Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Pénz küldés magyar számlára
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 12. Kedd, 7:25    Hozzászólás témája: Pénz küldés magyar számlára Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki pedig utalni szeretne haza regeljen le a moneybookers-nel.

http://www.moneybookers.com

Olcsó és biztonságos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. December 12. Kedd, 19:31    Hozzászólás témája: Re: Pénz küldés magyar számlára Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci írta:
Aki pedig utalni szeretne haza regeljen le a moneybookers-nel.

http://www.moneybookers.com

Olcsó és biztonságos.

Ez olyan alapon mukodik mint a PayPal? Mert ott az a gond, hogy evente egy adott osszeget lehet csak utalni, es az utalasok szama is megvan szabva, kivetel ami nem ebay vagy internetes vasarlasbol szarmazo utalas. Ugyanis a PayPal elsorban internetes vasarlasra lett kitalalva, es nem atutalasra. MArmint ami mogott nincs szolgaltatas.
Vissza az elejére
Frenky
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. December 15. Péntek, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek !

Én komolyan mondom , igérem , semmilyen feltételt nem szabok !

Ha feles pénzed van , szójá ........ adok egy számlaszámot Nevető

üdv
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Január 7. Vasárnap, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a legegyszerubb kitolteni egy csekket, es azt hazakuldeni.
Vissza az elejére
annamstel
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 16. Hétfő, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

avnire írta:

De akkor a magyar bank annyit le fog venni kezelesi koltsegkent, hogy mikor kezedbe nyomjak a "maradekot" elsirod magad... En kb. 2 eve probalkoztam ezzel, iszonyat nagy rabaltazas lett a vege... Vagy azota valtozott a helyzet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Április 17. Kedd, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annamstel írta:
avnire írta:

De akkor a magyar bank annyit le fog venni kezelesi koltsegkent, hogy mikor kezedbe nyomjak a "maradekot" elsirod magad... En kb. 2 eve probalkoztam ezzel, iszonyat nagy rabaltazas lett a vege... Vagy azota valtozott a helyzet?

nem hiszem, hogy rosszabbul jarnal igy, mintha atutalnad a penzt. Az en bankom max 20 dollart von le, de mikor meg diak voltam kedvezmenyes alapon 10 dollarnyi kezelesi koltseget vontak le. Ha szamlarol szamlara utalsz az 20 font korul van. Igy tobbet veszit az ember.
Vissza az elejére
attila2005
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Április 19. Csütörtök, 19:45    Hozzászólás témája: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok .. mas topikban mar irtam eleg terjedelmesen.. probaljatok meg itt ezzel eleg hamar , altalaban azonnal elerhetove teszik a poenzedet egy masodlagos kartyaval, valamint kozeparfolyamon szamolnak, es altalaban 3 -4 font egy 200 font koruli osszeg kivetele alkalmankent automatabol.. megeri .. nekem van egy jo par es eleg szuperul mukodik... www.mycashplus.co.uk ha van kerdesetek szoljatok hogy mi a problema dolphinboy2004@hotmail.com Tisztelettel attila
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ekka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! A Barclays banknál van számlám, ha otthoni fontalapú devizaszámlára szeretnék pénzt küldeni akkor mennyibe kerül az átutalás?
Előre is kőszi!
Ekka.
Vissza az elejére
Londonb0y
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 18:10    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali megnéznéd a hozzászólásaidat hogy melyik topicba írtál róla bőven, megnéztem az oldalt de olyan sok infó nincs rajta.
Ha megvan a topic belinkeled?

attila2005 írta:
sziasztok .. mas topikban mar irtam eleg terjedelmesen.. probaljatok meg itt ezzel eleg hamar , altalaban azonnal elerhetove teszik a poenzedet egy masodlagos kartyaval, valamint kozeparfolyamon szamolnak, es altalaban 3 -4 font egy 200 font koruli osszeg kivetele alkalmankent automatabol.. megeri .. nekem van egy jo par es eleg szuperul mukodik... www.mycashplus.co.uk ha van kerdesetek szoljatok hogy mi a problema dolphinboy2004@hotmail.com Tisztelettel attila
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 10. Csütörtök, 21:57    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

Csoda tortent! A HSBC internet bankingjaval LEHET kuldolfdre utalni!
WOW!
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 11. Péntek, 0:19    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
WOW!
-seci

Kedves Seci kb. egy fél éve megírtam, hogy a HSBC-vel a legolcsóbb haza utalni! Igaz én akkor csak a sima utalást kérdeztem meg. A legfontosabb kérdés azonban az, hogy neked mit mondtak, mennyit számítanak fel költségként?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 11. Péntek, 9:21    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
seci írta:
WOW!
-seci

Kedves Seci kb. egy fél éve megírtam, hogy a HSBC-vel a legolcsóbb haza utalni! Igaz én akkor csak a sima utalást kérdeztem meg. A legfontosabb kérdés azonban az, hogy neked mit mondtak, mennyit számítanak fel költségként?

Szerintem secko-jedno volt, hogy melyikkel utaltal, az, hogy 20 font vagy 22 nem kulonbseg (vagy hasonlo).
Ami meglepo az online atutalas Euroban 15 font volt.
-seci
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 12. Szombat, 12:04    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
tothz írta:
seci írta:
WOW!
-seci

Szerintem secko-jedno volt, hogy melyikkel utaltal, az, hogy 20 font vagy 22 nem kulonbseg (vagy hasonlo).
-seci

És az átváltás hogy volt? Deviza, vagy forint számlára utaltál?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Január 12. Szombat, 12:33    Hozzászólás témája: Re: penzkuldesi lehetoseg .. Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
seci írta:
tothz írta:
seci írta:
WOW!
-seci

-seci

És az átváltás hogy volt? Deviza, vagy forint számlára utaltál?

Euro szamlara ment a penz, 1.3156-tal valtottak, hogy ez jo vagy sem lovesem sincs, utalni kellett, mindegy volt, hogy mennyiert.
-seci
Vissza az elejére
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Április 7. Hétfő, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi a tapasztalat, hogy jövök ki jobban ha magyarban veszek fontot, vagy ha az angoloknál adom el a forintot? (egyáltalán ismerik a forintot?)
-tudom, hogy az árfolyamtól függ, de mégis valami különbségnek kell lennie, csak kérdés, hogy hol a jobb.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban