Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Sziasztok!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kooksy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Április 24. Szerda, 6:08    Hozzászólás témája: Sziasztok! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnénk a párommal segitségeteket kérni! Zavart
Jelentkeztünk egy Londoni hotelmunkára,kaptunk is választ,elmentünk április 14.i állásinterjúra,mely semmi pénzünkbe nem került.Sem közvetitési dijba sem regisztrációs dijba stb.
Londoni hotelekbe keresnek szobalányokat,takaritókat stb.
Nem kérnek pénzt,annyi az egész,hogy kinn kapnánk napi egy étkezést és szállást biztositanak de azt levonják a fizetésböl.
Tök jó meg minden de az a baj,hogy vasárnap volt egy hete az interjú és az angol manager is ott volt valamint a magyar közvetitöjük is.Tényleg nagyon biztató volt,söt..nem mondták,hogy nem vagyunk felvéve vagy bármi..
Abban maradtunk,hogy 2-3 napon belül jelentkeznek a továbbiakkal kapcsolatosan!(a magyar közvetitö)De eddig semmi.
Nem értem miért nem hivtak még.
Nekem csak a mail cimük van meg:hotelmunkalondon@gmail.com
Nem tudom nektek ez mond e valamit viszont ha átverés lenne akkor pénzt is kértek volna..
Kérlek irjatok valamit mert olyan helyzetben vagyunk a párommal,hogy jövö hónapban mindenképp tovább kell lépnünk mert itt nem tudunk tovább ebböl a fizetésböl megélni.
Bárhová mennénk már csak találjunk valamit és magyarországról mindenképp el!!!!
Az én szakmám divat-stilustervezö és nagyon szeretem.Bemutatóztam a nyáron stb de itt nem lehet belöle megélni sajnos.
Várom válaszaitokat!
KÖSZIIIIIIII!!!!!! Zavarban levő Zavart
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kooksy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Április 24. Szerda, 6:17    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kooksy írta:
Szeretnénk a párommal segitségeteket kérni! Zavart
Jelentkeztünk egy Londoni hotelmunkára,kaptunk is választ,elmentünk április 14.i állásinterjúra,mely semmi pénzünkbe nem került.Sem közvetitési dijba sem regisztrációs dijba stb.
Londoni hotelekbe keresnek szobalányokat,takaritókat stb.
Nem kérnek pénzt,annyi az egész,hogy kinn kapnánk napi egy étkezést és szállást biztositanak de azt levonják a fizetésböl.
Tök jó meg minden de az a baj,hogy vasárnap volt egy hete az interjú és az angol manager is ott volt valamint a magyar közvetitöjük is.Tényleg nagyon biztató volt,söt..nem mondták,hogy nem vagyunk felvéve vagy bármi..
Abban maradtunk,hogy 2-3 napon belül jelentkeznek a továbbiakkal kapcsolatosan!(a magyar közvetitö)De eddig semmi.
Nem értem miért nem hivtak még.
Nekem csak a mail cimük van meg:hotelmunkalondon@gmail.com
Nem tudom nektek ez mond e valamit viszont ha átverés lenne akkor pénzt is kértek volna..
Kérlek irjatok valamit mert olyan helyzetben vagyunk a párommal,hogy jövö hónapban mindenképp tovább kell lépnünk mert itt nem tudunk tovább ebböl a fizetésböl megélni.
Bárhová mennénk már csak találjunk valamit és magyarországról mindenképp el!!!!
Az én szakmám divat-stilustervezö és nagyon szeretem.Bemutatóztam a nyáron stb de itt nem lehet belöle megélni sajnos.
Várom válaszaitokat!
KÖSZIIIIIIII!!!!!! Zavarban levő Zavart
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aliz79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2013. Április 25. Csütörtök, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Teljesen laikusan mondok véleményt, tehát csak a megérzésemet mondom:
kamu az egész.
Mennyire lehet komoly az a cég, akiről csak egy mail címet tudsz?

Forgó szemek Forgó szemek

Legalább egy cégnév?

Aliz79

Disz iz ö biginning of ö bjútiifull frendsipp.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban