Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Alpenbest

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csedina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 18. Csütörtök, 12:05    Hozzászólás témája: Alpenbest Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy tud-e valaki az Alpenbest nevű cégről valamit, ugyanis kint idősgondozással foglalkoznak, és nagyon hihetőnek tűnnek a leírásaik, de még mielőtt kapcsolatba lépnék velük szeretném leinformálni őket.
www.idosgondozaslondonban.hu
Köszönöm a segítséget előre is!

Csedina
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
deake
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 11. Vasárnap, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szerettem volna náluk dolgozni, de sajnos nincs jogosítványom. Szomorú
Nem munkaközvetítők, hanem az angol cég aki a gondozókat alkalmazza tart fent Magyarországon egy képviseletet. Tehát nem kell fizetni semmit sem a munkáért. Én tavasszal a munkaügyi központ által szervezett állásbörzén találtam rájuk, úgyhogy biztos, hogy nem kamu cég, mert akkor a munkaügyi központ nem dolgozna velük és arra az állásbörzére munkaközvetítők sem mehetnek, csak külföldi munkáltatók.
Vissza az elejére
zolibacsi74
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Március 4. Kedd, 23:35    Hozzászólás témája: Re: Alpenbest Hozzászólás az előzmény idézésével

lukrecia írta:
Csedina írta:
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki az Alpenbest nevű cégről valamit?
Ugyanis idősgondozással foglalkoznak, és elég hihetőnek tűnik amit írnak, de mielőtt felvenném velük a kapcsolatot szeretném leinformálni őket.
www.idosgondozaslondonban.hu

Köszönöm előre is!

Csedina

Nos, amit otthon mondanak róla annak sajna a fele se igaz. A pénz csak akkor 350 font per hét ha szarrá melózod magad ami több mint 60 órát jelent egy héten, de ebből még neked kell fizetned a benzint, ami legalább 50 font hetente. Mire kifizeted a szállásod, kajád, benzined, alig marad valami. Hogy számszerűsítsem 4 hónap alatt tudtam 100ezer forintot félretenni. De a munka jó, az idősek kedvesek és nagyon szerethetők, hálásak. Szóval ha valaki ki szeretne jönni, hogy itt éljen, és nem csak a sokkal jobb kereset reményében választaná ezt, annak ajánlom. Ja és ha a cég keres neked szállást az valami lepukkant hideg luk, marha drágán uh ha tudsz keress magadnak és mindenképp hozz mindent mert itt semmi nincs az albérletben, se edények, se takaró vagy párna csak egy csupasz matrac vár.
Remélem, ezek az infók segítenek valamit annak, aki rájuk talál, és nem itt szembesültök ezekkel az apró kellemetlenségekkel.

http://www.magyaroklondonban.com/ftopic-3447-days0-orderasc-75.html
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban