Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Adóvisszatérítés, adóvisszaigénylés, családi pótlék

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Könyvelő/Adószakértő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csillag98
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 1. Kedd, 14:36    Hozzászólás témája: Adóvisszatérítés, adóvisszaigénylés, családi pótlék Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve

Legutóbb Csillag98 szerkesztette (2011. Április 8. Péntek, 9:02), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csillag98
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 1. Kedd, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve

Legutóbb Csillag98 szerkesztette (2011. Április 8. Péntek, 9:02), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 1. Kedd, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csillag98 írta:
Ön Angliában dolgozott a 2010. évben? Akkor mostanában fogja kézhez kapni a munkáltatói jövedelemigazolás(oka)t a 2010. évre.
Amennyiben adótúlfizetése volt a 2010. évben, az Eurotanácsadó Kft. tud Önnek segíteni az adója visszaigénylésében.
Bővebb információért vagy a visszaigényelhető adó összegének ingyenes kalkulációjáért kérjük, hogy keresse fel honlapunkat, hívjon minket telefonon vagy írjon nekünk e-mailt.
Honlapunk: www.eurotanacsado.hu
Tel.: 06 84 314 798
E-mail: info@eurotanacsado.hu
Az Eurotanácsadó Kft. visszamenőleg, a 2006-2009. évek adóvisszatérítésében is tud segíteni Önnek.

Valamint a HMRC is tud segiteni, raadasul ingyen.
Persze ha valaki fizetni akar valamiert, amit ingyen is elintezhet, akkor hajra!
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 1. Kedd, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csillag98 írta:
Ön Angliában dolgozott a 2010. évben? Akkor mostanában fogja kézhez kapni a munkáltatói jövedelemigazolás(oka)t a 2010. évre.
.

es meg csak annyit, az a mostanaban meg legalabb 2 honap, az adoev itt ugyanis aprilis 5-en er veget...
Vissza az elejére
profi77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 28. Szombat, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok, tud nekem valaki segiteni adó ügyben? Már több embertől is hallottam, de nemtudom van-e valóságalapja a dolognak. Szoval... Ha végleg visszaköltözöm Magyarországra, és aláirok valami nyomtatványt hogy 5 évig nem térek Angliába vissza munkavállalás céljából, akkor kifizetik nekem az összes adót, amit a 4 év munka alatt levontak. Van ilyen gyerekek???? Hallott már valaki erről valami konkrétumot? Ha igen, légyszi irjatok, hogy mi az elintézés módja. Köszi előre is. Nagyon boldog
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Máj 28. Szombat, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

profi77 írta:
Szisztok, tud nekem valaki segiteni adó ügyben? Már több embertől is hallottam, de nemtudom van-e valóságalapja a dolognak. Szoval... Ha végleg visszaköltözöm Magyarországra, és aláirok valami nyomtatványt hogy 5 évig nem térek Angliába vissza munkavállalás céljából, akkor kifizetik nekem az összes adót, amit a 4 év munka alatt levontak. Van ilyen gyerekek???? Hallott már valaki erről valami konkrétumot? Ha igen, légyszi irjatok, hogy mi az elintézés módja. Köszi előre is. Nagyon boldog

Igen. Ez urban legend. Ilyen nem letezik. Marmint a legenda letezik, de nincs ilyen lehetoseged, mint EU allampolgarnak.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bjoe
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 1. Hétfő, 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha valaki Child Tax Creditet kap és hazamegy, akkor ezt vissza kell fizetni?

Másik kérdés:

Ha valaki visszatér magyarhonba, az a megkezdett adóévben befizetett összes adóját visszaigényelheti vagy csak a túlfizetést???

Köszönet a válaszért előre is!
Vissza az elejére
Emeralda
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 23. Szerda, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, segítséged szeretném kérni,abban,hogy: én 6 hónapja dolgozom hivatalosan Londonban, 1 éve élek itt....jelenleg kapok working tax creditet az alacsony jövedelem miatt(heti 35 órám van),párom 4 éve él itt hivatalosan.Nemrég derült ki,hogy terhes vagyok és azóta erősen gondolkozom azon,h hol is kellene szülni-itt vagy ottnon-. Abban kérném a segítséged,h itt milyen támogatásra lehet számítani /milyen időszakban és az érdekelne,h lakáshoz lehetne e jutni vhogy????!!! Köszönöm!!!!E.
Vissza az elejére
Edina85
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Február 22. Szerda, 7:05    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
2010 szeptemberében költöztem haza Magyarországra, előtte 3 és fél évig éltem kint.
Nem sokkal később megkaptam az adóvisszatrítéseket az HMRC-től, viszont kb. 1 hónappal ezelőtt küldtek egy újabb levelet, miszerint 347 font underpaid jelentkezett náluk. Csekket még nem küldtek. A kérdésem az lenne, hogy vissza kell-e ezt nekem fizetnem, illetve hogy tud-e valaki valami e-mail címet amivel kapcsolatba tudnék lépni velük. Csak telefonszámokat találtam.
Előre is köszönöm!
Üdv.: Edina
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Könyvelő/Adószakértő Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban