Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar adobevallas

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
beci78
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 21. Szerda, 14:26    Hozzászólás témája: Magyar adobevallas Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha UK-ban elek/dolgozok, kell-e adobevallast beadnom magyarorszagon?
Pontosabban mikor nem kell?
Mo.-n van allando lakcimem (nem jelentkeztem ki) illetve fizetem a TB-t (havonta 5.x K forint). Viszont UK-ban elek, tobbmint egy ev alatt csak par napot votlam Mo-n, latogatoba.

(Ha igen, bele kell-e irni az itteni leadozott béremet is? )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dorina08
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 28. Szombat, 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

A téma engem is érdekel. Én most a hétvégén fogom letölteni a NAV keretprogramját, meg a bevallást. Általában a bevallási útmutatót szoktam elolvasni, és nem sz SZJA törvényt, ha kérdéseim vannak. Elvileg már az elején tisztáznia kell, hogy kinek kell kitölteni a nyomtatványt, és kinek nem.

Ha nincs magyarországi kereseted, akkor nincs mit bevallani. De vannak olyan bevallások, amit így is be kell küldeni, még ha csak egyetlen egy darab nullát is írsz bele. Ez a "nullás" bevallás. De fogalmam sincs, hogy ez az SZJA-nal így van-e most.

Nézd meg az SZJA bevallás (1153-as nyomtatvány) kitöltési útmutatóját itt:
http://nav.gov.hu/magyar_oldalak/nav/letoltesek/nyomtatvanykitolto_programok/nyomtatvanykitolto_programok_nav/bevallasok/1153.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban