Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Talk-talk International Call Boost

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 13. Hétfő, 9:36    Hozzászólás témája: Talk-talk International Call Boost Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most a Talk-talkra fizettem elő, amiben van egy ilyen 2 fontos opció, hogy csúcsidő után (este 7, ami otthon este 8 ) ingyen lehet hívni földi számokat 26 országban:
http://broadband.talktalk.co.uk/products/broadband/boosts/international
Még éppen ma kötik be és egész hihetetlenül hangzik, ha igaz lesz. Érdemes elolvasnotok,mert az USA, Szlovákia és Románia is benne van, ha esetleg valaki onnan jött volna Angliába. Azt nem igazán értem, hogy éri meg nekik, de biztos közbeiktatnak valamilyen neten keresztüli bónuszkört vagy valami ilyesmi...

Ami hátrány, hogy 2 éves hűségnyilatkozat van, ami tovább vihető. 70 font a telepítési díj, de utána az internet+telefon együtt+ez a 2 fontos csomag=20 font/hó. Lehet nem csináltam jó üzletet, de szimpatikusabb volt ez, mint a BT, mert ott a havi telefon vonal csak azért olcsóbb, mert egyben kell kifizetni egy komplett évet (12 * kb. 9,75 = 120-130 font), ráadásul itt gyorsabb lesz a net és 40 GByte a letöltési határ. Pár ismerősömnek egyáltalán nincs Skypeja (még számítógép se), így őket ezzel el tudnám érni. Kacsintó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
siorac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 13. Hétfő, 10:03    Hozzászólás témája: Re: Talk-talk International Call Boost Hozzászólás az előzmény idézésével

Platschu írta:
Én most a Talk-talkra fizettem elő, amiben van egy ilyen 2 fontos opció, hogy csúcsidő után (este 7, ami otthon este 8 ) ingyen lehet hívni földi számokat 26 országban:
http://broadband.talktalk.co.uk/products/broadband/boosts/international
Még éppen ma kötik be és egész hihetetlenül hangzik, ha igaz lesz. Érdemes elolvasnotok,mert az USA, Szlovákia és Románia is benne van, ha esetleg valaki onnan jött volna Angliába. Azt nem igazán értem, hogy éri meg nekik, de biztos közbeiktatnak valamilyen neten keresztüli bónuszkört vagy valami ilyesmi...

Ami hátrány, hogy 2 éves hűségnyilatkozat van, ami tovább vihető. 70 font a telepítési díj, de utána az internet+telefon együtt+ez a 2 fontos csomag=20 font/hó. Lehet nem csináltam jó üzletet, de szimpatikusabb volt ez, mint a BT, mert ott a havi telefon vonal csak azért olcsóbb, mert egyben kell kifizetni egy komplett évet (12 * kb. 9,75 = 120-130 font), ráadásul itt gyorsabb lesz a net és 40 GByte a letöltési határ. Pár ismerősömnek egyáltalán nincs Skypeja (még számítógép se), így őket ezzel el tudnám érni. Kacsintó

Akinek nincs skype-ja, azt is fel tudod hívni skype-ról, ha van előfizetésed... Az "Unlimited Europe" csomag pl. havi 5.99 euro, de ha több hónapra fizet elő az ember, akkor van kedvezmény is.
Ráadásul ha kérsz egy online number-t (magyart), akkor otthonról is fel tudnak hívni vezetékes áron (06-21-el kezdődő szám ha jól emlékszem).
És az egészet lehet még fűszerezni azzal, hogy vesz az ember egy usb-s telefont hozzá.
És a skype-on kívül van még egy egy csomó olyan, ahol pl. havi 10 USD-ért lehet telefonálgatni, azokhoz olyan telefont is lehet gyakran szerezni, amihez nem kell számítógép, csak internet-kapcsolat.
Persze, ha a telefont így is, úgy is be kellett köttetni az internet miatt mondjuk, akkor mindegy, csak talán a hűségnyilatkozat elkerüléséhez lehet jobb a másik megoldás.

Én pl. tudok úgy hívni vezetékest ingyen, hogy ahol van wifi, ott elindítom a telefonom a skype-ot, tárcsázom azt, akivel beszélni szeretnék, és hallózok a kagylóba Nagyon boldog
Vissza az elejére
Platschu
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 13. Hétfő, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, mi is használtuk a számítógép nélküli korszakomban, hogy a bátyám előfizetett egy kb. 5 eurós Skype csomagra, amivel lehetett angol földi számokat hívni, így telefonfülkékben vissza tudtak hívni.

Abban igazad van, hogy nekem elsősorban internet kellett, de még így próbáltam a legolcsóbban a legtöbbet kihozni belőle. Zavarban levő
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Telefonálás Magyarországra Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban