Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Budapestre busszal

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
viko3
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. November 14. Kedd, 19:54    Hozzászólás témája: Budapestre busszal Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudna segíteni valaki?Hogyan tudnék Londonból hazajönni busszal?Hol tudok ez után nézni?Mert az utazási irodáknál csak oda vissza utat találtam.Én viszontLondonból Budapestre szeretnék eljutni busszal.
Ha valaki tud segítsen!Előre is köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. November 14. Kedd, 20:11    Hozzászólás témája: Re: Budapestre busszal Hozzászólás az előzmény idézésével

viko3 írta:
Sziasztok!
Tudna segíteni valaki?Hogyan tudnék Londonból hazajönni busszal?Hol tudok ez után nézni?Mert az utazási irodáknál csak oda vissza utat találtam.Én viszontLondonból Budapestre szeretnék eljutni busszal.
Ha valaki tud segítsen!Előre is köszönöm

Eurolines-szal haza tudsz menni konnyen. Kb 50 font korul van az ut, a Victoria coach stationrol indulnak a buszok napi rendszeresseggel. Elotte 1 oraval kell ott lenni es becsekkolni.
Kemeny 27-28 ora, vigyel fuldugot, hogy tudj alaudni, az a kis szemellenzo is segit, amit a repulokon adnak.
Vissza az elejére
ml855
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 2. Vasárnap, 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello

csak a victoria nal lehet megvenni a eurolines jegyemet? (national express nel nem?) mert itt vagzok most bristol ba eshat a jegz miatt felmenni londonba necces.
Vissza az elejére
Peter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 2. Vasárnap, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ml855 írta:
csak a victoria nal lehet megvenni a eurolines jegyemet?

Az interneten, vagy talán még telefonon is meg tudod venni, aztán az utazás napján felveszed a Victoria-n.
http://www.nationalexpress.com/eurolines/home/hp.cfm

Jó utat

Peter
Vissza az elejére
ml855
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 6. Csütörtök, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helo
nekem sikerult a nat expres nel megveni a nemztekozi menetjegyemet de asszem fizetnem kell mayd meg a be csekkolasnal+3fontot.
a csaj azt mondta minden ok en is ebben bizok bar a jegy tok mashogz nez ki mint amit MO.n adtak
jah es a busz nem 792es hanem 191es szted okes a dolog?
thx
Vissza az elejére
dettylope
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 22. Kedd, 18:54    Hozzászólás témája: hm Hozzászólás az előzmény idézésével

Mertakkarvalakibusszalmeni vagyvonatalamikorsokkal dragabb es meglehet halni a buszon v vonaton annyi ora allat arepulo meg max 2 ora allatt othon van es nem kerul 50 fontba a jegycsak oda:)MosolyMosoly:)vices eserdekes
Vissza az elejére
jarys
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 31. Szombat, 13:12    Hozzászólás témája: Fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!444 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Tudna nekem segíteni vki?Németországba szeretnénk átmenni,de az eurolines oldalán nem igazodok ki.13-án indulnánk.Kérlek adjatok tippet!!!!!!!!!!!! Nevető Nevető
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban