Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Acer ASPIRE 17.3 Laptop Aron alul elado!300fontert Dobozos

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Eladó vagy ingyen elvihető
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nitro
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 3. Vasárnap, 14:27    Hozzászólás témája: Acer ASPIRE 17.3 Laptop Aron alul elado!300fontert Dobozos Hozzászólás az előzmény idézésével

A gep kifogastalan alapotban van lentre beszurom a specifikaciot.
En £500 vettem de £300 odaadom,van meg hozza egy cipzaros taska ami neoprem anyagbol van.A gepen minden jatek fut szaggatas mentesen.
Adok hozza jatekot ,Medal of Honor,Batlefield Bad Campany2,Call of Duty:Modern Warfare2,Call of Duty:4 Modern Warfarell.A jatekokat meg minden kiegeszitot ingyen adom vele.At lehet venni londonban egy elore megbeszelt helyen es idoben,vagy posta.
Telszamom 07857734189

The Acer Aspire 7741G 17.3in laptop has everything needed for HD gaming, browsing the internet, multitasking and keeping in touch on the move. This stylish laptop has a powerful Intel Core i3 processor, 4GB RAM, ATI Radeon HD 5470 graphics card and 320GB hard drive for delivering outstanding performance.
CPU and Memory:
Intel Core i3 350M.
2.26GHz processor speed.
4GB DDR3 RAM memory.
320GB SATA hard drive.
Display features:
17.3 inch display.
Resolution 1600 x 900 pixels.
DVD optical drives:

Dual layer.
Graphics:

ATI Radeon HD 5470 graphics card with 512MB memory.
Interfaces and connectivity:
Multi-Media Card (MMC) compatible.
3 USB ports.
1 HDMI port.
B/g/n wireless/WiFi enabled.
Multi-media features:
1.3MP built-in webcam.
Built-in mic.
Operating system and software:
Microsoft Windows 7 Premium.
Preloaded manufacturers suite of applications include:
Music.
Photo.
Movie.
Business.
Tuition.
Gaming.
General features:
Weight 3.3kg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Benike93
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Szeptember 23. Vasárnap, 12:52    Hozzászólás témája: csere Hozzászólás az előzmény idézésével

Csao nekem 1 HP G56 laptopom van amit 2 napja vettem de az a gondom hogy enjatszani szerettem volna vele viszont ezt a video kartyat nem tamogatjak a jatekok igy sajna megragadtam...csere esetleg nem erdekelne?(en 290ert vettem a laptopot) ha szeretned meg pluszba vmennyit rafizetek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Eladó vagy ingyen elvihető Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban