Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hogyan teszek csekket pénzzé..?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 12:16    Hozzászólás témája: Hogyan teszek csekket pénzzé..? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sosem volt csekkel dolgom, meg nem is mostanában éltem kint, kérhetek egy kis segítséget?

Lloyds-os vagyok, kaptam egy csekket, a bankszámlám él. Vagy "csekkfüzetem", 25 cheques és 5 Paying in Slips-el.

Ezeket kell használjam vagy elég, ha a csekket postázom az adott Lloyds branch-hez? Ha a Paying in Slipet kell kitölteni /feltételezem/, azt hogyan....

Sorry, ha nagyon egyszerű a dolog csak én vagyok kissé béna... Zavarban levő
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 12:21    Hozzászólás témája: Re: Hogyan teszek csekket pénzzé..? Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni28 írta:
Sosem volt csekkel dolgom, meg nem is mostanában éltem kint, kérhetek egy kis segítséget?

Lloyds-os vagyok, kaptam egy csekket, a bankszámlám él. Vagy "csekkfüzetem", 25 cheques és 5 Paying in Slips-el.

Ezeket kell használjam vagy elég, ha a csekket postázom az adott Lloyds branch-hez? Ha a Paying in Slipet kell kitölteni /feltételezem/, azt hogyan....

Besetalsz a bankfiokba es megkered, hogy mutassak meg. Csekkfuzet vagy kell vagy nem, vigyed a biztonsag kedveert. Meg a bankkartyadat is.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 12:27    Hozzászólás témája: Re: Hogyan teszek csekket pénzzé..? Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez így egyszerű volna, csakhogy "nem mostanában éltem kint" azaz néhány éve nem jártam Angliában, most is Magyaro.n így marad a posta.
Csakhogy mit kell postáznom?

seci írta:
Berni28 írta:

Besetalsz a bankfiokba es megkered, hogy mutassak meg. Csekkfuzet vagy kell vagy nem, vigyed a biztonsag kedveert. Meg a bankkartyadat is.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban