Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kérlek segítsetek nekem munkát találni Londonban!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom /
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kyttu18
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 5. Kedd, 23:41    Hozzászólás témája: Kérlek segítsetek nekem munkát találni Londonban! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nagyon fontos lenne július elejétől munkát találnom Londonban. Családi okok miatt. A hónap végére vendéglátás idegenforgalom érettségivel rendelkezem. Ebbe beletartozik a szállodai ismeretek, a marketing kommunikáció, és a turizmus oda-vissza. Angol nyelvtudásom jóformán nincs, de németül közép szinten beszélek, remélem számít valamit. Bármilyen ott lakásos lehetőség érdekel! Takarító, kisegítő és a többi, minden ötletet érdeklődéssel várok. Mint mondtam nagyon fontos lenne!!!!
Kérlek Segítsetek!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wolf33
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 6. Szerda, 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, nyelvtanfolyam vagy privát angol nyelvtanár segítségével intenzíven fel lehet tuningolni nulláról is a nyelvismeretet annyira, hogy elboldogulj kinn. Csak rá kell szánni az időt és az energiát.

Nyelvtudás nélkül kicsi az esély állást találni kinn.
Vissza az elejére
amber
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Június 8. Péntek, 6:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a nemet nyelvtudasod jobb, miert nem probalod meg nemetorszagot vagy ausztriat? Utikoltsegen is sporolnal, es biztos ott is talalhatsz benntlakasos munkat.
Vissza az elejére
Rhiannon
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 8. Péntek, 17:24    Hozzászólás témája: Re: Kérlek segítsetek nekem munkát találni Londonban! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kyttu18 írta:
Sziasztok! Nagyon fontos lenne július elejétől munkát találnom Londonban. Családi okok miatt. A hónap végére vendéglátás idegenforgalom érettségivel rendelkezem. Ebbe beletartozik a szállodai ismeretek, a marketing kommunikáció, és a turizmus oda-vissza. Angol nyelvtudásom jóformán nincs, de németül közép szinten beszélek, remélem számít valamit. Bármilyen ott lakásos lehetőség érdekel! Takarító, kisegítő és a többi, minden ötletet érdeklődéssel várok. Mint mondtam nagyon fontos lenne!!!!
Kérlek Segítsetek!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001141935716

Nézd meg ezt, német nyelvtudással, ez releváns lehet. Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom / Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban