Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bármilyen munkát érdekel

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom /
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
norbi8201
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 21. Hétfő, 9:35    Hozzászólás témája: bármilyen munkát érdekel Hozzászólás az előzmény idézésével

londonba vagyok sajnos nelvet nem tudok. De nagyon nagy szükségem lenne bármilyen munkára amit azonnal elkezdhetek! Oda ahol magyarok vannak vagy olyan munkára ahova nem kell nyelvtudás írjon aki bármit tud tel:07466077829 markus.norbi@freemail.hu előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kata39
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 16. Hétfő, 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Norbi,

Írnál egy picit többet magadról ? Milyen végzettséged van, hány éves vagy, eddig mivel foglalkoztál stb...

Köszi
K
Vissza az elejére
ildiko88
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 16. Hétfő, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Ildikó vagyok!

Kb 1 hete vagyok kint a barátommal Londonban.Neki van munkája viszont nekem még sajnos nem sikerült találnom.
Ált. Isk.-ban és Középisk.-ban is angolt tanultam de 4 évig német nyelvterületen tartózkodtam.Ezalatt az idő alatt sok kiesett de biztos vagyok benne hogy gyorsan visszajön majd az az angoltudás.
Egyébként tanítottam már 4 évet zeneiskolákban mivel zenetanár vagyok.Igazából bármilyen munka érdekelne,úgy gondolom eleinte nem szabad válogatni.
Nagyon megköszönném ha valaki esetleg tudna segíteni!

Szép napot!
Vissza az elejére
lucamami78
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 17. Kedd, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbi párom is ugyanígy áll most, viszont TE legalább helyben vagy. Mi úgy néz ki jövő héten mennénk Londonba, én megpróbálok vele végigjárni minden éttermet, autómosót, építkezést bármit, ahol nyelvtudás nélkül is tudna munkát kapni. (én csak egy hetet maradok max, ő meg remélem tovább is)

Nagyon kevés az angolja, de volt bizt.őr, vasbetonszerelő, szobafestő, kertész, szóval bármit elvállalna.

Ha valaki mégis írna okosságot, akkor nekünk is jól jön a tanács.

(egyik barátnőm férje két nap alatt talált mosogatói állást, kemény munka, de legalább dolgozik)
Vissza az elejére
bossszike
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 3. Péntek, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mate vagyok, 1honapja vagyok Londonban, ha valaki tudna valami melot ahol vannak magyarok, kitchen portert vagy barmi mast, mert az angolom meg kezdetleges Forgó szemek nagyon megkoszonnem. Jelenleg magyaroknal szorolapozom, de csak a sok kifogas van fizetes helyett. Síró vagy nagyon szomorú
Wembley kornyeke lenne a tuti nyero, de utazom is ha kell.

millio koszike
Vissza az elejére
szabokaz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 11. Szombat, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mate!

Ha Wembley kornyeken elsz, akkor regisztralj be a kovetkezo ugynoksegekhez:

-Response (Unit 4, Ground Floor, 6 Chase Road, Park Royal, London, NW10 6HZ)

-First Call (Dephna House, Room 102, 112-114 North Acton Road, Park Royal, London, NW10 6QH)

-Best Connection (Hanger Lane mertomegallonal)

Itt valamelyiknel tuti kapsz munkat. Nem baj ha nem tokeletes az angolod, mindenben segitenek. Ja es magyarok is vannak ott, ok is tudnak esetleg segiteni. Sok sikert!

[/b]
Vissza az elejére
pippi89
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 21. Kedd, 13:04    Hozzászólás témája: Munkát keresünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Ismerőseimmel szeretnénk munkát találni legfőképp Londonban, vagy bárhol Angliában. Ehhez szeretnénk a segítségeteket kérni. Egy házaspár és egy lány lenne a munkavállaló. A férfi az szakácsként dolgozott Németországban. Kicsit beszél angolul, vagy inkább csak megérti. A feleségének érettségije van, kicsit érti az angolt, régen tanulta, szerintünk hamar belejönne. Én 13 évig tanultam az angolt, viszont 3 éve nem használtam, sok kiesett, de szerintem kint nekem is hamar visszajönne. Idegenforgalmi szakmenedzser szakmám van, illetve gyermek- és ifjúsági felügyelő tanfolyamot végeztem. Bármilyen munka érdekel bennünket. (takarítás, mosogatás, árufeltöltés, stb.) Köszönjük, ha tudsz segíteni!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom / Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban