Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar autót angliába itt tudok tartani?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jozsi89
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Október 23. Szerda, 20:35    Hozzászólás témája: Magyar autót angliába itt tudok tartani? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Olvasgattam pár témát, de gondoltam nyitok egy újat mert elég nehézkes lenne kihámozni mit hogy. Nagyon problémás helyen lakom, itt a biztosítás nekem úgy kezdődik hogy 340 font / hó. Ez tényleg az arany árával vetekszik, de az autó viszont nagyon sürgős lenne és kéne. Mivel nincs ismerősöm, bónuszt stb-t meg nem akarok hazudni így arra adtam a fejem hogy vegyek otthon egy autót ( részletre ) majd ide kihozzam vissza. Mivel sok olyat hallok/látok/olvasok hogy rengeteg embertől elveszik az autót így szeretném megkérdezni hogy is van ez? Most ha én megveszem befizetek pl 40%-ot, és törlesztenem kell itt meg fél év múlva elveszik és bezúzzák + fizethetem a semmit tovább meg még meg is büntetnek biztos dunába szaladok. Nem szeretném ha példát statuálnék az ismerőseim közt, ezért kérdem hogy is van ez? Járható út vagy sem? 3 éve élek itt, 23 éves vagyok, a jogsim 4 éves magyar, nem honosítattam. Hallottam olyat is hogy fél évente átmennek franciaországba majd visszajönnek és újrakezdődik a fél év ismét. Valaki el tudná nekem magyarázni hogy valójában hogy is működik ez? Van nagyjából 10 ismerősöm akik magyar autót használnak itt már több éve és nem volt gond, de olyan is volt akitől elvették, állítólag a nemzetközi zöld lap vagy mi hiánya miatt. Bocsi ha hosszúra sikerült, de szeretném megtudni mi merre hány méter.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autós fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban