Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

varrónő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 14. Csütörtök, 17:21    Hozzászólás témája: varrónő Hozzászólás az előzmény idézésével

MOST TALÁLTAM, FRISS HIRDETÉS:
Tudsz varrni?
Sziasztok!
Megint szabót/varrónőt keresünk dry-cleaning üzletbe, Észak-Londonba, egyelőre beugróst, a felszaporodott megrendelések miatt. Már dolgozik itt egy magyar lány, de azért angolul nem árt tudni, mert meg kell érteni az utasításokat. Főleg nadrág/szoknyafelhajtás, apróbb átalakítások érkeznek be, varrónői végzettség nem feltétel, inkább ügyes légy.
Hívj vagy írj, ha érdekel a meló, Szilvi 0772-4342-398.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szivi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 11. Szerda, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Enci!!!
Most készülök nov. elején ki Londonba, van varrónői végzettségem is.
Érdekelne a munka, ha még aktuális!!
Előre is köszönöm szépen!
Hédi
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 11. Szerda, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hédi ha jobban megnézed azt a hírdetést, láthatod, hogy nem én hirdetek, csak bemásoltam ide.
Hívd a telefonszámot amit megadtak.
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 29. Vasárnap, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okt 25. telefonszam alul

Sziasztok!
Megint szabót/varrónőt keresünk dry-cleaning üzletbe, Észak-Londonba, egyelőre beugróst, a felszaporodott megrendelések miatt. Már dolgozik itt egy magyar lány, de azért angolul nem árt tudni, mert el kell tudni olvasni az utasításokat. Főleg nadrág/szoknyafelhajtás, apróbb átalakítások érkeznek be, varrónői végzettség nem feltétel, a minőségi munka viszont elvárás. Régebbi típusú varrógépet jó, ha tudsz kezelni!
Hívj vagy írj, ha érdekel a meló, Szilvi 0772-4342-398.
Vissza az elejére
Tunder
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Március 16. Péntek, 1:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!
Itthon vállalkozóként foglalkozom mérték utáni ruhakészítéssel 10 éve.Megrendelésre önállóan készítek felsőruházatot.Tervezéstől a megvarrásig.
Mérték utáni alakításban is nagy gyakorlatom van.Mindenféle ruha ,női-ffi felsőruházat alakitásával és javításával foglalkoztam már.
Tanultam ruhatervezést is tanfolyami szinten.A jelmezkészítés is nagyon érdekel,szeretem a dekorálós kreatív munkákat.
Olyan céget keresek,akiknél nyári munkát lehetne vállalni.
Filmstudióknál szívesen dolgoznék egy designer csapatban.
Nagyon szeretem a munkámat.Angolul erős alapszinten tudok most és folyamatosan fejlődöm.
Ha tud valaki segíteni, bármilyen tippet adni,hogy hol érdeklődjek, kérem írjon egy emailt nekem,vagy hívjon.Kösziii
mobilom:06305166208
Vissza az elejére
Rhiannon
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 28. Szombat, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekelne, hogy kinek milyen ruhaiparral kapcsolatos tapasztalata van Londonban.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban