Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar Fodrasz Szalon Southend-en!! Olcso, kivalo minoseg!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fodrász, kozmetikus
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
matthead
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 26. Csütörtök, 21:35    Hozzászólás témája: Magyar Fodrasz Szalon Southend-en!! Olcso, kivalo minoseg! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Mate vagyok!

Orommel ertesitelek Benneteket, hogy megnyitottam (home) Fodrasz szalonomat Southend on sea-ben (Essex) illetve hazhoz is megyek.
Varom szepulni vagyo holgyek, urak, lanyok es fiuk leveleit.
Magas foku kepzeseimet Magyarorszagon szereztem, 2 eve a szakmaban dolgozom. Magyarorszagon is Home szalonomban szepitettem es varazsoltam szeppe vendegeimet.

Szolgaltatasok:
Hajvagas, szaritas (Noi /Ferfi)
Hajszinezes es festes (kivalo minosegu high gloss tartalmu tartos hajfestekkekel)
Hajhosszabitas (mikro gyuru, keratinos hoillesztes, es alkalmi hajvarrasos hajhosszabitas)
Dauer (normal illetve spiral)
Alkalmi kontyok osszejovetelre, eskuvore, balokra.

Magamrol: Fiatal, dinamikus, jo kedvu ember vagyok, es a Fodraszat megszallottja, hajbemutaton vettem reszt illetve itt Angliaban is kiprobaltam magam fodraszkent, sok angol es tobb nemzetisegu elegedett vendegeim bizonyitjak tudasom. Fiatalsagom ellenere tobb korosztalyu haj formazas es keszites is kozel all hozzam, igy akar 0-tol 100 eves korig el keszitem a vendegeim hajat.

Remelem, kis hirdetesem felkeltette figyelmeteket .

Gyere es problad ki az igazi hajszeretettre epulo fodraszatomat , sok elgedett Magyar illetve kulfoldi vendegeim mellet legyel Te a kovetkezo .

Mottom: a legnagyobb orom az elegedett vendeg.
Uzenetben arajanlat es idopont megbeszelese lehetseges vagy irj Email-t (mate.grafl@hotmail.co.uk) .

Varlak sok szerettetel, mert Mindenkinek jar egy-ket ora magara Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ibolya55
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 26. Csütörtök, 23:51    Hozzászólás témája: Igen Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó fodrász. Mindenkinek ajánlom, kiváló munka elérhetö áron. Kacsintó
Vissza az elejére
matthead
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 21. Hétfő, 22:48    Hozzászólás témája: weboldalam. Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok keszuloben van a web oldalam meg szeretnem osztani veletek, hogy minel tobb informaciot tudjatok meg.
oldal cim:www.matt-head.co.uk
Vissza az elejére
csillagadry
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 7. Kedd, 14:22    Hozzászólás témája: fodrászt keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

Machester Liverpool Blackpool Southport környékén keresek magyar fodrászt.

Aki tud segíteni kérem írjon: csillagadry@tvn.hu
Vissza az elejére
nemethandi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Augusztus 14. Kedd, 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Máté nagyon jó fodrász, házhoz jött, és szuperül bemelírozta a hajam.

Nyugodtan bízzátok rá magatokat! Kacsintó

Andi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fodrász, kozmetikus Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban