Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Angliai helyzet?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lynxpapa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Március 17. Vasárnap, 14:11    Hozzászólás témája: Angliai helyzet? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A segítségeteket kérném abban, hogy mi a helyzet most Angliában, munkaügyben? Beszéltem pár emberrel és azt mondták, hogy most romlottak a lehetőségek. Ha egy munkára jelentkezik egy angol és egy külföldi szó nélkül az angolt veszik fel (azért ez érthető).
Két évvel ezelőtt voltam kint Northamptonba. Egy hónap alatt szereztem proof of address-t, bankszámlát és munkát. Igaz utóbbi ruhahajtogatás volt. Szakmám szerint CNC programozó lennék. Jelenleg itthon M. országon abban is dolgozok. Azért gondolkozok külföldön amilyen az ország... az lenne a kérdésem hozzátok, hogy milyennek látjátok ott a világot. Itt kilátástalan.
Az angolom gyenge és jelenleg németül tanulok (hobbyból kezdtem el) viszont látom, hogy ebben az országban nincs maradásom. Úgy érzem, ha az angolt elkezdem tanulni újra, egy év alatt ismét eljutok középszintig. Mára már csak papírom van közép C-ről. NI számom van csak a kis kártyát nem kaptam meg valami miatt. Ahogy tájékozódtam az, NI, örökéletű. Ez nem változott azóta?
Tudnátok nekem felvilágosítást adni?
Előre is köszönöm segítségeteket!
Üdv:
Dávid
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban