Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Mit kezdejek egy csekkel?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ildycco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 10:49    Hozzászólás témája: Mit kezdejek egy csekkel? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma derult ki,hogy a munkahelyem nem fogadja el a parom bankszamlaszamat,kezdeskor azt adtuk meg,mivel ez az elso honapom es meg nem sikerult sajatot nyitni.
A fonokom azt mondta csekken fogom megkapni a 4 heti fizumat,de nem igazan tudom mit kezdek vele... sajna csak szemelyim van,az NI-t meg most fogom intezni es papirok nelkul nem all velem szoba egy bank se.
Hogy tudom bevaltani a csekket bankszamla nelkul?
Mivel a csekk az en nevemre fog szolni,igy mas bankszamlajan nem irjak jova, van mas lehetoseg is?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 13:37    Hozzászólás témája: Re: Mit kezdejek egy csekkel? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildycco írta:
Ma derult ki,hogy a munkahelyem nem fogadja el a parom bankszamlaszamat,kezdeskor azt adtuk meg,mivel ez az elso honapom es meg nem sikerult sajatot nyitni.
A fonokom azt mondta csekken fogom megkapni a 4 heti fizumat,de nem igazan tudom mit kezdek vele... sajna csak szemelyim van,az NI-t meg most fogom intezni es papirok nelkul nem all velem szoba egy bank se.
Hogy tudom bevaltani a csekket bankszamla nelkul?
Mivel a csekk az en nevemre fog szolni,igy mas bankszamlajan nem irjak jova, van mas lehetoseg is?????

Van eleg sok lehetoseg.
1. Passport accountot minden bank nyit, nem kell hozza csak utlevel meg akar otthoni akarmilyen kozuzemi szamla a nevedre.
2. A baratod szamlajahoz hozzaraknak teged es ezentul kozos lesz a szamla
3. Keresel egy helyet, ahol a kirakatban log, hogy "We cash in cheques" es buksz nehany %-ot de kpben megkapod a penzt.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ildycco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi a gyors valaszt:)
Bankszamla kilove,mert nincs utlevelem,de a masik ketto jarhato ut:)
Akkor nem is panikolok tovabb.....
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildycco írta:
Koszi a gyors valaszt:)
Bankszamla kilove,mert nincs utlevelem,de a masik ketto jarhato ut:)
Akkor nem is panikolok tovabb.....

HSBC passport account http://www.hsbc.co.uk/1/2/personal/current-accounts/passport/passport-apply#top
Belemegy a reszletekbe (Apply now) es kiderul, hogy eleg a szemelyi is hozza... Persze az meglehet, hogy az ugyintezo nem tudja a bankban, ilyenkor kell kerni a managert es hogy ugyan ma' nezzek meg, hogy mi kell hozza.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ildycco
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 13. Szerda, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megneztem a HSBC honlapjat es tenyleg irjak a szemelyit,engem elkuldtek,hogy csak az utlevel jo:) Hetfon visszamegyunk es tajekoztatjuk az ugyfelreferenst,hogy nezzen mar utana mit irnak a honlapon:)
Koszonom,megegyszer:)
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 14. Csütörtök, 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildycco írta:
Megneztem a HSBC honlapjat es tenyleg irjak a szemelyit,engem elkuldtek,hogy csak az utlevel jo:) Hetfon visszamegyunk es tajekoztatjuk az ugyfelreferenst,hogy nezzen mar utana mit irnak a honlapon:)
Koszonom,megegyszer:)

Ha esetleg meg nem lattak magyar szig-et, akkor javasold nekik ezen oldal tanulmanyozasat: http://www.consilium.europa.eu/prado/en/searchByIssuingCountry.html
-seci
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban