Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Professzionalis GIGI kozmetika Eszak-Nyugat Londonban!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fodrász, kozmetikus
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ursula
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Június 13. Hétfő, 19:49    Hozzászólás témája: Professzionalis GIGI kozmetika Eszak-Nyugat Londonban! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretettel varom meglevo es leendo vendegeimet a Kilburn/Cricklewoodi OXYGEN BEAUTY STUDIOBA. Szolgaltatasokrol, arakrol, elerhetosegekrol, kozmetikumokrol. szalonomrol teljes koru informaciot talaltok a www.oxygenbeautystudio.co.uk oldalon!
Professzionalis GIGI kozmetika. Kellemes kornyezetben, kivalo szakertelemmel,teljeskoru szolgaltatasokkal, kedvezo arakkal. SZOLGALTATASAIM: Tisztito arckezelesek, masszazsok, vio kezeles (ozonkezeles), ultrahangos kezeles, szortelenites, gyantazas, szempillafestes, szemoldokszedes, igazitas, festes, sminkek.
Bejelentkezes: 07846513901.Barmely kerdesetek van, forduljatok hozzam bizalommal.Orsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ursula
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Október 25. Kedd, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smink tetovalas-International Makeup Tattoo
Professzionális smink tetováló vagyok,porcelánfestői múlttal,amit a világ leghíresebb porcelángyárában,Herenden tanultam ,és hoztam magammal,ebben a különleges szakmában.Ez a tudás,és szakértelem tükröződik minden egyes kézmozdulatomon,amit a precizítás és pontosság tesz tökéletessé.15 éves korom óta vagyok a művészet területén,ami az életemet jelenti.Szemoldok, szempilla surites, szemhej kontur-also/felso, ajak kontur, ajak felsatir, ajak teljes satir. Elrontott tetovalasok korrekcioja.Fordulj hozzám bizalommal,hogy tökéletes légy,a nap minden percében.
Bejelentkezes: 077 99 01 58 71, 078 46 51 39 01.
Oxygen Beauty Studio. Cricklewood, London, NW2 6QH
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fodrász, kozmetikus Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban