Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Megörökített a traffipax - kifizessem ?
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szabina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 31. Csütörtök, 23:15    Hozzászólás témája: Megörökített a traffipax - kifizessem ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Érdeklődnék, hogy volt e már valakinek hasonlóan nagyszerű élménye, mármint hogy méregdrága fotó készült róla vezetés közben ... és főleg megpróbálta-e már valaki úgy megúszni a büntetést, hogy egy magyarországi havert vagy rokont adott meg vezetőként. Tudj isten, valahogy nincs kedvem kifizetni a 60 fabatkát. Nem is mentem olyan gyorsan, csak 41-el ...

Indyjoe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 1. Péntek, 7:53    Hozzászólás témája: Re: Megörökített a traffipax - kifizessem ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabina írta:
Sziasztok !

Érdeklődnék, hogy volt e már valakinek hasonlóan nagyszerű élménye, mármint hogy méregdrága fotó készült róla vezetés közben ... és főleg megpróbálta-e már valaki úgy megúszni a büntetést, hogy egy magyarországi havert vagy rokont adott meg vezetőként. Tudj isten, valahogy nincs kedvem kifizetni a 60 fabatkát. Nem is mentem olyan gyorsan, csak 41-el ...

Indyjoe

Eloszor is, mintha majd 40%-kal lepted tul a megengedett sebesseget, nem? Ez skandinaviaban a jogsidba kerult volna...

Masreszt gondolom angol rendszamu auto volt. Ha atpasszolod "Jozsinak", akkor esetleg megkerdezik, hogy ugyan mar, Jozsi hogyan vezette az autodat, mert nem volt ra biztositasa (erre eleg nagy osszeget teszek...) - reszletesen lasd az auto biztositasa topikot.

Szoval legjobban akkor jarsz, ha fizetsz. Persze probalkozni lehet, csak nehogy rosszabbul jarj, mint ha egyszeruen betartod a szabalyokat...

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 1. Péntek, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a jótanácsot, még emésztem magamban egy kicsit ezt a problémát.

A honlap fenntartójához lenne viszont egy kérdésem. Vajon miért adta a program a Szabina felhasználói nevet nekem, mikor én valójában Indyjoe-ként szoktam írogatni ebbe a fórumba ??

Indyjoe
Vissza az elejére
CALEB
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 18. Kedd, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci ez igy kerek. Egyetertek. Be kell tartani a szabalyokat,nem lehetetlen,ha meg hibas vagy fizess !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Március 18. Kedd, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabina írta:
Köszi a jótanácsot, még emésztem magamban egy kicsit ezt a problémát.

A honlap fenntartójához lenne viszont egy kérdésem. Vajon miért adta a program a Szabina felhasználói nevet nekem, mikor én valójában Indyjoe-ként szoktam írogatni ebbe a fórumba ??

Indyjoe

Szerintem automatán léptél be, a megjegyzett felhasználónéven. Gondolom Szabinával egy gépet használtok, mert az IP címetek ugyan az.
Vissza az elejére
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 22. Kedd, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
a fenntihez hasonló eset,
sikerült megoldanom hogy belecsússzak a pirosba, nem érzem magam úgymond hibásnak, de ez teljesen mindegy, ha piros volt akkor piros volt, én sárgába mentem de nyilván váltott közben.
nos, megkaptam a levelet hogy fotó evidencia, miegymás, foglaljak állást, mert pontozás lesz.
a kérdésem: ha magyar jogsim van és több mint egy éve élek britt területen, akkor hogysmint lészen ítéletem? hova raknak pontot és mit csinálnak a jogsimmal?
köszi a válaszokat,
istván
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
butch
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Október 23. Péntek, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

revoltoid írta:
sziasztok,
a fenntihez hasonló eset,
sikerült megoldanom hogy belecsússzak a pirosba, nem érzem magam úgymond hibásnak, de ez teljesen mindegy, ha piros volt akkor piros volt, én sárgába mentem de nyilván váltott közben.
nos, megkaptam a levelet hogy fotó evidencia, miegymás, foglaljak állást, mert pontozás lesz.
a kérdésem: ha magyar jogsim van és több mint egy éve élek britt területen, akkor hogysmint lészen ítéletem? hova raknak pontot és mit csinálnak a jogsimmal?
köszi a válaszokat,
istván

nemrég egy közeli ismerősöm járt hasonló módon (csak neki gyorshajtás miatt jött a levél). el kellett menni bíróságra (ez nem az egyszerű büntetés miatt volt, hanem azért mert "elfelejtette" befizetni, így megduplázták a büntetést és kapott egy felszólítást a bíróságon való megjelenésre) és ott azt mondták neki, hogy a büntető pontokat a később beváltandó angol jogosítványra kapja. amint becserélte a magyart angolra és életbe lép az angol jogsija, azonnal rákerülnek a büntetőpontok.
Vissza az elejére
mijanka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helló

Nekem is van Londonból egy parkolási büntetésem 70 font.
Nemtudom hogy fizessem vagy nem?
Ha tudja valaki mit tegyek az írjon a mijanka@freemail.hu -ra
köszi:D
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 0:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mijanka írta:
helló

Szabadon valasztott, mint a mukorcsolya......

Ha angol autoval lettel megbuntetve es/vagy angol jogsid is van, akkor mindenkepp. Megnyugodhatsz, befogjak vasalni, es meg kapsz a jogsidra is par buntetopontot. (ha nem is valaszolsz a birosagi papirokra)

Ha huzamosabb ideig szeretnel itt elni, netan kelleni fog egy CRB az idok folyaman, akkor is fizess.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 7:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
mijanka írta:
helló

Ha angol autoval lettel megbuntetve es/vagy angol jogsid is van, akkor mindenkepp. Megnyugodhatsz, befogjak vasalni, es meg kapsz a jogsidra is par buntetopontot. (ha nem is valaszolsz a birosagi papirokra)

Ha huzamosabb ideig szeretnel itt elni, netan kelleni fog egy CRB az idok folyaman, akkor is fizess.

Tovi, a parkolasi birsagotert nem jar buntetopont Mosoly Azt a penzt a council-ok teszik zsebre es (szvsz) semmi kozuk a rendorseghez. Azt leszamitva persze, hogy lekerik az auto alapjan az adataidat.

Egyebkent meg teljesen igazad van, aki nem nez korul rendesen, fizessen Mosoly Mi is lecsengettunk itt mar vagy 3x40 fontot, persze mindharom eset jo trukkos volt.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 8:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Tovi írta:
mijanka írta:
helló

Tovi, a parkolasi birsagotert nem jar buntetopont Mosoly Azt a penzt a council-ok teszik zsebre es (szvsz) semmi kozuk a rendorseghez. Azt leszamitva persze, hogy lekerik az auto alapjan az adataidat.

Egyebkent meg teljesen igazad van, aki nem nez korul rendesen, fizessen Mosoly Mi is lecsengettunk itt mar vagy 3x40 fontot, persze mindharom eset jo trukkos volt.
-seci

Seci a parkolási bírságért valóban nem, de ha a court-ra kerül az ügy, és nem válaszol a megkeresésekre, akkor adatszolgáltatás megtagadása miatt megkapja a 3 pontot.
Pont ez történt egy fórumozóval is, persze más ügyből.

Nekem december 11-én lesz egy tárgyalásom az Edmonton county Court-nál, egy öregasszony akarta kilapitani a Honda Jazz-át a kamionom alatt egy körforgalomban.
Kiváncsi leszek mi lesz a végeredmény....

Itt egy kép az esetről.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
Nekem december 11-én lesz egy tárgyalásom az Edmonton county Court-nál, egy öregasszony akarta kilapitani a Honda Jazz-át a kamionom alatt egy körforgalomban.

Biztosan nem vette eszre, hogy epp ott vagy azzal a classic Mini meretu autoddal Nagyon boldog
-seci
Vissza az elejére
Phoenicis
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Néni otthonhagyta a húszdioptriást hogy nem vett észre? Nagyon boldog

[Arról mrá nem is beszélve hogy narancssárga a kamion, kb az egyik legfeltünőbb szín Nagyon boldog]
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 6. Péntek, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Phoenicis írta:
Idézet:

Néni otthonhagyta a húszdioptriást hogy nem vett észre? Nagyon boldog

[Arról mrá nem is beszélve hogy narancssárga a kamion, kb az egyik legfeltünőbb szín Nagyon boldog]

A néni egész pontosan 87 éves volt, menni nem tudott, pedig nem sérült meg a balesetben, alapból járásképtelen volt, ki sem szállt vagy fél órát, a rendörrel is az ablakon keresztül kommunikált. Később a rendőrrel együtt támogattuk a füre egy padra, amig szétszedtük a két összeragadt autót.
Rémisztő egyébként mlyen öreg emberek vezetnek itt, tökéletesen le van némelyik lassulva, és láthatóan fogalmuk sincs, hogy mi folyik körülöttük a forgalomban.
Ezek (meg mások is) mennek az autópályán 40 MPH-val a középső sávban stabilan, és kizökkenthetetlen nyugalommal...
Ami nekünk kamionosoknak elég nagy gáz, mert ugye balról (elvileg) nem előzhetjük meg, viszont a legbelső sávba nem mehetünk.
Szóval ha láttok egy személyautót, aki egy kamiont vontat 2 cm-re mögötte, akkor az csupán egy ilyen lassan cammogó idióta a középső sávban.
És ezek az emberek még azt hiszik, hogy hű de biztonságban vannak, mert 70 MPH helyett csak 55-el mennek. Kis apró homály agyukkal nem látják át, hogy micsoda stresshelyzeteket teremtenek mögöttük a párezer kamion általi előzésekkel, mert nem egyszerű csúcsforgalomban besorolni a középső sávba akkora autóval, mindig egy kis káosz lesz.
Én jutalmul azért visszasoroláskor igen kicsi távolságot hagyok ilyenkor, kicsit érezze a stresszt ő is....
De ez már a magyar virtus Mosoly
Vissza az elejére
jakuza
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 2. Szerda, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sikerült 3 pontot gyűjtenem a jogsira és ugye le kellett adni a rendőrségen a kisérőlappal együtt, amiket 6héten belül elvileg visszaküldenek. A bibi az, hogy közben nekem haza kell utaznom és otthon vezetnem is kéne. Mit lehet tenni szerintetek? Esetleg bambán próbálkozzam otthon mutogatni a kapott elismervényt (amivel itt simán vezethetek) a rendőrnek ha kell.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Angol jogsi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban