Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Home Office Regisztráció
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 15. Péntek, 10:56    Hozzászólás témája: Home Office Regisztráció Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy olyan dolog amit 70 fontod bán, de a munkába állásodat követendő 30 napon belül kötelező.
Egyszerű statisztika, a Belügyminisztériumnak van rá szüksége.
A formanyomtatványt töltsd le a a www.workingintheuk.gov.uk weboldalról /WRS form azaz Worker Registration Scheme/.
Töltsd ki, mellékelj hozzá egy 70 fontos postal ordert, munkáltatói igazolást két személyigazolványképet, a személyid vagy az útleveled.
Postán küldik vissza először a dokumentumentumaidat, majd pár hét mulva a kártyát.

Legutóbb Enci szerkesztette (2007. Szeptember 13. Csütörtök, 12:59), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sunflower
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. December 28. Csütörtök, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Én igazából arra lennék kíváncsi, hogy mi történik, vagy mi történhet akkor, ha már több, mint 3 hónapja dolgozom, de elfelejtettem elintézni a regisztrációt. Mentségem nincs ugyan rá, egyszerűen csak amikor elkezdtem dolgozni, akkor másra is jó volt az a 70 font, aztán pedig elfelejtettem.
Vissza az elejére
Cyberbird
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. December 29. Péntek, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Komolyabb probléma nincs belőle, intézd el mielőbb, bár neked elvileg semmi bajod nem lehet belőle de a munkáltatódat csúnyán megbüntetik ha enélkül foglalkoztat és lebukik az ellenőrzésen, és mivel el akarja ezt kerülni valsz kirúg a bünti után. De intézd el szerintem nem lesz belőle semmi gond énis 2 hónap után intéztem el, szintén nem ártott az a pénz máshol, aztán meg időt kellett szakítani Mosoly
Annyi hogy nem feltétlen kell 70 fontos postal orderrel intézni bankkártyával is fizethetsz, azaz a homeoffice papírom megadod a Debit card adataid és arról vonják majd le a 70 fontot, a két módszer tudtommal egyenértékű úgyhogy amelyik kényelmesebb, nekem a bankkártyás volt az Mosoly
remélem segítettem.
Üdv.:Laci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sunflower
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. December 30. Szombat, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Köszönöm, hogy segítettél! Igaz, hogy én ügynökségen keresztül dolgozom, de sosem kérdezték még, hogy elintéztem-e a regisztrációt. Igazából egy szó sem esett még soha róla. És abból sem lehet baj, hogy munkábaállás dátumának szeptembert írok? Vagy írjak inkább decembert? Csak azért, hogy a munkáltatómnak ne legyen ebből baja...
Vissza az elejére
Cyberbird
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 3. Szerda, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis ügynökségen keresztól dolgozok, és nekem a tőlük kért papírra be is írták a munkakezdést és ott az eredeti dátumot adták meg ami szerint több mint 2 hónapja kezdtem, de nemhiszem hogy ebből bajuk lenne Mosoly
Biztos van valami figyelmeztetés előtte szerintem meg azért ez nem olyan mintha évekig így melóznál Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maganit
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 4. Csütörtök, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akkor is kell a regisztracio, ha full/time/ban dolgozom, de papiron csak part/time vagyis a fonok ez utan fizet?

Maganit
Vissza az elejére
cercis
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 8. Hétfő, 0:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem is tudjatok milyen halas vagyok a fentiekben leirtakert!
En is ket honapja dolgozom mar, de ma jutott eloszor az eszembe,hogy ugyan nem kellene-e valamit lepni reg. ugyben... Sokkolt
Kicsit be is ijedtem, mert fogalmam nem volt, hogy milyen datumot irjak munkakezdesnek: valosat vagy vagy "javitottat".Illetve, holnap megyek NI interjura es kicsit aggasztott, hogy felmerul-e ez a kerdes. Zavart
Ezek utan holnap megyek es elintezem, valos datummal foleg mert a fonokom nagyon szimpatikus es nem szeretnek neki se problemat. (itt megjegyzem, hogy egyszer se kerdezte senki a regisztracio megletet, pedig a munkahelyemen mar elottem dolgozott magyar)

Megegyszer koszi az infokat (remelem Jan.1-tol ezek nem szigorodnak:) )

cercis
Vissza az elejére
sebi65
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 23. Kedd, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Olyat hallottam, hogy febr. 1-től felmegy a home office regisztráció ára száz valahány fontra. Igaz ez?
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Január 27. Szombat, 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezen a linken megtalalhato a magyar nyelvu WRS urlap es a magyar nyelvu tajekoztato.

http://www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/
homepage/schemes_and_programmes/worker_registration/
hungarian.html?
Vissza az elejére
WinneTWO
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 7. Szerda, 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utlevel helyett, ha jol ertettem a magyar szemelyi igazolvanyt is elfogadjak? Nem igazan szeretnenk, ha az utlevelunk eltunne... Irom ezt azert, mert akikkel most eppen lakunk (lengyelek) azokbol ki is nezem, hogy eltuntetnek, nagyon aljasok. Szomorú
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 7. Szerda, 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WinneTWO írta:
Utlevel helyett, ha jol ertettem a magyar szemelyi igazolvanyt is elfogadjak? Nem igazan szeretnenk, ha az utlevelunk eltunne... Irom ezt azert, mert akikkel most eppen lakunk (lengyelek) azokbol ki is nezem, hogy eltuntetnek, nagyon aljasok. Szomorú

Koltozz mar el onnan Winnie, az Isten szerelmere Mosoly Mosoly

Lenyeg a lenyeg, IGEN a szemelyit is elfogadjak. En is azt kuldtem. Egyszerubb egy kis katyat postazni, velemenyem szerint, mint egy kiskonyvet. Eleg hamar elintezodott egyebkent a dolog, kb 2 heten belul mar vissza is kuldtek a szemelyimet, es meg is kaptam azt a bizonyos WRS igazololapot.
Vissza az elejére
WinneTWO
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 8. Csütörtök, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

avnire írta:
Koltozz mar el onnan Winnie, az Isten szerelmere Mosoly Mosoly

Aprilis 18.-an jar le a feleves szerzodesunk, addig talalni is kellene valami jo wigwamot, indianbarat sappadtarcokkal a belsejeben... Nagyon boldog
Egyebkent kosz a segitseget, akkor a szemelyi lesz postazva. A baratnomnek kell regiznie magat, mert lassan 1 honapja van munkaja... Nekem meg az sem jutott. Orommel csengetnem mar en is kifele azt a 70£-ot! Szomorú
Vissza az elejére
radika
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. Március 8. Csütörtök, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon hasznos minden, amit itt találtam. Szeretném az alábbiakban is a segítségeteket kérni:

Megnéztem, hogy hova kell elküldeni a WRS-t és két címet találtam:
1. A magyar tájékoztatóban:
Walsall Road
Cannock
WS11 0JA

2. A honlapon a "How do I apply?" részben:
PO Box 492
Durham
DH99 1WH
http://www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/
homepage/schemes_and_programmes/worker_registration/
how_do_i_apply_.html?

Most melyikhez küldjem?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 8. Csütörtök, 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

radika írta:
Sziasztok!

Nagyon hasznos minden, amit itt találtam. Szeretném az alábbiakban is a segítségeteket kérni:

Megnéztem, hogy hova kell elküldeni a WRS-t és két címet találtam:
1. A magyar tájékoztatóban:
Walsall Road
Cannock
WS11 0JA

2. A honlapon a "How do I apply?" részben:
PO Box 492
Durham
DH99 1WH
http://www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/homepage/
schemes_and_programmes/worker_registration/how_do_i_apply_.html?

Most melyikhez küldjem?

Köszi!

Nekem angol adatlapom volt, es az ahhoz valo tajekoztatoban az utobbi cim szerepelt ( Durnham), en erre kuldtem es OK volt minden.

Winnie: Ha nincs munkad, ne jelentkezz le addig! Ez az egesz WRS, olyan mintha egy muka vizum lenne, persze nem az, de ha az ember megkapja az igazolo lapot, akkor arra az van rairva, hogy jogosan dolgozhatsz XY munkaltatonak ettol es ettol a datumtol, eddig es eddig. Szoval, ha nincs munkad, nem erdemes leregisztralni!! Majd, ha lesz, akkor!
Vissza az elejére
WinneTWO
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Március 9. Péntek, 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="avnire"]
radika írta:
Winnie: Ha nincs munkad, ne jelentkezz le addig!

En meg nem is akartam, nem vagyok en Golyos Toll! Nagyon boldog
Mint irtam volt, a baratnomnek kell.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Következő
1 / 42 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban