Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Alternatív bérlet, stb.beszerzés..

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tdaniel
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 12. Kedd, 18:11    Hozzászólás témája: Alternatív bérlet, stb.beszerzés.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv, Frenkytől eltérően, komolyan kérdem itt, hogy van-e fóruma, stb. lehetősége, hogy esetleg heti, egyéb bérletet (nemcsakmetró, busz, vonat,és 1-2 zónán túlra... az ember óccsóbban megszerezzen???Kösz, a - válasz is infó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 12. Kedd, 18:35    Hozzászólás témája: Re: Alternatív bérlet, stb.beszerzés.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Tdaniel írta:
Üdv, Frenkytől eltérően, komolyan kérdem itt, hogy van-e fóruma, stb. lehetősége, hogy esetleg heti, egyéb bérletet (nemcsakmetró, busz, vonat,és 1-2 zónán túlra... az ember óccsóbban megszerezzen???Kösz, a - válasz is infó!

Regen en mindig child travelcard-ot vettem, ami mindossze 2 font volt es ervenyes volt mind a 6 zonara. Eleg konnyu volt megvenni az automatanal. De azt hiszem ez mar megszunt az Oyster bevezetese ota..
Vissza az elejére
Frenky
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 12. Kedd, 18:42    Hozzászólás témája: Re: Alternatív bérlet, stb.beszerzés.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Tdaniel írta:

Frenky , meg komolyan válaszol .....mert hogy azért nem minden a humor.

Szóval :

Nem hiszem hogy lenne rá lehetőséged , nem halottam ilyesmit kint ......... viszont !

Az 1-es 2 zóna az 21. 25 pound / week , ha jól emlékszem .

Abban benne van a busz is ( korlátlan ) egész London területére és asszem valamennyi vonat közlekedés is .... de az utóbbi nem biztos , nézz utána !

De ha kérsz utazási hozzájárulást az illetékes iskoládban ( ha jársz suliba persze csak akkor ) akkor ez az összeg 16 . 75 pound , asszem .
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 12. Kedd, 23:40    Hozzászólás témája: Re: Alternatív bérlet, stb.beszerzés.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Tdaniel írta:

Ha diak vagy es van diakigazolvanyod, akkor is jar kedvezmeny. Vagy ez is megszunt az Oyster ota? Nem hiszem..
Vissza az elejére
Frenky
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 13. Szerda, 11:07    Hozzászólás témája: Re: Alternatív bérlet, stb.beszerzés.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Artin írta:
Tdaniel írta:

Ha diak vagy es van diakigazolvanyod, akkor is jar kedvezmeny. Vagy ez is megszunt az Oyster ota? Nem hiszem..

Szerintem nem szünt meg , két okból kifolyólag is ....... nekem is Oyster card-om van és megkaptam az iskolám által intézett kedvezményt rá .

Másik

Lakott velünk egy fiatalabb srác pár hétig .... de ő még csak gimibe járt itthon .....na neki volt valami zöldszinü national student card-ja és arra többek közt még a London eye-ra is kapott kedvezményt .

Dani nézél utána itthon , milyen módon lehet ezt beszerezni .

üdv
Vissza az elejére
Panni20
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Frenky!

Láttam a fórumon, hogy Te Londonban tanulsz/tanultál és Oysterrel közlekedsz. Én is itt fogok tanulni, és azt szeretném megtudni,hogy tudod-e, hogy ilyen 18+ Oystert csak hónapra lehet-e venni vagy hetekre is? MIntha úgy olvastam volna, hogy hónapra vagy évre lehet csak, de kéne egy kis megerősítés...

Valamint ez ugye mindenre érvényes?

Köszi:

Panni
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 9. Csütörtök, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, figyelted-e, de kb. 4 éve írt ide Frenky utoljára. Csak azért írom ezt, hogy esetleg nehogy meglepődj, ha Frenky nem reagál. Segíteni sajna nem tudok, de valaki biztosan akad.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban