Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Szokatlan (?) segítség

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sini
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 23. Szerda, 7:15    Hozzászólás témája: Szokatlan (?) segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem találtam olyan topicot, ahova passzolna ez a post, ezért ide írom.
Tudjátok, belefutottam pár olyan bejegyzésbe és tapasztalatba, amiben mi magyarok szidjuk saját magunkat (igen, én is, okkal), úgyhogy Gandhi után szabadon, Te légy a változás, amit a világban látni akarsz.

Ha bárkinek segítségre van szüksége - gyenge angol okán, vagy nem igazodik el benne - nyomtatványok kitöltésében (Tax Credit, Income Support, Housing Benefit, stb), önéletrajz angolra fordításában, motivációs levélben, stb - keressen meg priviben elérhetőségért. Ingyen és bérmentve, szabadidőben (és neten, Magyarországról, de csináltam már ilyet).

Üdv,

sini
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 23. Szerda, 8:42    Hozzászólás témája: Re: Szokatlan (?) segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

sini írta:
Sziasztok!

Nem találtam olyan topicot, ahova passzolna ez a post, ezért ide írom.
Tudjátok, belefutottam pár olyan bejegyzésbe és tapasztalatba, amiben mi magyarok szidjuk saját magunkat (igen, én is, okkal), úgyhogy Gandhi után szabadon, Te légy a változás, amit a világban látni akarsz.

Ha bárkinek segítségre van szüksége - gyenge angol okán, vagy nem igazodik el benne - nyomtatványok kitöltésében (Tax Credit, Income Support, Housing Benefit, stb), önéletrajz angolra fordításában, motivációs levélben, stb - keressen meg priviben elérhetőségért. Ingyen és bérmentve, szabadidőben (és neten, Magyarországról, de csináltam már ilyet).

Üdv,
sini

Welcome Terez Anya 2.0 Mosoly
Meg fogod te meg ezt banni, bar lehet, hogy tul sok a szabadidod!

Azert sok sikert (hehe, leforditanad az oneletrajzomat? tudod, mint akinek en is segitettem volna anno allast kapni nalunk, mondtam kuldjel oneletrajzot, erre kuldott egyet - magyarul. fun, isn't it?)

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 23. Szerda, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK, akkor nem csak én vagyok így ezzel, ma reggel elkezdtem írni egy választ erre a hozzászólásra, aztán kitöröltem az egészet, gondoltam, minek magamra haragítanom másokat... Köszi,seci, mitha magamat olvasnám...
Vissza az elejére
sini
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 25. Péntek, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
OK, akkor nem csak én vagyok így ezzel, ma reggel elkezdtem írni egy választ erre a hozzászólásra, aztán kitöröltem az egészet, gondoltam, minek magamra haragítanom másokat... Köszi,seci, mitha magamat olvasnám...

De akár beidézhettem volna secit is....Főképp a korábbi - másik - hozzászólásával...
Az, hogy Nektek van egyfajta mentalitásotok, nem jelenti azt - szerencsére - hogy mindenki ilyen. Igen, tudjátok, bizonyos embereknek megvan az a fajta mentalitás is, amivel jé, tényleg, néha pórul járunk, mert visszaélnek vele. Na de arcoskodni, csak azért, mert én hű, de ügyes vagyok, és nem vagyok/voltam eddig másokra rászorulva...Képzeljétek, lehetnek olyanok, akiknek erre szükségük van. Olyanok, akiknek tényleg gond megoldani. Olyanok, akik utána mondanak egy "köszi"-t, és senkiben nem marad ellenérzés.

Nektek nem kell, rendben. Nem is Nektek szól. De csak azért beleszólni nem nekem szóló dologba, mert vagány legény vagyok....Szegénységi bizonyítvány.
Vissza az elejére
granuloman
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Február 25. Péntek, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne bánkódj!
/moderáltam - magamat - pedig nem kellett volna/
Egyébként - respekt.
Vissza az elejére
kivancsi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Február 26. Szombat, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Sini!

Nagyon nem ertek egyet a hozzaszolasoddal mert
1/EZEN A FORUMON NEM ARCOSKODIK SENKI
2/Azok kozul sem sikerult mindenkinek aki ide ir es kint el
Eppen ezert merem azt mondani,hogy nincs arcoskodas csak a tapasztalatokbol felepulo szarkasztikus kerdesek,valaszok.
En peldaul 2006-ban jottem ki es csak ennek a forumnak a HASZNOS TANACSAIVAL(mert vettem a faradsagot es olvastames olvasok mind a mai napig ellenben ritkan irok)nagyon sok mindent tudtam elintezni,SOT meg mind a mai napig rendelkezesemre bocsatanak mind az regi,mind az uj forumozok ujabb informaciokat a kulonbozo valtozasokrol.
A regi forumozoknak nehezen lehet megerteni azt a sok hasonszoru kerdest amit ugy az utobbi kb egy evben kerul kiirasra a forumon es amelyek semmi masrol nem szolnak csak a sgitsegkeresrol.
Van egy nagyon jo kozmondas SEGITS MAGADON MAJD AZ ISTEN IS MEGSEGIT.Tiszteletre melto lenne ha mindenki ehhez tartana magat es tudna kezdeni valamit azokkal az informaciokkal amik itt le vannak irva.
Masfelol tokeletesen megertem ezeket a kerdeseket hiszen nagyon nagy nehezsegek vannak mindenhol es az emberek ketsegbeeseteen varanak-ES NEM KERESENEK-meg mindig arra,hogy majd VALAKI segit nekik.
Kivanok mindenkinek ,hogy hasznositani tudja amik itt a forumon le vannak irva es jusson elobre.
Tiszteletem
Vissza az elejére
kivancsi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Február 26. Szombat, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elhivatotsagodat azonban tisztelem es tiszta szivembol kivanom senki se eljen vissza a joindulatoddal.
Mert talan ilyen is fog akadni......
Vissza az elejére
Slayer
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 26. Szombat, 12:14    Hozzászólás témája: Re Hozzászólás az előzmény idézésével

Kb. másfél éve olvasom a fórumot és ritkán fűzök megjegyzést,de ez a topik hozzáfűzést kíván úgy gondolom.Elég alaposan át tanulmányoztam a fórumot.Sajnos iszonyatosan sok a negatív vélemény embertársainkról.De hiszem hogy van pozitívum is de azt valahogy nem jegyzik le ide az emberek.Dicséretes a felajánlásod és segítőkészséged.Kívánom,hogy ne csalódj az emberek többségében (bár úgy is fogsz),de ez ne szegje kedvedet.Én csak Március 18-án este érkezem ki de már onnét kaptam segítséget ahonnét nem is vártam.Egy netrádiós kolléganő segít az első éjszakával kapcsolatban és ez saját felajánlása volt nem is kértem.Hát ilyenek is a magyarok.Elhiszem hogy a negatív tüske az emberben sokáig megmarad,de tovább kell lépni és nem a multon rágódni.Itthon is többször csalódtam az emberekben de tovább léptem és újból segítek embertársaimnak ahol tudok.Ha valaki jót szeretne tenni miért kell egyből kedvét szegni és lehurrogni?Ez magánvéleményem,és remélem ha kint összejönnek a dolgaim én is segíthetek másoknak.Egyébként minden az emberen múlik és mindent elér ha megfelelően akarja.
Blobzang
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. Március 3. Csütörtök, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slayer sajnos az ilyen hozzáállásból van a legkevesebb. Én is majd egy évig olvastam itt, még a legrégebbi bejegyzéseket is, aminek sok haszna biztos nincsen már. De vettem a fáradtságot és végigolvastam. Nagyon sokan viszont lusták, és milliomodszor teszik fel ugyanazt a kérdést, ráadásul lehet, hogy éppen egy oldallal előbb megtalálná amit keres. Ezért aztán a régiekben persze hogy elszakad a cérna egy idő után és jönnek a szarkasztikus és helyreutasító válaszok.

Az interneten rengeteg helyen le van írva szinte minden ami a kezdéshez kell. Többek között itt is csak a legtöbben még a google-t is lusták használni.

Örökérvényű: mielőtt kérdezel, olvass, olvass és olvass!
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2011. Március 4. Péntek, 7:56    Hozzászólás témája: Re: Szokatlan (?) segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

sini írta:
Sziasztok!

Üdv,

sini

Remelem nem er csalodas. Volt mar nalunk olyan, hogy az illeto aki kettot nem szolt angolul es nem ment a munka utan sem azt vagta a fejunkhoz, hogy azert nem kapott munkat, mert rosszul csinaltuk meg az oneletrajzat:-)
Szegeny oneletrajz nem ment helyette munkat keresni Mosoly
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban