Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Karácsony?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Agoszika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 5. Kedd, 21:19    Hozzászólás témája: Karácsony? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van valaki, aki estleg menne haza karácsonyre december 22. körül?
Londonban vagyok Au-Pair, én mennék, de nagyon drága a repülő...

Ha valaki tud valamit, itt elérhető vagyok:

Tel: 07542 115469
Email: nyugiagosz@freemail.hu

Köszönöm!

Ágota
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 6. Szerda, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez aztán tényleg nagyon összefügg a fórum használatával, de tényleg.... Ördögi vagy nagyon őrült

Esetleg az "Utitársat keresek" topik nem lenne megfelelőbb a számodra?
Vissza az elejére
Agoszika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 7. Csütörtök, 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BOCSÁNAT!!!
Vissza az elejére
Agoszika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 7. Csütörtök, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyébként meg köszönöm, hogy ennyire kedvesen adtad a tudtomra:)

Kívánom, hogy neked is sok ilyenben legyen részed!

Nagyon boldog
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 7. Csütörtök, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Agoszika írta:
egyébként meg köszönöm, hogy ennyire kedvesen adtad a tudtomra:)

Kívánom, hogy neked is sok ilyenben legyen részed!

Nagyon boldog

Volt benne részem, ne aggódj. Amúgy meg ez itt nem a délutáni matiné, hogy még elnézést is kérjek azért, mert egy újonc nem képes először körbenézni, aztán firkálni. Bocs...
Vissza az elejére
Agoszika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 8. Péntek, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, Kedves!

Újonc vagyok...Mosoly

Tudod, ezzel a megnyilvánulásoddal csak egy baj van: engem nem bántottál meg, sőt azt kell, hogy mondjam, igazad van... Kissé szeleburdi voltam, mikor írtam.
Viszont hidd el, hogy nem szánt szándékkal akartam idegesíteni senkit. Gondolom, Te is hibáztál már életedben...

Ne aggódj, többet ezen az oldalon nem fogok...
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Október 8. Péntek, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehéz ez ... sajnos ha az ember egy fórumra ír akkor olvasni is tudni kell ... Nagyon boldog najó nem szemétkedek ... szóval azért nehéz mert nagyon nagyon sok ilyen van hogy nem jó helyre irogatnak és egy idő után már csak nagy káosz van és semmi értelme a topikoknak ... a stílus ahogy erus reagált lehet hogy nem volt a legmegfelelőbb de sajnos kibukik az ember mikor már ezedszer látja ezt ...
"Legyetek jók, ha tudtok. a többi nem számít!" Mosoly Nagyon boldog
Vissza az elejére
granuloman
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Október 9. Szombat, 1:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Született egy rossz helyre beírt hozzászólás - ami naponta előfordul.
Érdemi válasz nem - viszont 6 oktatói szöveg megjelent.
Ha belegondoltok ez hányszor zajlik le hetente, havonta - egész szép szám jön ki.
Azonkívül, hogy jó páran megsértődnek, még a topic is tele lesz szeméttel.
Az egész könnyedén kezelhető lehetne, de nem folytatom, úgyis mindenki tudja mit írnék,.... de hátha?
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 9. Szombat, 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

granuloman írta:
Született egy rossz helyre beírt hozzászólás - ami naponta előfordul.
Érdemi válasz nem - viszont 6 oktatói szöveg megjelent.
Ha belegondoltok ez hányszor zajlik le hetente, havonta - egész szép szám jön ki.
Azonkívül, hogy jó páran megsértődnek, még a topic is tele lesz szeméttel.
Az egész könnyedén kezelhető lehetne, de nem folytatom, úgyis mindenki tudja mit írnék,.... de hátha?

Nem lenne itt semmifele problema, ha lenne moderator, aki a helyere tenne, vagy kitorolne a felesleges hozzaszolasokat.....
Igy remenytelen eset, marad a szolas, aminek sertodes a vege...
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Október 9. Szombat, 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De legalabb van kihez irkalni,ugyanis par napja halott a forum. Csak Napi 1-2 hozzaszolas szuletik.
Persze egy frissites tenyleg raferne hogy atlathatobb legyen a dolog Nagyon boldog
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Október 9. Szombat, 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jobban atgondolom meg is ertem hgoy nehany ember konnyebbnek talalja azt, hogy uj topikot hoz letre, hisz annyi szemet van mar itt a forumon, hogy neha meg nekem sincs kedvem vegigolvasni a keresett topikot arra, hogy megoldast talaljak a hianyossagomra. Mar ott tartok hogy inkabb megkerdezek egy angolt.
Pedig tenyleg eleg hasznos informaciok megtalalhatoak itt csak lehet hogy mi 1 mondatra vagyunk kivancsiak es a topik 23 kissebb oldalbol all amihez kell ido es turelem hogy ertelmesen elolvassuk. 2010-be ebben a rohano vilagban mar nehezkes ezt megoldani.
Tenyleg kellenenek sepregetok! En szivesen bevalalnam ha Enci felhatalmaz ra es megmondja hogy csinalhatom. Mr. Zöld
majdelvalik
Vissza az elejére
lacikabp
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 25. Vasárnap, 9:38    Hozzászólás témája: Boldog Karácsonyt mindenkinek Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog Karácsonyt kívánok miden kedves fórum tagnak. Legyen szép és nagyon boldog Karácsonya mindenkinek.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban