Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Thamesmead,London Southeast része!!!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
roxana_
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. November 12. Hétfő, 20:47    Hozzászólás témája: Thamesmead,London Southeast része!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Már egy hete lakunk Londonban a barátnőmmel, de mivel én Shepherd's Bushban kaptam két munkát , ezért inkább oda szeretnék költözni , mivel a tömegközlekedés így elég hosszú és nem a legolcsóbb sem(Keletről nyugatra utazni..) és a barátnőm is költözne velem. Sajnos mivel 6 hónapos szerződést aláírtunk így csak akkor költözhetünk tovább ha találunk a helyünkre két másik embert akik helyettünk bérelnék a szobát. 350fontot havonta , ebben benne van a council tax, víz és wifi. A gas and electricity kb. 20 font hetente. Két emeletes ház, mi a második emeleten vagyunk egy szobában. A házban lakik még egy 24 éves srác meg egy 30valahány éves férfi, még nem sikerült megtudnunk mennyi pontosan mert folyton dolgozik és alig találkozunk vele. A másik sráccal is keveset találkozunk. Nem egy 5*os szálloda de szerintem senki sem főként azért költözik Londonba , mert 24 órában egy házban akar ülni. Normálisan lehet főzni is meg minden. Akit érdekel , kérme minél hamarabb írjon, mert minél hamarabb szeretnék költözni és kevesebbet kiadni az utazásra(plusz kevesebb időt tölteni az utazással.)

e-mail: roxana.sipeki@aol.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban