Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

szobafestő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 13. Szerda, 7:08    Hozzászólás témája: szobafestő Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss hirdetés, most olvastam :

ruszky@citromail.hu
Keresek,profi festot,tobb hetre,lakasfelujitashoz,Londonban.
Amatorok kimeljenek.Koszonom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
philoerno
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 10. Kedd, 13:01    Hozzászólás témája: Re: szobafestő Hozzászólás az előzmény idézésével

Enci írta:
Friss hirdetés, most olvastam :

ruszky@citromail.hu
Keresek,profi festot,tobb hetre,lakasfelujitashoz,Londonban.
Amatorok kimeljenek.Koszonom.

Enci!
Előre is elnézést, de a most köv. szöveget máshová is feltettem, nemtom hol lenne a helye, azért. Kérlek olvasd el: (thanks!)Sziasztok fórumozók! (és legfőképp ENCI!)

A fórumokat böngészve már nincs arcom kérdéseket feltenni Nektek, mert valóban minden megtalálható amit tudni kell a londoni munkákkal kapcsolatban, de egy témát nem találtam sehol.. Mo.-on dolgozunk egy brigáddal az építőiparban és váltanánk, mert úgy gondoljuk angliában többet elérhetnénk a minőségi munkánkkal, mint itt Mo.-on. Egyszerűen profi a csapat, 5 fő, az aljzat betonozástól, a burkolás, festésen át, a gipszkartonozáson keresztül, a tetőrakásig minden megy,életkor pedig 22-től 42-ig. (az angol megy, CV-k vannak,autó is, jogsik is) Dolgozunk rendesen,nagyon gyorsan és pontosan.egyszerűen panasz még nem volt, csak már nem bírjuk ezt a Mo.-i mutyi világot (ahol a Tüzépen nekem kell örülni és alázatosnak lenni, ha vásárolni akarok..az adókról és járulékokokról már nem is beszélek)... egy kérdést engedjetek meg! tudná valaki menedzselni a brigádunkat?

Enci! nemrégóta fórumozok..de látom mindig van munkaajánlatod mindenkihez, nem vállalod el a csapatunk menedzselését? Ha nem érsz rá, akkor legalább az első munkáknál, az indulásnál? Annyira meghálálnánk(!), amennyire csak lehet. Bármilyen hozzászólásotok van, előre is köszönjük,
sziasztok,
a sváb csapat/ernő.
Vissza az elejére
percsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 24. Vasárnap, 13:01    Hozzászólás témája: vállalkozó Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon sok hasznos infót olvastam eddig itt, de van egy kérdésem amire nem találtam választ.
Ha Londonban szobafestő-vállalkozóként dolgoznék milyen árakkal vállalnám el a munkákat? (nm-ár) Van erre valami tájékoztató adat valahol?

Kérlek írjatok, ha van ötletetek!

Jani
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban