Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

hazamenni orvoshoz tb nélkül

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> TB és orvosi ellátás
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nelly0310
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 11. Hétfő, 16:25    Hozzászólás témája: hazamenni orvoshoz tb nélkül Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló
nem találtam másik témát,ami ezzel foglalkozna.
tud valaki valamit arról hogy mikor mennyi tb-t kell befizetni,hova ha haza akarok menni orvoshoz,vagy mennyibe kerül egy rákszűrés,vagy bármi vizsgálat?
köszönöm előre is a válaszokat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Június 11. Hétfő, 16:46    Hozzászólás témája: Re: hazamenni orvoshoz tb nélkül Hozzászólás az előzmény idézésével

Nelly0310 írta:
Helló
nem találtam másik témát,ami ezzel foglalkozna.
tud valaki valamit arról hogy mikor mennyi tb-t kell befizetni,hova ha haza akarok menni orvoshoz,vagy mennyibe kerül egy rákszűrés,vagy bármi vizsgálat?
köszönöm előre is a válaszokat

Most havi 7000 FT korul jar a minimal TB ha jol emlekszem. Igenylolapot az adohatosagnal kell kerni, kitolteni, es havonta atutalassal fizetni.

De azt tudni kell, hogy ha itt elsz, ez illegalis, csak sajat kockazatra csinald. Nem nagyon lehet lebukni egyelore, az EU-s kozos adatbazis kicsit gyerekcipoben jar.

Ha TB nelkul mesz haza, akkor a teljes ellatast meg kell fizetni, vagy maganklinikakhoz kell fordulni.
Arakat nem tudok mondani sajnos, de a maganrendelok honlapjan vagy telefonon erdeklodve van informacio errol.
Kalmar
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Június 19. Kedd, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt már szó az európai e.b. kártyáról ami visszafele is működik, itt is kérheted és otthon használod sürgősségi ellátásra. Én még nem éltem vele sajnos azt nem tudom pontosan hogyan használható.

A másik változat a magánklinika mellett esetleg a régi háziorvosod, aki borítékért cserébe sok mindent meg tud oldani a gyógyszerfelíráson kívül (de lehet hogy családtag nevére még azt is, ha nem speciális betegségre van)
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Június 27. Szerda, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Kalmar"

A másik változat a magánklinika mellett esetleg a régi háziorvosod, aki borítékért cserébe sok mindent meg tud oldani a gyógyszerfelíráson kívül (de lehet hogy családtag nevére még azt is, ha nem speciális betegségre van)[/quote]

Mutyiország.... Istenem, mikor fogunk ebből kinőni? Félek, soha...(legalábbis nem az én életemben)
Vissza az elejére
Greenbird
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Február 10. Hétfő, 20:20    Hozzászólás témája: Magán egészségbiztosítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sokaknak problémája, hogy hogyan oldja meg az egészségügyi ellátását Magyarországon, úgy, hogy elfogadható ára legyen, biztosan használhassa, akár neten is foglalhasson előre időpontot, és elvégeztethesse a szűréseit, esetleges problémáit amikor itthon van.

Jó hír, hogy erre válasz a magán egészségbiztosítás, ami magában foglalja ezeket a lehetőségeket, és bárki számára elérhető! Magánklinikai szolgáltatások, korrekt elérési út.

Keress privátban, segíthetek! Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> TB és orvosi ellátás Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban