Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

team support?!
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
VIK69
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 28. Szerda, 15:23    Hozzászólás témája: team support?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Informaciót szeretnék , ha valaki tud a "Team Support " nevü közvetitő cégröl?
Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Chiaki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 9. Vasárnap, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Az exem ezzel a Team Supporttal ment ki Angliába, egészen pontosan Sklemersdalebe (fent van a Skót határon).
Hát...ő az egyik ismerősétől hallott erről a cégről és minden álma az volt, hogy kint dolgozhasson. Felkereste a céget, be is hívták állásinterjúra.Persze végig angolul kellett beszélnie. Végül felvették, de fizetnie kellett:
vagy 400 000.- ami tartalmazza a kiutazást, az 1 heti szállás, adó, tb stb... ezt még az utazás előtt kellett fizetnie.
Vagy 600 000.-, ami úgyanazt tartalmazta, csak ezt le kellett volna dolgoznia. Ezzel az a bökkenő, hogy csak akkor tudta volna otthagyni, ha ledolgozza. Minden héten levontak volna a fizetéséből x összeget, addig míg nincs kifizetve.
Nos, ő kifizette a 400 000.-
De ezzel nincs vége.
Egy lepukkant munkásszállón szállásolták el, ahol egy kis lyuk volt a szobája, heti 38 fontért + a rezsi. Egy raktárban dolgozott, ahol +2-3 fok volt. 30 kg dobozokat kellett pakolnia.
Azt igérték, hogy 250 fontot megkeres hetenete. Hát...nagy szó volt, ha 120 fontot megkeresett. Ebből még levonták a szállást, az adót (ha heti 100 fontnál többet kapott, akkor megadóztatták), és még ezen felül ki tudja miért, de a Team Support 2 hetente 30 fontot levont a fizetéséből.
Az exem is 4 hónap után hazajött mert 20 kg fogyott és teljesen kikészült.

Amit tudtam és tapasztaltam azt leírtam, remélem tudtam segíteni Mosoly
Vissza az elejére
KOVACSLAJOS
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 8. Kedd, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves mindenki!leirom parszor ujra es ujra csak hogy legyen foganatja a teamsupport vagy team support, egy nagy nesze semmi fogd meg jol, iagazbol az emberek felenek nem jon ossze a kinti munkavallalas sok esetben nem onhibajukbol, elso sorban az ottaniak 90% illegalisan dolgozik, nem fizet adot es tarsadalom biztositast sem, az igert oraszam nem fele meg a valosagnak, mert 20-25 orabol nehogy felretenni de megelni sem lehet,azt biztos tudja mindenki hogy a szerzodes szar sem er,csak es kizarolag oket vedi,akinek meg nagy a szaja az megnezeheti magat, mert nemhogy munkaja nem lesz, de kivagjak alakasbol es meg a cuccait is kihajigaljak az utcara,fel is ut le is ut ,mehetsz ahova akarsz, a kovetseg nem segithet mert onhibadbol kerultel ciki helyzetbe, a rendorseg a fule butjat sem mozditja, es ok nem torik be az orrod,de ellehetetlenitenek.tehat ISMETELTEN JAVSLOM HOGY SENKI NE VALLALJON MUNKAT A TEAMSUPPORTNAL HACSAK NEM AKAR PORUL JARNI.mondjuk eltre szolo tanulsag lehet mindenkinek aki szereti az elet nagyon rogos utjatjarni.
Vissza az elejére
berci5
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 18. Péntek, 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem azért ezt is nézzétek meg:
http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-4553-.html

Én örülök, hogy leszerződtem velük. De nem akarok reklámot csinálni Mosoly
Csak azért tudjatok róla, hogy nem minden mindig fekete...
Vissza az elejére
TeamSupport
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 24. Csütörtök, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetértünk az előző hozzászólással, mivel jelenleg is több, mint 400 munkatársunk dolgozik kint Nagy-Britanniában. Ők elégedettek cégünkkel és a munkával, mivel a magyarországival össze sem hasonlítható béreket kapnak, és ritka lehetőséget nyújtottunk nekik.

Még egyszer hangsúlyozom, hogy mi NEM kérünk semmilyen díjat, mi nem egy szimpla ügynökség vagyunk. Díjbefizetésről csak akkor beszélünk, ha valaki nem tudja magának megvenni a repülőjegyeket és hasonlókat, cégünk segíteni is tud benne. Sőt, mi még szállásról is tudunk gondoskodni, ha van rá igény. Úgy gondolom, nem sok ügynökség mondhatja el magáról, hogy ilyen kondíciókat tud ajánlani, méghozzá igen szép órabérek mellett.

Nyilván van néhány elégedetlen ügyfelünk, de a nagy számok törvénye alapján ez így is van jól. Ők pedig gondolják át, hogy miért van több, mint 400 elégedett emberünk...

Egyébként egy szép példa: http://gotobritain.blogspot.com/2010/08/team-support.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szatmarisz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 7. Szerda, 10:30    Hozzászólás témája: Team Support Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azoknak akik most terveznek Angliában munkát vállalni azt javaslom, hogy ne a Team Supporttal menjetek. Mi a párommal a Team Suporttal voltunk kint dolgozni, fizetésről-fizetésre értek a meglepetések, hogy milyen mondvacsinált okok miatt vonnak le tőlünk. Ráadásul jelenleg másfél hónapja küzdünk azért, hogy kifizessék a bérünket, amiért napi 12 órában dolgoztunk. Jellemző még a Team Supportra, hogy aki most gondolkozik azon, hogy rajtuk keresztül menjen, talán már találkozott is vele, hogy semmilyen módon nem lehet velük kommunikálni, nem veszik fel a telefont, nem válaszolnak az e-mailekre. Abban nem tudunk segíteni, hogy melyik közvetítővel tudtok elindulni, de azt ki tudjuk jelenti, hogy ne a Team Supporttal. Velük a kintléted az folyamatos bizonytalanság, stressz, és távolról sem korrekt.
Vissza az elejére
szilitoth
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 26. Csütörtök, 9:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziassztok

Láttam miket írtok róluk és csak azért beregisztráltam hogy megvédjem őket.
Én a Team Supporton keresztül mentem ki tavaj decemberben és Skelmersdale nevű városban dolgoztam. tökjó volt
A pesti iroda segített amig kiértem utánna a központi iroda is segítő kész voltt Ha pénz kellett akor is segítettek

Összeszedtem elég pénzt, hogy kifizessem a tartozásaim magyaro. és elég jól el vagyok kint is

Most itthon vagyok szabin be is mentem az irodába megköszöni a lehetőséget

Nekem bejött
Vissza az elejére
TeamSupport
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 26. Csütörtök, 9:17    Hozzászólás témája: Team Support visszajelzés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Először is köszönjük mind a pozitív, mind a negatív visszajelzéseket.

Mivel cégünknek nagyon fontosak a ti visszajelzéseitek, gyakran olvasgatjuk az ehhez hasonló fórumokat. Tisztában vagyunk vele, hogy az angliai munkavállalás egy nagy lépés az ember életében, és ez gyakran bizalmatlankodásra adhat okot, de a mi cégünk bármikor áll rendelkezésetekre, hogy korrektül megválaszolja a felmerülő kérdéseiteket.

Szeretnénk titeket biztosítani, hogy cégünk nem átverés, valós lehetőséget kínálunk:

Mivel nem közvetítő cég vagyunk, hanem munkaerő kölcsönző, biztosak lehettek benne, hogy célunk minél előbb minél jobb pozícióban elhelyezni benneteket és minél magasabb óraszámokat garantálni nektek. Ugye nem titok, hogy nekünk a ti LEDOLGOZOTT óráitok után van bevételünk, ergo ha kiküldünk és nem dolgoztok, az nekünk sem jó...
Ezen felül a jelenlegi 450 dolgozó munkatársunk is biztosíték lehet cégünk profizmusára és valós működésére.

Úgy gondolom, hogy a csomag, amit ajánlani tudunk a konkurencia fölé emel minket:
-Biztos munkahely (mivel az üres pozíciókra keresünk munkavállalót és nem fordítva)
-Kedvezményes árú szállás a munkahelyek közelében (ami nagy segítség egy 'újoncnak' az Egyesült Királyságban)
-Folyamatos segítségnyújtás Operations Manager-ek, valamint az Operations Support Center személyében minden területen (Magyar alkalkazottakon keresztül!)
-Irodánk mindenben a jelentkezők rendelkezésére áll (segítség a repülőjegy megvételétől a szállásra jutásig)
-6 hónapos szerződés (mely biztosítja a tervezhetőséget, biztos hosszútávú állást)
-NINCS KÖZVETÍTÉSI VAGY EGYÉB DÍJUNK!

Ezeken felül a budapesti irodánk teljes személyzetét is lecseréltük a magasabb szintű szolgáltatás biztosításának érdekében.

Keressetek bennünket bizalommal: hungary@teamsupp.co.uk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sziger
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Április 26. Csütörtök, 10:06    Hozzászólás témája: Team Support Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Team Support!

Legalább itt látni tőletek reakciót, ha az e-mailekre nem válaszoltok. Mindaz nagyon szép és jó amit leírtatok, én "csak" az utolsó két heti fizetésemet (amiért megdolgoztam, és ami után szeretném tőletek megkapni, TAVALY OKTÓBER óta... Hátha most sikerül. Ismét elküldöm nektek a korábbi leveleimet, talán végre valóban történik is valami...
Vissza az elejére
Trym0119
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 13. Szerda, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én voltam a TS-nél elég vegyesek a tapasztalataim. az asdaba dolgoztam körülbelül 1 hónapig az egész jó volt utána átvittek egy másik városba a tesco raktárába, itt kezdődtek a problémák. a szobánk falát megette a penész persze az op. menedzser megígérte h holnap jön a festő ez május közepén volt, szerintem még azóta sincs kifestve , a beígért 10 percnyire van a munkahely helyett mindennap kb. 50 percet sétáltunk naponta a munkahelyre. 12 órázni kellett ami nem is lett volna probléma, ha ténylegesen megígért 4 nap munka 4 nap szünetet kapjuk. ehelyett dolgoztattak heti 5 -6 napokat is. ezeket még el is tűrtem de az utolsó csepp a pohárban az volt amikor izomszakadásom lett és felhívtam az op. menedzsert hogy orvosra van szükségem és nem vagyok munka képes. erre csak azt a választ kaptam ha nem mész dolgozni kivagy rugva... szval hirtelen felindulásból összepakoltam és leléptem egy másik városba.... ennyit a tapasztalataimról, megjegyzésképpen annyit hogy ugródeszkának nem rossz ha kiakarsz jönni de minél hamarabb lépj tovább vmerre, és vigyázz a k*cs*g op. menedzserrel.
Vissza az elejére
dome_k
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 28. Csütörtök, 17:49    Hozzászólás témája: team support Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is rajtuk keresztül jöttem, s felettébb csodálom amiket itt leírtok. pl én itt vagyok livingstonba, s eddig csak jó tapasztalataim vannak, úgy ahogy annak a 19magyarnak akikkel együtt dolgozom, s szintén a cégen keresztül jöttek ki. persze van olyan is aki nem bírja vagy sosem dolgozott fizikai munkát esetleg egyéb sérüléssel jön ki s fáj ez meg fáj az az ne is csodálkozzon azon ha nem fog neki tetszeni a munka. s az hogy nem lehet elérni őket telefonon se e-mailen azt sem tudom honnan veszitek, nekem is volt egy kis problémám egy telefon a helyi managernek s el is lett intézve. s maga az office válaszolt vissza emailen hogy korrigálva lett a problémám, következő csak úgy hobbiból nem vonnak le senkitől pénzt, ha csak nem úgy jött ki, hogy nem fizette be a kauciót az egy heti lakbért s a transzfert ami összesen 223font volt én befizettem s nem is vontak le semmit, s ha már itt tartunk akkor nem sok cég fogja megelőlegezni ha nincs pénzed ezt az összeget, s itt van nem is egy olyan aki úgy jött ki, hogy nem volt pénze, s a cég ezt megelőlegezte neki. lakás amiben én lakom az teljesen jó. más városról nem tudok nyilatkozni de itt senki nem panaszkodik. s ne felejtsük el azt sem nem szállodába jöttök s nem is nyaralni. óraszám ezt hallottam mástól is de nagy részben meglehet oldani az helyi managerrel kell beszélni Magyarországról nem igazán tudnak ebben segíteni. de otthon el is mondták hogy előfordulhat, hogy nem lesz mindig heti 50óra meg van olyan hely ahol nem mindig vannak jó óraszámok de ezt elmondták az interjún. hát most kb ennyi jutott eszembe s ennyi minden történt velem amióta itt vagyok egy hónap alatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nemeth78
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Július 12. Csütörtök, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy a gond velük.inkorrektek.a mai napig tartoznak a fizetésemmel/miután 2 nap munka után otthagytam őket, mivel sem a munkakörülmények, és főleg a lakás köszönőviszonyban sem volt az ígértekkel/ill. a két heti 120 font lakáskaucio, deposittal.számlát a befizetésről nem kaptam, és arra hivatkozva nem fizetik vissza a depozitot, hogy 6 hónapot vállaltam.a munkaszerződés szerint.és csak akkor jár a szállás depozit vissza, ha 6 hónapig dolgozom náluk.mi köze a lakás depozitnak a munkaszerződéshez?ilyen jogilag nem létezik, hogy egy teljesen független dologtól tesznek függővé, egy másik kifizetést, nem biztosítva azt a jogot a munkavállalónak/alapjog/, hogy bármikor felmondjon,ill. egy olyan szálláson lakjon amit előtte soha nem látott.erre íratnak alá veled szerződést elöre,1500 kméterre a lakástól, munkahelyről./erre kell bpestről leszerződni/
ha ez korrekt, mi nem az?
A CAB majd rendezi. ők csak mellébeszélnek,sumákolnak.az ,hogy a fair szó mit jelent fogalmuk sincs,abban az országban amely a becsület , a tisztesség őshazája.
felháborító, de szerencsére van jogorvoslat, segítség Angliában
Vissza az elejére
sveeejk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 25. Kedd, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szóval , olvasom az elöttem hozzászolokat és szivesen megismerkednék azzal a nagyon elégedett személyel Aki állitása szerint Livingston-ban tevékenykedett?????......
AZ IGAZSÁG AZ HOGY MINDEN NEGATIV PÉLDA AMI A TEAM SUPPORT-ot illeti IGAZ!!!!!!! TOLVAJ CSALÓ BANDA!!!! És merem nyugodtan akárhova írásban adni hiszen ha az angol hatoságok kijelenteték hogy: THE COMPANY COMMITED FRAUD! akkor valoszinű, hogy igaz!!!
Az hogy van a cégnek EGY olyan helye ( Livingston) ahol a munka órákat biztositani tudják az csak a szerencse és a Tesco raktárában tevékenykedő Norbert Drentelsage cég hozzá állásábol adodik.
De meg kérdezném a kedves elégedett hozzászolot ,hogy amikor kiderül ,hogy a levont adó és egészségügyi biztositás , council tax nincs befizetve akkor Mi a véleménye????? Szoval az természetes és becsületes dolog ,hogy töled levönják és NEM fizetik be a hatóságoknak????!
A másik , hogy vegyük példának FALKIRK-ot , Normanton-t és a többi sok helyett ahol nincs az embereknek munka órájuk ---- viszont VAN ADÓSÁGUK!! mert a lakhatást a cégnek ki kell fizetni! a cancil tax-ot amit nem fizetnek be !!!! (lefényképezett számlákal bizonyitani tudom!!! és tudtam a hatóság felé) ugyszintén!
A magyar íroda meg torony magasrol szarik az egészre miután kimentetek sem emailra sem a telefonjaitokra nem válaszolnak érdemszerüen.
Sok esetben és havi szinten mindig adodik egy kis eltérés a fizetéseknél
amire persze igéretet kap az illető hogy köv. honapban rendezik és aztán.... csak bird követni - juliusban talán megkapod a március -áprilisit
meg igy tovább.
A sok info amit nem mondanak el neked csak kész tények elé állitanak
aztán tud be kommunikácios hibának.
Az elöre befizetett heti lakbéredet amikor kilépsz akkor kimagyarázzák hogy már rég kifizették vagy a letett depozitodat ha nem hivogatod öket naponta honapokon keresztül ugy le nyelik , hogy még a hire sem marad.
Szóval Én a napokban jötem haza egy picit feltöltödni de vannak rengetegen akik megszívták a TEAM SUPPORTAL , természetesen Én már kiléptem de melegen ajánlom Aki munkát válal velük Az elötte azért érdeklödjön Nálunk és miután minden aspektust megismert eldöntheti mit válal mit nem vagy egyáltalán megéri-e Neki hogy bele vágjon!
Az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy tényleg az oda érkezés pillanatában és az induláshoz minden támogatást és segitséget megadnak és ezt ilyen szinten és formában nem sok cég teszi meg De persze meg van az oka hiszen belöled érlnek-AMI NEM IS LENNE BAJ hiszen ez az üzletág igy müködik ,DE amikor meglopják és átverik azokat akik a bevételt hozzák a cégnek.......hát döntse el mindenki magában
Vissza az elejére
sveeejk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 25. Kedd, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy meg a Livingston-nal kapcsolatban szeretném a hozzászolonak mondani hogy Livingston-ban Nem 19-en hanem joval többen vannak magyarok a cégnél Ha egyáltalán tisztában lenne a Livingston-i helyzettel látná hogy mi is az igazság és tetejében cim szerint tudok mondani neki még lakást amik teli vannak BED BAG-al (ÁGY POLOSKÁVAL) amik az össze vissza hurcolászott matracok , butorok miatt kerültek egyik házbol a másikba.
Ja meg van egér a házban,házakban penészes falak meg hasonloak,
a derekad meg leszakad az agyon nyomott matracoktol és mind ezért fizetsz 310 GBP-t.
De mondjak egy még jobbat Kenmoor Avenue-i lakás ami most let felujitva és abban sem tudnak megszabadulni a BED BAGoktol
Magyar kollegák akikhez éjjel berontott az orosz kolegájuk és saját ágyában ütötte le alvás közben... meg hát sok más...
Vissza az elejére
sveeejk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 25. Kedd, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és amúgy Krisztián , Te meg OP. Manager-i lakásban laksz ezért természetes, hogy picit másként látod a helyzetett.
Amúgy ha az elmúlt időben nem a D.Á. lett volna az OP. Manager akkor iszonyatosan nagy problémák lettek volna Livingston-ban is!
Éppen ezért úgy gondolom ,hogy a TEAM SUPPORT meg fizethetetlen hálával tartozik D.Á. -nak azért ,hogy még nem lincselték meg az iroda embereit ,hiszen egy ritka intelligens ,emberséges és segítőkész op. manager Aki valóban mindent meg tett az ott dolgozok érdekében., és mi volt a hála
az íroda felöl ÁTBA......ÁK Öt is!
Szóval.....
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban