Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

magyar munkaközvetítők

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
orsi1016
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 10. Péntek, 11:18    Hozzászólás témája: magyar munkaközvetítők Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Lehet már lerágott téma,de nekem most segítene...
Nyártól szeretnél kimenni Londonba dolgozni.
Magyaro.-n több munkaközvetítő cég is kinál londoni munkát,
köztük az E-W.
Van vmiféle tapasztalatotok velük kapcsolatban?
Köszönöm a segítséget előre is!

Orsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lala75
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. Február 11. Szombat, 7:41    Hozzászólás témája: Re: magyar munkaközvetítők Hozzászólás az előzmény idézésével

orsi1016 írta:
Sziasztok,

Lehet már lerágott téma,de nekem most segítene...
Nyártól szeretnél kimenni Londonba dolgozni.
Magyaro.-n több munkaközvetítő cég is kinál londoni munkát,
köztük az E-W.
Van vmiféle tapasztalatotok velük kapcsolatban?
Köszönöm a segítséget előre is!

Orsi

Át verős cég,még a régi empolyment kft-vel voltak/vannak társak, ők inkább szállással foglalkoznak és ehez jött a kamu meló ügye mert ez együtt jó kereseti lehetőség halllottam hogy valakinek sikerült velük de azt ugy hasolitanám hogy tűt a széna kazalba................................
Hogy értsed ők a coca-cola,asda,sunsbury,sony és még sorolhatnám azt hiszem a legujabb a tejüzem Mosoly
Vissza az elejére
peti13
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 12. Csütörtök, 19:38    Hozzászólás témája: Segítség! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én és egy barátom kijöttünk Angliába,Maidenheadbe egy ismerősünkhöz dolgozni.Az ismerősünk a Crooked Billet pub&restaurant tulajdonosa,és azt ígérte nem lesz olyan,hogy nem tudunk dolgozni.Megcsináltuk egy rokonának a házát,kifestettük és parkettáztunk,azonban most úgy áll a dolog hogy nincs több munkánk.A barátom profi parkettázó de mindketten értünk a festéshez is,de gyakorlatilag bármit csinálnánk csak dolgozhassunk.Tudnátok bármilyen segítséget nyújtani,kit keressünk,hova menjünk?
Vissza az elejére
margitka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Június 29. Szombat, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello

én a londonjob kft-vel mentem ki. olyan helyre közvetítenek ahol nem adnak albérleti szerződést. csalókhoz kerültem: jónás vili, ő a főbérlő, hajdú norbert ő nem létezik, nagy norbert ő szedi rentet többet is mint amit kéne, szabó éva ottília, erika , robi, robi, attila, petre ő vili felesége.
nagy norbert csicskás még fuvart is vállal. vigyázzatok velük. Észak Londonban tudnak szállást , bounds green, wood green
Vissza az elejére
Escarabajoo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 9. Kedd, 8:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Információt szeretnék kérni egy magyar közvetítő cégről! Párommal mennénk Londonban tavozzangolosan.hu közvetítővel. Hallottatok róla vagy van valaki, aki általuk ment ki és boldogult? Páromnak nincs itthon munkája, de jól beszél angolul, nekem van egy biztos állásom, nem fizet jól, de biztos, viszont az angol tudásom nem a legjobb. Érdemes kimenni velük és kockáztatni vagy ez is egy kamu cég? Szállást ígértek, mivel nyilván erre szerződtek és 3 állásinterjút, amiből szerintük biztos lesz munka! Nekem kétségeim vannak, de párom az itteni rossz helyzet miatt nagyon elszánt! Mit tegyünk, már beregisztráltunk és befizettünk fejenként 15.000 Ft-ot, de inkább ennyit bukjunk, mint mindent?!
Vissza az elejére
wolf33
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 9. Kedd, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nagyon bizalmatlan vagyok az otthoni munkaközvetítő cégekkel kapcsolatban, legtöbbjük valójában szálláskiadással foglalkozik és az állítólagos állásinterjúk meg szép ígéretek mind csak csali. Az, hogy most ez a cég éppen a jófiúk kategóriába tartozik-e, nem tudom.

Áprilisban barátnémmel nekiindultunk és kijöttünk. Itt kerestünk munkát és mindent önállóan (természetesen a megfelelő információk összegyűjtését követően) elintéztünk. Miért kéne fizetnem olyasmiért, amit valójában én magam is megtudok oldani? De inkább bevállaltam ezt, mint látatlanban elfogadni egy szálláshelyet meg állítólagos álláslehetőséget, aztán a gettó közepén landolni minimális pénzzel... sajnos nagyon sok ilyet hall az ember, szóval legyetek nagyon óvatosak.
Vissza az elejére
Escarabajoo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 10. Szerda, 7:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a választ! Szerencsére páromnak vannak ismerősei, szóval, ha gond van, akkor rögtön tudunk mozdulni, amíg nem találunk más szállást. Egyébként hogy érzitek magatokat kint? Megérte ott munkát vállalni? Nekem kétségeim azért is vannak, mert itt biztos állásom van, bár nem jó, de biztos és ott kint meg egyelőre semmi! :S Tartok ettől az egésztől! Persze ez normális, az ember fél az ismeretlentől!
Vissza az elejére
wolf33
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Július 11. Csütörtök, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi jól érezzük itt magunkat Bristolban, van kis magyar közösség is, az emberek kedvesek, segítőkészek, a város pezsgő, sok lehetőséggel. Munkát mindig lehet találni. Az tény, hogy nem egyszerű megkapaszkodni, de ha sikerül, akkor elindul az a bizonyos szekér. Én is biztos állást hagytam otthon, de úgy voltam vele inkább itt küzdöm fel újra magamat, mint otthon a banknak adjam a keresetem 90%-át a maradékból meg neveljünk két gyereket.

Mindenféleképp megérte. De a kezdet nem könnyű, sőt kifejezetten nehéz, aki ezt nem vállalja, ne induljon neki. Nyelvtudás, kezdőtőke, megfelelő felkészültség. Ez a három dolog, amelynek fontosságát nem lehet eléggé hangsúlyozni
Vissza az elejére
npvali
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 4. Vasárnap, 6:32    Hozzászólás témája: tavozzangolosan.hu tapasztalat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A tavozzangolosan.hu -nál nagyon csúnyán megvezetik az embereket nagyon sok pénzért.
Látszólag nagyon rendben vannak, küldenek tájékoztatót, kedves a hölgy, de amint elkezded kapargatni a részleteket, változik a hozzáállásuk.

Kétlem, hogy ennek a cégnek tényleg megfelelő háttere, tapasztalata van. Arra mennek rá szerintem, hogy rövid idő alatt, kis befektetéssel, minél jobban lehúzzák a jelentkezőket.

Egy szó mint szám: tavozzangolosan.hu -t mindenki nagyívben kerülje. Ha valaki mindenáron magyar közvetítővel akar menni, akkor talál olyant, amelynél töredék pénzért megkapja ugyanezeket a szolgáltatásokat, sőt többet is.

Üdv.
Vali
Vissza az elejére
Adri87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 14. Szerda, 19:01    Hozzászólás témája: munka közvetítő cég. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődnék,halot,esetleg tapasztalt valaki valamit a távozzangolosan.hu cégről,kértem e-mailon keresztül értesítést,de kicsit túl szép hogy igaz legyen,természetesen a honlapjukon elolvastam a róluk írt hozzászólásokat,ott szinte áradoztak,de azt bárki írhatta.Ezért kérdezném esetleg valaki akinek volt már tapasztalata.köszönöm!
Vissza az elejére
Niobe
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 30. Péntek, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, beszélgettünk már mi is több magyar közvetítővel, főleg kíváncsiságból... Szimpatikusnak tűnnek, nagyon sima modorúak, de ismerve a helyi helyzetet, én nem merem elhinni, hogy hipp-hopp a semmiből találnak munkát úgy, hogy azért itt is van munkanélküliség... Ez a bajom a tavozzangolosan csoporttal is - irtó kedves az itteni ügyintéző is, de ott van a kétely a szívemben.
Szóval semmiképpen sem javaslom.
Eddig mi is önerőből oldottunk meg mindent, pedig nekünk rokon ígért segítséget (csinált segget a szájából, inkább), a nyelvismeret feltétlenül kell, anélkül nem működik. Én is nagyon jól fizető munkát hagytam ott Anglia kedvéért, és NEM bántam meg. Újra megtenném!
Vissza az elejére
icu85
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. November 27. Szerda, 13:48    Hozzászólás témája: Segítséget kérek!Sürgős!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni ismeri e valaki Dávid Pétert?Ő általa mennék ki dolgozni Londonba egy idősekotthonba.Nagyon szeretném ha sikerülne mint mindannyian!Érdeklődöm ,hogy valaki ismeri e?Hírdet az expresszen is állást Londonba segédápolóknak de nem ismerem,sehol nem hallottam róla.Ha valaki tud nekem segíteni kérlek irjon!Vagy esetleg abba, hogy ha kiutazok és nem valós állás valahol meg e húzhatom magam pár napig....köszönöm előre is!!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban