdekelne a csomagszállítás, Bp.-ről ide, de mindössze annyi különbséggel, hogy nekem 1 bizonyos üzletben fel kellene venni néhány dolgot és kiszállítani, én online kifizetem, kb 25kg lenne és átlag 1-2 havonta ismétlődne mindig ugyanaz. Az üzlet Bp-en az Örs vezér tértől nem messze Gödöllő felé van a Kerepesi/Veres Péter úton, itt pedig Corby / Northants lenne a végcél, fizetés megegyezés szerint, a szállítmány értéke kb 40-50E forint lenne. Lehetséges egy ilyen variáció is? Ide is meg a masterkl@web.de címre is írhattok választ kösz Laci
Vissza az elejére
kapos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. November 28. Péntek, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom nektek már unalmas Szomorú ,de segitségeteket kérném abban h.a befizetett adomat szeretném vissza igényelni!5 évet huzam le Angliában,most itthon vagyok és nem is szeretnék vissza menni!Tudnátok nekem segiteni h.hol kell utánna járnom az egésznek!Meg van az összes papirom ami kell vagy legalább is remélem! Nagyon boldog
Elöre is köszönöm!

Krisztián
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. November 28. Péntek, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kapos írta:
Sziasztok!

Tudom nektek már unalmas Szomorú ,de segitségeteket kérném abban h.a befizetett adomat szeretném vissza igényelni!5 évet huzam le Angliában,most itthon vagyok és nem is szeretnék vissza menni!Tudnátok nekem segiteni h.hol kell utánna járnom az egésznek!Meg van az összes papirom ami kell vagy legalább is remélem! Nagyon boldog
Elöre is köszönöm!

Krisztián

A befizetett adódat??? Azt hogy gondolod? Itt éltél, dolgoztál, miért adnák vissza???
Az utolsó adóéved túlfizetett adóelőlegét tudod visszaigényelni.
Itt az oldal, amelyik kategória rád érvényes, azt a linket nézd:

http://www.hmrc.gov.uk/sa/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. November 29. Szombat, 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arról nem is beszélve, hogy a lehető leghihetetlenebb helyen tetted fel a kérdésedet... Zavart
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. December 23. Kedd, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

Legutóbb BabaBaba szerkesztette (2009. Február 4. Szerda, 11:21), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
LOUISTRANS
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 2. Hétfő, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

Legutóbb LOUISTRANS szerkesztette (2009. Február 16. Hétfő, 18:18), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 2. Hétfő, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

Legutóbb BabaBaba szerkesztette (2009. Február 4. Szerda, 11:22), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban