Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kint szertnék dolgozni...de hogyan?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
NaGeL
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 2. Hétfő, 14:42    Hozzászólás témája: Kint szertnék dolgozni...de hogyan? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Először is bocsánat ha rossz fórumban kérdezem, vagy ha már kérdeztek ilyet, csak nem találtam. törlöm a topicot és megnyitom máshol ha kell.

Szeretnék először bemutatkozni. én 22 éves emberke vagyok magyarországi, és olyan álmaim vannak hogy külföldre jutok ki dolgozni.
Van angol közép fokú nyelv vizsgám, és aktívan használom a nyelet egy amerikai forumon aminek én vagyok a programozója és adminja
Érettségi és szoftver fejlesztői képzéssel a honom alap, de kevés hivatalos tapasztalattal itthon nem tudok elhelyezkedni. Így hát dolgoztam Mcdonaldsban ami nagyon nem tetszett, és egy közvetítő cégen keresztül a BKV-nak. Ami bármennyire is lenézik az emberek a munkát, nekem tetszett. Én az emberekkel normális voltam, ők is normálisak voltak velem. Sosem volt gondom. De sajnos a közvetítő cég a próbaidőm utolsó 3 napjában úgy döntőt hogy nem kellet hiába a jó teljesítményemnek.

így hát munkát kersek és ápolom még az álmomat hogy kijutok külföldre, de nemtudom hogyan.

valaki it tudna segíteni hogy mi a lehetőségek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Április 2. Hétfő, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eloszor is...sajnos en is hallottam mar ezt, hogy Mo-on ezt csinaljak...a 3 honapos probaido utan az utolso napokban bejelentik, hogy kocc! Baratnommel is utolso napon kozoltek, hogy masnap mar nem kell jonni!!!Semmi felmondasi ido semmi! GUSZTUSTALAN!!! Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült

Masodszor: sajnos ha mar megnyitsz egy uj topikot azt mar nem tudod torolni....ezert is van rengeteg felesleges topic es ezert egyre atlathatatlanabb ez az egesz forum, amikor rengeteg hasznos info van fent, csak senki nem hajlando moderalni ezt az oldalt! Forgó szemek

Harmadszor: Segits magadon, Istenis megsegit! Nos itt azzal jutsz a legtobbre ha szepen leulsz egy jo puha parnara odakeszitesz magad melle 3 napi hidegelelmet,es ATOLVASOD a forumot nagyon alaposan. Kacsintó Kicsit nehez dolgod lesz, mert sajnos az ehhez hasonlo hozzaszolasokkal elegge tele van szemetelve a forum, es kicsit tobb idobe fog telni kimazsolazni a lenyeget! Bocs ez nem szemelyes, de nagyon bosszanto, hogy az 1000* leirt tanacsokra teszik fel 1001* is ugyanazt a kerdest csak mert nem hajlandoak tenni is azert hogy sajat maguk elorebb jussanak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban