Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

H&M Rev. bekavar - Adóvisszaigénylési problémák

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 10:23    Hozzászólás témája: H&M Rev. bekavar - Adóvisszaigénylési problémák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2007 szept - 2008 júni 1-ig dolgoztam a párommal az UK-ben. Full rossz adósávban voltunk, fejenként kb 1000Ł járna vissza erre az időszakra.

MÁJUSBAN el is indítottam az adóvisszaigénylési kérvényünket. Utólag megtudtam, hogy június közepén lett regisztrálva és szept 15-ig kellett volna, hogy kész legyen. /12 hét/

Szept végén telefonáltam a helyi Akármibe, hogy mi a helyzet, ahol azt a választ kaptam, hogy minden ok, várjak. Rá 2 hétre jött egy levél 310Łról, ami csak az én adóm és csak a 2008-as évre.

A kérvényt mindkettőnk nevére elküldtem, egyszerre, a 2007-2008-as évre kértem a visszatérítést, bankszámlára utalva.

Erre megkaptam csak az én nevemre, csak 2008-ra, csekken.

Érdeklődnék, hogy tudja-e valaki, a továbbiakban hová érdemes fordulnom, írásban-é vagy telefonon és hogy mire számíthatok stb stb...

Köszönöm:

B.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 11. Hétfő, 10:48    Hozzászólás témája: Re: H&M Rev. bekavar - Adóvisszaigénylési problémák Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni28 írta:
Sziasztok!

2007 szept - 2008 júni 1-ig dolgoztam a párommal az UK-ben. Full rossz adósávban voltunk, fejenként kb 1000Ł járna vissza erre az időszakra.

MÁJUSBAN el is indítottam az adóvisszaigénylési kérvényünket. Utólag megtudtam, hogy június közepén lett regisztrálva és szept 15-ig kellett volna, hogy kész legyen. /12 hét/

Szept végén telefonáltam a helyi Akármibe, hogy mi a helyzet, ahol azt a választ kaptam, hogy minden ok, várjak. Rá 2 hétre jött egy levél 310Łról, ami csak az én adóm és csak a 2008-as évre.

A kérvényt mindkettőnk nevére elküldtem, egyszerre, a 2007-2008-as évre kértem a visszatérítést, bankszámlára utalva.

Erre megkaptam csak az én nevemre, csak 2008-ra, csekken.

Érdeklődnék, hogy tudja-e valaki, a továbbiakban hová érdemes fordulnom, írásban-é vagy telefonon és hogy mire számíthatok stb stb...

Köszönöm:

B.

Adovisszaigenylesnek NINCS hatarideje (5 even belul barmikor kerheted).
Valoszinu az 1-level 1-igeny csapdajaba estetek.
Kuldjetek be meg egyszer a parodet. Vagy reklamaljatok, hogy keressek meg...

Errefele (de talan mindenhol) az 1 email 1 kerdes a divat. Tobb kerdest tartalmazo emailbol egyre kapsz valaszt. Ne kerdezd miert, igy mukodik Mosoly Meg akkor is, ha ugy irtad a levelet, hogy kerdeseim: 1. 2. 3.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Berni28
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 28. Csütörtök, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, ha valaki hasonló szituba kerül, a megoldás lassan kezd körvonalazódni, már egy része a zsebemben van.
Mindenkinek érdemes utánajárni, aki kint dolgozott és már hazajött, akár évekkel ezelőtt, mert mi sok adót kaptunk vissza. Ez jár mindenkinek, aki túlfizetett!!! Sok telefonálhatás és írkálás, de megéri. Ha segítség kell valakinek írjon, mert kezdek profi lenni Nevető
Vissza az elejére
Myderina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 4. Kedd, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is hazajöttem Magyar honba, sikerült elintéznem a papírokat a visszaigényléshez, azt mondták 6hét az átfutási ideje, és hogy bankszámlára küldik.Sajnos még mindig nem kaptam róla visszajelzést. Hol tudok utánanézni, hogy hol jár a papírjaim intézése?
Ja és még egy kérdés. Hallottam valami olyan oldalról, ahol valami tax calculator van, és ki lehet számítani előre, hogy mennyi adót fogok majd visszakapni. Tudnátok küldeni egy linket?

előre is köszi
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. Január 4. Kedd, 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Myderina írta:
Sziasztok!

Én is hazajöttem Magyar honba, sikerült elintéznem a papírokat a visszaigényléshez, azt mondták 6hét az átfutási ideje, és hogy bankszámlára küldik.Sajnos még mindig nem kaptam róla visszajelzést. Hol tudok utánanézni, hogy hol jár a papírjaim intézése?
Ja és még egy kérdés. Hallottam valami olyan oldalról, ahol valami tax calculator van, és ki lehet számítani előre, hogy mennyi adót fogok majd visszakapni. Tudnátok küldeni egy linket?

előre is köszi

http://www.listentotaxman.com
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban