Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

CRB Check - sos segitsegre van szuksegem

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vicus50
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 18. Vasárnap, 23:24    Hozzászólás témája: CRB Check - sos segitsegre van szuksegem Hozzászólás az előzmény idézésével

Kint dolgozom mar 2,5 eve live-in carerkent es most uj allaslehetoseget kaptam, de az uj cegnek nehezsegei vannak a CRB-mel kapcsolatban, mivel nincs allando bejelentett lakcimem idekint. A kliens cime, ahol most meg dolgozom, nem adhato ki.
A masik cegnek ez nem okozott gondot, szoval nem ertem, mit tehetnek.
Ezen mulik az uj allasom (ami nem live-in), egy kedves ismerosomnel szadekozom lakni, aki angol, de en nem tudok itteni szamlat bemutatni a nevemre, mert nincs!
Otthon persze van sajat lakasom, de a lakcimkartyat szeritnem nem tudjak hova rakni, a jogositvanyon meg nincs cim.
Szoval tanacstalan vagyok. Van valakinek otlete?
Koszi elore is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
beci78
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 19. Hétfő, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lakcim nelkul nem fog menni.

Banszamlad csak van, vagy az sincs?
Vissza az elejére
vicus50
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 19. Hétfő, 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi Beci, van bankszamlam, egy kamu (barati) cimmel, amit kb. 1 eve adtam meg a banknak, elotte pedig Passport bankszamlam volt, amihez nem kellett lakcim.
Amugy a jelenlegi cegem (ahol mar 2 eve dolgozom) is valahogy beszerezte a CRB-t, pedig akkor meg ez a kamu cimem sem volt meg, csak az otthoni. Es az elozo ceg is a magyar cimemre kerte meg a CRB-t es meg is kaptam, hazakuldtek Mo.-ra.
Szoval mukodnie kell, csak ez a kis ceg benazik valahogy es nem tudom, mit csinaljak.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban