Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Teherautó Londonba Jan 4.-én féláron! (egyedi alkalom)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
LionelNorth
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. December 29. Szombat, 10:35    Hozzászólás témája: Teherautó Londonba Jan 4.-én féláron! (egyedi alkalom) Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

Január 4.-én indulok vissza Londonba 15m3 vagy 1tonna szabad helyem van a teherautón.
100kg-ig 50penny/kg 100kg felett egyedi (kellemesebb) árat tudunk megbeszélni.
Számlaképes Uk regisztrált vállalkozás (UK referenciákkal rendelkezem)
Egyedi alkalom vagy most küldöd vagy később a futárszolgálatokkal 2x áron. Kacsintó
Magyar telefonszámom: nulla-hat-húsz-3321123

Túlsúlyos Bőrönd Szállítás 20GBP

Ez az ajánlat egy vagy több csomagra vonatkozik összesen 40kg-ig, 40kg felett 50p/kg. Felvétel Budapesten vagy a "0km kő" 25km körzetében illetve bármely vidéki város az M1 autópálya bármelyik elágazásának 10km körzetében. Egy kiszállítási címmel, London postcode vagy a „0mile” 25km sugarán belül illetve bármely vidéki város az M20 autópálya bármelyik elágazásának 10km körzetében. A csomag tartalma nem ütközhet törvénybe, a tranzit országokban sem! (Nagy-Brittannia, Francaiaország, Belgium, Hollandia, Németország, Ausztria, Magyarország) Nem lehet továbbá élőállat, vagy veszélyes árú illetve az Eurotunnel (csalagút) szabályzatában tiltott áru.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban