Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bónusz igazolás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hamu
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 17. Szombat, 21:42    Hozzászólás témája: bónusz igazolás Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

Egy kérdéssel fordulok hozzátok!Londonban élek, és mivel a munkámhoz szükség volt autóra, vennem kellett egyet.Hogy tudjam használni a bónusz fokozatomat itt is, el kellett adnom M.o-on az autómat, és egy angol nyelvű kártörténeti igazolást kérnem.Ezt el kellett küldenem az angol biztosítónak.A probléma csak az, hogy ők ezt nem fogadják el, mivel csak 2011-2012-es évet igazolja.Nekem 2006 óta van kötelező biztosításom, viszont 2008 óta minden évben biztosító céget váltottam.Értelem szerűen a biztosítók csak a náluk lévő időszakot igazolják.Viszont az is egyértelmű, hogy nem lehetnék B5ös fokozatban, ha ez alatt az öt év alatt balesetet okoztam volna.Most azt várja tőlem az angol biztosító, hogy minden egyes biztosító társaságtól ahol eddig voltam, kérjek kártörténeti jelentés.Ami azt jelenti hogy négy volt biztosítómat fel kéne hívnom, és angol nyelvű kártörténeti jelentést kérnem.A kérdésem az hogy ennek tényleg ez lenne az ügymenete?Azt sem tudom hogy kaphatok e egyáltalán ilyen igazolásokat olyan biztosítóktól, akiknek már régen nem vagyok tagja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban