Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

JOBB ANGOLTUDÁS = JOBB MUNKA! SKYPE-ANGOL-ANGLIÁBÓL

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Angoltanar
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 29. Csütörtök, 22:31    Hozzászólás témája: JOBB ANGOLTUDÁS = JOBB MUNKA! SKYPE-ANGOL-ANGLIÁBÓL Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan angoltudásra van szükséged, amivel tényleg elboldogulsz, ha külföldön dolgozol vagy tanulsz?

De mit tegyél, ha nincs jó nyelvérzéked?

Mit tegyél, ha nem akar menni az angol beszéd, és nehezen érted meg az angolokat?

Mit tegyél, ha túl bonyolult a sok igeidő meg a nyelvtan?

Jól ismerem ezt a problémát, és pontosan tudom, hogy ilyen esetben hogyan kellene tanulnod.

Angliában élő diplomás angoltanár vagyok, sokéves nyelvtanítási tapasztalattal. Mindig az alapoknál van a gond: nem a tanuló nyelvérzékével van a baj!

Skype-videohíváson keresztül tanulhatod meg tőlem a mai élő angol nyelvet: ahogyan azt 2011-ben használják, és amivel tényleg elboldogulsz, ha külföldön dolgozol.

Mert, ha magyarul meg tudtál tanulni, akkor a többi az én dolgom...

Az első óra mindig ingyenes, hogy ki tudd probálni!

Írj: eastgrinsteadlive@gmail.com

Vagy hívj Skypon: peter.roczkov

www.skypeangol.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanár/Nyelvtanár Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban