Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Au Pair állást keresek London és környékén

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
judyju14
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Március 31. Csütörtök, 22:13    Hozzászólás témája: Au Pair állást keresek London és környékén Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Au Pair, Housekeeper állást keresek Londonban vagy környékén április közepétől. 48 éves vagyok, ne riasszon meg senkit (ezen már nem tudok változtatni Mosoly A munkabírásom viszont utolérhetetlen. Tud valaki segíteni ???
Köszi Judit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agnesito
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 2. Szombat, 9:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Au pair állást keresek Angliában (bármely terület okés) június végi-július eleji kezdéssel.
22 éves vagyok, idén végzek a jogi egyetemen, 1 évre tervezem a kint létet.
Éltem 2 évig egyedül, tehát a háztartási munkákban otthon vagyok (tény, hogy a vasalás kicsit még lassan megy, de fejlődök). Főzni alap dolgokat tudok.
Gyerekekkel nyári táborokban foglalkoztam, "nagy testvérként" funkcionáltam, illetve nagyon sokat vigyáztam a viselkedés zavaros unokatesómra (10 éves kisfiú). Mellette nagyon sok türelmet tanultam.
Szeretem az állatokat, szóval ez nem akadály.
Angolul kommunikációs szinten beszélek, de természetesen ezt fejleszteni szeretném.
Jogosítványom is van 5 éve, vezettem már személy autót és kisbuszt is.
Nagyon szeretnék fejlődni és világot látni! Mosoly Ha felkeltettem az érdeklődést, írj: agnesito@gmail.com !

Köszönöm:
Ági
Vissza az elejére
Naturale
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 26. Kedd, 23:31    Hozzászólás témája: Godalmingban bentlakással. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van két pici gyermekem, segitséget keresek melléjük amig én itthon végzem a dolgaim vagy dolgozom. Háztartásban nem szükséges besegíteni, de a porszivózásban elfogadnám a segítséget. Viszont szeretném, ha rendszerető ember kerülne hozzánk, aki elpakol maga után és a gyerekek játékait. Kor nem számít viszont inkább nőnemű segítséget keresek.

Hétfőtől péntekig 9-14 h ig kellene dolgozni (inkább csak azt mondom, hogy segíteni nekem, mivel én is mindig itthon vagyok)
Bentlakással, étellel.
Magyar-olasz család vagyunk, nem angol !!!!!
Angol tanulási lehetőség, ha jól tudom Guildfordban van legközelebb, mi Godalmingban lakunk egy kis családi házban.
A fizetés havi kb 200 font lenne.

Akit érdekel irjon ide: natural kukac vipmail. hu
Ha már Angliában vagy fel is hivhatsz: 074 666 400 68

Judit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
webthomas
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 22. Vasárnap, 18:48    Hozzászólás témája: Aupair állást keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki! 22 éves nem dohányzó fiú családod keres egész Anglia területéről au-pair munkára augusztusi vagy szeptemberi kezdésre!

Jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal rendelkezem

erős középfokú angol nyelvtudásom van

bármilyen házimunkát a kertészkedésen kívül szívesen végzek.

Kapcsolatfelvétel: tamas.csertok@gmail.com
Vissza az elejére
Lovely
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Július 9. Szombat, 8:22    Hozzászólás témája: Au pair munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Au pair munkát szeretnék vállalni szeptembertől (leginkább 10-e után) kb. júliusig.
Most első éves gyógypedagógus hallgató vagyok Budapesten. Nagyon szeretem a gyerekeket, ezért is választottam ezt a szakot. Illetve elég sok tapasztalatom van az unokatestvéreimnek köszönhetően is, akikkel több mint 6 évig együtt éltem.

Kollégistaként tanulgatok főzni, igaz receptkönyvből. Mosoly Eddig elég sok sikerélményem volt. Szeretek takarítani is.

Középfokú angol nyelvvizsgámat 2010-ben szereztem meg.

Jogosítvánnyal rendelkezem, de sajnos autóhiány miatt 3 éve nem vezettem.

Tudnátok ajánlani olyan ügynökségeket, amelyekben meg lehet bízni? Akiken keresztül biztonságosan és gyorsan ki lehet kerülni? És akik kedves, aranyos családokat tudnának ajánlani?

Tudom, nagyon kevés időm van, de remélem, azért még nincs veszve semmi.

Nagyon megköszönném, ha segítenétek.

E-mail címem: skorpio89@citromail.hu
Vissza az elejére
s_nora
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Június 20. Szerda, 7:21    Hozzászólás témája: Au pair állást keresek Londonban vagy környkén S.O.S Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Már Angliában vagyok és szeretnék családot váltani, mert ahol jelenleg dolgozom, az inkább házvezetőnői munka, mint au pair állás, bár így hirdetik.

Paraméterek:
London és környéke
3 éves kortól nagyobb gyerek
tudjak nyelviskolába járni
leghamarabb júliusi kezdés
referenciával tudok szolgálni Mosoly

A többi megbeszélés kérdése, email: beaupair12@gmail.com

Ha tudtok, kérlek, segítsetek.
Köszönöm
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban