Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Pedagógusok

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sanyi168
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 24. Péntek, 13:31    Hozzászólás témája: Pedagógusok Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaisztok!
Új regisztrálóként most írok először a fórumba. "Hátrányos helyzetű" pedagógus házaspárként tengetjuk életünk egy vidéki kisvárosban. Én gyógypedagógusként, a feleségem óvónőként, s próbáljuk nevelgetni három fiunk. Sajnos azonban az életünk lassan zátonyra fut, a bankok áldásos tevékenységének hála, annyira megemelkedtek a törlesztőrészleteink, hogy már nem bírunk vele, s így az otthonunk lassan elúszik. Hogy látjátok, milyen esélyekkel indulhatnánk odakint? Vannak kéttannyelvű iskolák Londonban, a gyerekeink számáűra? Esetleg keresnek a fent említett munkakörökbe munkavállalókat? Bár tanultam angolt, de már eléggé megkopott. Tud valaki nekem segíteni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2012. Február 24. Péntek, 14:26    Hozzászólás témája: Re: Pedagógusok Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyi168 írta:
Vannak kéttannyelvű iskolák Londonban, a gyerekeink számáűra? Esetleg keresnek a fent említett munkakörökbe munkavállalókat? Bár tanultam angolt, de már eléggé megkopott. Tud valaki nekem segíteni?

Kettannyelvu persze van, Walesben, tanulnak angolul es walesiul. Bar gondolom nem erre gondoltal Mosoly
Magyarul beszelo pedagogusbol Dunat lehet itt rekeszteni, az au-pair-ek jo resze is valamely tanarkepzobol jott errefele.
Iskola csak olyan van, amelyik szombatonkent tart foglalkozasokat, ilyenbol van egy par.
Jo angol tudas nelkul ne is remenykedjetek allasban. Nemhogy tanariban, de semmilyenben. Valsag van mar egy jo par eve, a benefiteket komolyabb feltetelekhez kotik es ahogy londoni baratunk megjegyezte "mostanaban kifeheredtek az utcaseprok is" - azaz az angolok is elvallaljak azt, ami 5 evvel ezelott az eszukbe nem jutott volna.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban