Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Diabetológus (vagy elég a háziorvos?)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Paczi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 7. Szerda, 8:30    Hozzászólás témája: Diabetológus (vagy elég a háziorvos?) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Cukorbeteg vagyok és nem tudom itt Angliában szükségem van Diabetológusra vagy háziorvos is tud felírni nekem inzulint és tesztcsíkot? Ha szükséges tudtok ajánlani valakit? Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 7. Szerda, 9:07    Hozzászólás témája: Re: Diabetológus (vagy elég a háziorvos?) Hozzászólás az előzmény idézésével

Paczi írta:
Sziasztok!

Cukorbeteg vagyok és nem tudom itt Angliában szükségem van Diabetológusra vagy háziorvos is tud felírni nekem inzulint és tesztcsíkot? Ha szükséges tudtok ajánlani valakit? Előre is köszönöm!

Huh... Miert nem megy el a haziorvosodhoz??? Igazabol miert nem voltal ott mar a megerkezesed utani napon? O az, aki majd eliranyit oda, ahova kell.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 8. Csütörtök, 6:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, irány a GP (házi-, vagy családorvos) azonnal... vidd magaddal az inzulint, meg tesztcsíkot is, amit használsz, az inzulin tuti itt is van, de a tesztcsík, lehet, nem. Lehet, érdemesebb invesztálni egy új gépbe, és ahhoz a csíkot már gond nélkül felírják. Maguk a gépek kb. 10 GBp-tól indulnak, szóval, annyira nem vészes. Ha már a rendelőben vagy, és Ők nem említik, kérdd meg őket, hogy töltsenek ki neked egy ún. Medical Exemption form-ot. Többek közt cukorbetegeknek is jár, erre térítésmentesen kapsz minden receptre felírt gyógyszert. Ha jól tudom, 5 évre szól, úgyhogy gond egy darabig letudva vele.
Ha meg valami olyan kell, amit a GP nem tud elvégezni, úgyis továbbküld majd, ahogy seci is írta.
Vissza az elejére
Paczi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 12. Hétfő, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen nem úgy jöttem ide, hogy alig volt inzulinom, sikerült betáraznom egy keveset. Holnapra kaptam időpontot a health centerbe, most megyek először. Köszönöm a tanácsokat! Mosoly
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 14. Szerda, 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paczi írta:
Természetesen nem úgy jöttem ide, hogy alig volt inzulinom, sikerült betáraznom egy keveset. Holnapra kaptam időpontot a health centerbe, most megyek először. Köszönöm a tanácsokat! Mosoly

másoknak okulásul, akár be is számolhatsz róla, mire jutottál...
Vissza az elejére
Paczi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 3. Hétfő, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig a regisztrációm volt meg, 13.-ra van időpontom. Azután mindenről beszámolok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban