Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyarország, mint úticél?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Január 24. Hétfő, 0:10    Hozzászólás témája: Magyarország, mint úticél? Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmentem pár utazási irodába és szomorúan tapasztaltam, hogy szinte rajta se vagyunk a térképen. Van ugyan pár Budapestet érintő dunai hajóút, de nagyjából mi a Vadkeletnek számítunk meglátásaim alapján. Aztán amikor meséltem nekik, hogy mennyi szép fürdőnk van, akkor nem is akarták elhinni, mert sosem hallottak róluk. Ez azért kicsit bántotta a csőrömet, de ahogy láttam a legtöbben olyan utakra mennek, ahol legalább 4-5 csillagos puccos szállodában lehetnek, hogy aztán fel is lehessen vágni otthon. Valószínűleg ehhez pedig Magyarország nem tűnik elég egzotikusnak a számukra.... Forgó szemek

Nem tudom, hogy meséltem-e, de olyan elemi dolgokat megkérdeztek rólunk, hogy van-e elektromosság, hogy muzulmán ország vagyunk-e, Törökországgal szomszédosak vagyunk-e, a Kaukázusban van-e Magyarország, anyám háza a tengerparton áll-e stb. Jaj. Sokkolt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 25. Kedd, 4:22    Hozzászólás témája: Re: Magyarország, mint úticél? Hozzászólás az előzmény idézésével

Platschu írta:
Elmentem pár utazási irodába és szomorúan tapasztaltam, hogy szinte rajta se vagyunk a térképen. Van ugyan pár Budapestet érintő dunai hajóút, de nagyjából mi a Vadkeletnek számítunk meglátásaim alapján.

Ezt olvasva csak az jut eszembe, vajon hova is csordogál az a sok-sok milliárd "országimázs"-ra költött forint...
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 25. Kedd, 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez ,csak egy hülye duma volt, ez sem angliában történt!!!!

HA másról nem is de a Londoni 6:3-ról, igen is, hogy tudják kik, és hol vagyunk !!!!!!!!!!!!!!
De sorolhatnám, még az olyan rendezvényeket, ami tömegeket vonz.
( sziget, Hugaroring stb) Híres embereinkről már nem is beszélve.

Egy transfer cégnél dolgozm, akiknek nagyon jó a reklámja.
Rengeteg külföldi utazási irodával vannak kapcsolatban,és mi vagyunk az elsők,akik megjelennek a honalpon, mint transzfer cég.
Naponta viszek, utasokat akik először járnak itt, de már régóta tervezik.
LOndon, east midland, prestwick-ből jönnek főleg

Kedves PLatshu legközelebb, ha rémhíreket akarsz kelteni, akkor legalább ne olyat , ami már máshol, más körülmények között megjelent!!!!!!!!
Vissza az elejére
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Január 25. Kedd, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen rémhír? Mi jelent meg? Ezek a saját tapasztalataim voltak... A többség tényleg nem tudnak rólunk semmit. Lehet Lobndonban felvilágosultak az emberek, de vidéken nem ezt tapasztaltam.

Egy-két emberke emlegette csak 1956-t és Budapestet, de ennyi. Kacsintó

Egyébként a téma arra vonatkozott volna, hogy gondoltam arra, hogy utaztatni kellene őket hozzánk (fürdés, városnézés, fogászat stb.), de mivel nem vagyunk elég egzotikusak nekik és megszokták ilyenkor a luxust, amivel otthon el lehetne dicsekedni, ezért kétlem, hogy nagy siker lenne.
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 25. Kedd, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nemtudom mennyire felvilágosulttal beszélhettél...
Szerintem, az még Londonban sem járt...
Nálunk is vannak olyanok, akiknek a szomszéd falun kívül nincs élet.....

Hidd el, hoyg nagyon sokan jönnek hozzánk, ( bár lehetne jóval több is)
és nem csak londonból. Sőt... És pont az általad felsoroltak miatt jönnek.
Azért azt figyelembe kell venni, hogy nálunk inkább a történelmi érdekességek vannak többségben. Szimpla nyaralásra, egy déli tengerparttal, nemvehetjük fel a versenyt.

Itt a remek alkalom, hoyg változtass......
Nyiss egy utazási irodát, küld a vendégeket, a szállást, utazást, programokat intézem Forgó szemek
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 25. Kedd, 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

asszem, csatlakoznom kell platschuhoz, bár hozzátenném, én sem Londonban élek.
Saját tapasztalat alapján az átlag brit nem igazán van képben, hol is van Magyarország, a hírességekről már nem is beszélve. Egy 40-50-esnek, meg persze az idősebbeknek még igen, de a fiatalabbaknak semmit nem mond Puskás, a 6:3, az 56-os forradalom, a Szigetről nem is hallottak, a Hugaroringről maximum akkor, ha F1 rajongók... és köztük persze voltak diplomások is... persze, igyekeznek, nagyon aranyosak, engem állandóan lengyelnek gondolnak, azt hiszik, Németországgal határosak vagyunk, Bukarest a fővárosunk, orosz (lengyel, német stb) a hivatalos nyelv...

Utazási irodát nyitni meg sem kedvem, se energiám, meg asszem van egy kb. 15-20 évnyi lemaradásunk Prágával (Krakkóval, Béccsel) szemben, ha már Kelet-Közép-Európába akarnak utazni, és nem feltötlődni egy kis D-vitaminnal a déli tengereken, amiből nekik úgyis hiányuk van...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Dumaparti, bármiről ami az eszedbe jut Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban