Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Banki tartozás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Angeo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 16. Szerda, 10:21    Hozzászólás témája: Banki tartozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pár éve éltem kint, és a Lloydsnál sikerült egy kisebb tartozást csinálnom a bankszámlámmal. Az lenne a kérdésem, hogy ha visszamegyek, tudok-e ettől függetlenül más banknál számlát nyitni, és hogy a régebbi tartozást szerintetek miként hajtják be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. December 17. Szombat, 1:24    Hozzászólás témája: Re: Banki tartozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Angeo írta:
Sziasztok!

Pár éve éltem kint, és a Lloydsnál sikerült egy kisebb tartozást csinálnom a bankszámlámmal. Az lenne a kérdésem, hogy ha visszamegyek, tudok-e ettől függetlenül más banknál számlát nyitni, és hogy a régebbi tartozást szerintetek miként hajtják be?

Szia!

Az a legegyszerubb, ha siman bemesz a Lloyds-ba, kifizeted a tartozast es tiszta lappal indulsz. Nem kell aggodni hogy tudsz e bankszamlat nyitni es azon sem ,hogy hogy hajthatjak be, hiszen "onkent es dalolva" kifizeted azt, ha mar a Te adossagod vegulis, nem? Mosoly
Vissza az elejére
andreabeat
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 15. Szerda, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! szeretném megkérdezni h nekem is van kint tartozásom a lloydsnál! most itthon vagyok! és nem tudom h visszamehetek e!! azt sem tudom h menny gyült fel eddig!!mert hallottam olyat h ha visszamegyek lecsuknak!
Vissza az elejére
klara888
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Augusztus 5. Hétfő, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ondoni nyári munka miatt a HSBC-nél nyitottam passport accountot. Viszont már 3 éve hazautaztam, nem szándékozom visszamenni, és a kártyát sem fogom használni soha Lehetséges, hogy egyszer behajtják rajtam a tartozást?

Kezdetben még küldték a hazai címemre a számlakivonatot, majd rendszeresen a brossúrákat, tájékoztatókat. Eleinte nagyon zavart, és a netbanknál beállítottam, hogy mindenfajta értesítést online kapjak. Eltelt egy időbe míg megértették. Próbáltam a netbankon belül több levelet is írni, hogy nem kérek tájékoztatót a címemre, szüntessék meg számlámat, válasz sosem érkezett. Egy ismerősöm, aki újból kiment, elmondta annak az ügyintézőnek, akinél nyitottam a számlát, hogy mi a helyzet, azt mondta, hogy minden rendben, ne aggódjak emiatt. A másik több éve kint élő ismerősöm pedig azt tanácsolta, hogy emiatt ne aggódjak, sosem fognak Magyarországra jönni, és behjtani, számtalan ember csinálja ezt, végül úgyis megszüntetik. Én is úgy gondolom az a logikus, hogyha nem fizetem, akkor megszüntetik a számlát, ennek már 3 éve. A levelek is folyamatosan ritkultak, most már csak egy évben, ha egyszer érkezik tőlük valami teljesen általános tájékoztató, semmi felszólítás. Az viszont nagyon idegesítő, hogy tudják a címemet, és még ennyi idő után is küldik a levelüket, mint ügyfelüknek. Szerintetek származhat ebből valamilyen bajom valaha?
Vissza az elejére
tyler
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Január 10. Péntek, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyors banki hitelügyintézés dolgozó magyaroknak Londonban.
Ha minimum 6 hónapja FOLYAMATOSAN dolgozol és érkezik a bankszámládra rendszeres jövedelem, akkor igényelhető. 15.000-80.000GBP ig. Egyedi hitelelbírálás alapján!
Nem uzsora! Nem 300-400-500% os kamat!
Kedvező konstrukciók a legnagyobb angol bankoknál.
Ha szeretnél személyi kölcsönt Londonban felvenni bármilyen célra, de nem beszélsz magabiztosan angolul, vagy csak segítségre van szükséged a pénzügyi útvesztőkben itt Londonban de nincs kitől megkérdezni.
Amik kelleni fognak többek között:
Érvényes munkaviszony minimum 6 hónap. Ez a legutolsó 6 hónapot jelent. Tehát a hitelfelvétel pillanatában is munkaviszonyban kell lenni!! Tehát az ezt igazoló salary slippek
Bankszámla adatok
NINO szám
További infó 07589686925 vagy magicstick20111@yahoo.co.uk emailcímen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban