Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Angliai munka
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sasa1984
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 24. Hétfő, 12:38    Hozzászólás témája: Angliai munka Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok segítsetek van 1 munka és szeretném tudni,hogy hiteles-e lehetséges hogy igaz vagy csak átverés itt a link:
http://www.expressz.hu/allas-munka/kulfoldi/hirdetes-24477476/
néhány információ: utcai takarító,
köszi írjatok
[/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 24. Hétfő, 18:13    Hozzászólás témája: Re: Angliai munka Hozzászólás az előzmény idézésével

sasa1984 írta:
sziasztok segítsetek van 1 munka és szeretném tudni,hogy hiteles-e lehetséges hogy igaz vagy csak átverés itt a link:
köszi írjatok
[/b]

Hát SIZODO-ékról, nem sok jót lehetett itt hallani,de 1 biztos FIZETNI kell, vagyis ha van eszed , felejted Forgó szemek
Vissza az elejére
sasa1984
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 5. Szombat, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES MINÉL ELÖBB Zavart
Vissza az elejére
Kalmar
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Február 5. Szombat, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat ha tévedek, de azt hiszem eltévesztetted a betűket. Nem azt akartad írni, hogy "köszi Sanyabdt"?

bocs az offért és a megjegyzésért...................
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 5. Szombat, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kalmar írta:
Bocsánat ha tévedek, de azt hiszem eltévesztetted a betűket. Nem azt akartad írni, hogy "köszi Sanyabdt"?

bocs az offért és a megjegyzésért...................

Te is eltévesztetted a betüket, mert BTD Nevető Nevető Nevető

Azért köszi, én már nem is akartam reagálni rá Ördögi vagy nagyon őrült
Vissza az elejére
sasa1984
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 5. Szombat, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tévesztettem el:) Zavarban levő
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Február 5. Szombat, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sasa1984 írta:
nem tévesztettem el:) Zavarban levő

Bár, tényleg nem akartam hozzászólni,de most mégis megteszem..... Forgó szemek

Most végül is mit szeretnél még hallani, mert azthiszem, elég egyértelmü választ kaptál?! Sokkolt Sokkolt
Vissza az elejére
sasa1984
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 8. Kedd, 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd
és amugy te dolgoztál már nekik vagy volt valami szeméjes kapcsolatod velük ?
Vissza az elejére
pola12
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Február 8. Kedd, 19:23    Hozzászólás témája: Re: Angliai munka Hozzászólás az előzmény idézésével

sasa1984 írta:
köszi írjatok
[/b]

csak úgy, utca takarító munka ügyben is OLVASD VÉGIG, IGEN HASZNOS:
http://2010london.blog.hu/
bless you
Vissza az elejére
irisz76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni minőségügyi mérnöki állás ügyében.
6 év szakmai tapasztalattal rendelkezem, elvégeztem a szakmérnökit is és természetesen beszélek angolul és jelenleg is a szakmában dolgozom.

Londonban érdekelne hasonló típusú munka és szeretnék érdeklődni hogy milyen weboldalon keresgélhetnék vagy van e vki aki ismer olyan közvetítő(ket)t, aki mérnököket keres esetleg?

Méröki fizetések hogyan mozognak jelenleg? Éltem már kint Angliában így szerencsére minden egyéb infóval rendelkezem szállás és étkezés vagy orvosi ellátás ügyében Vicces

Nagyon köszönöm előre is!

Üdv,
Vissza az elejére
irisz76
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 4. Hétfő, 14:03    Hozzászólás témája: Mérnöki munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni minőségügyi mérnöki állás ügyében.
6 év szakmai tapasztalattal rendelkezem, elvégeztem a szakmérnökit is és természetesen beszélek angolul és jelenleg is a szakmában dolgozom.

Londonban érdekelne hasonló típusú munka és szeretnék érdeklődni hogy milyen weboldalon keresgélhetnék vagy van e vki aki ismer olyan közvetítő(ket)t, aki mérnököket keres esetleg?

Méröki fizetések hogyan mozognak jelenleg? Éltem már kint Angliában így szerencsére minden egyéb infóval rendelkezem szállás és étkezés vagy orvosi ellátás ügyében Vicces

Nagyon köszönöm előre is!

Üdv,
Vissza az elejére
JollyJoker
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 9. Szombat, 17:17    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Először is, Sziasztok!

Remélem jó helyre írom, amit akarok. Nevető

Ügynökségen keresztül mennék ki az ASDA-hoz raktáros munkára.

Valakinek van velük kapcsolatban eddig tapasztalata? Vagy ment már ki így hozzájuk ügynökségen keresztül? Mennyire megbízhatóak, stb.

Egy héten belül "döntenem" kell, szóval minden segítségnek örülnék, akár privátban is.

Köszönöm előre is!

Sziasztok
Vissza az elejére
command
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 18. Hétfő, 16:11    Hozzászólás témája: Re: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kíváncsi vagyok arra amire te. Úgyhogy ha van infó osszuk meg.
Én annyit tudok hogy egy pali intézi de már kb 2 napja rohangálok utána.
És vagy nem veszi fel vagy ki van kapcsolva. Vissza persze nem hív úgyhogy szerintem az ilyen pali meg a munka is link, de ha tudsz valamit akkor írj.

JollyJoker írta:
Először is, Sziasztok!

Remélem jó helyre írom, amit akarok. Nevető

Ügynökségen keresztül mennék ki az ASDA-hoz raktáros munkára.

Valakinek van velük kapcsolatban eddig tapasztalata? Vagy ment már ki így hozzájuk ügynökségen keresztül? Mennyire megbízhatóak, stb.

Egy héten belül "döntenem" kell, szóval minden segítségnek örülnék, akár privátban is.

Köszönöm előre is!

Sziasztok
Vissza az elejére
Mejci
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 19. Kedd, 20:06    Hozzászólás témája: ASDA Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi is ma voltunk a párommal ennél az ominózus ASDA-s közvetítő cégnél... az eddígi tapasztalataink az ügyintéző pasival nekünk is hasonlóak - nem veszi fel ki van kapcsolva, stb. Nem mondott rossz dolgokat a személyes találkozón csak hát félünk egy picit belevágni. Sajnos rákerestünk a cégre (Global Employment KFT.) , de a cégjegyzék szerint a címük nem stimmel azzal a címmel ahol mi voltunk az irodájukban (révay utca 10). Tulajdon képpen semmit sem tudunk a cégről és google-ban rákeresve sem dob ki semmit.... Szomorú

Bárki tud valamit osszuk meg egymással, nehogy rápacsáljon valamelyikünk is - akár Ti, akár mi.

Üdv.
Vissza az elejére
szefi66
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Április 20. Szerda, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én is felkerestem az ASDA raktári munkát hirdető céget 19-én. A szerződést is megkötöttem velük május 3-i indulással. Telefonon valóban nagyon nehéz őket elérni, de a szerződést elolvasva úgy éreztem, meg kell próbálnom Ti is tudjátok milyen lehetőségek vannak itthon. Nagyon, nagyon, nagyon félek, hogy nem valós dolgokat mondtak de már annyi csalóval beszéltem aki még ennyire sem látszott korrektnek. Kérek mindenkit ha valami érdemi dolgot megtud értesítsük egymást, legalább mi fogjunk össze!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Következő
1 / 71 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban