Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keresek párommal,angol gyenge,főleg gyárba mennénk

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom /
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mary3
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 29. Csütörtök, 7:50    Hozzászólás témája: Munkát keresek párommal,angol gyenge,főleg gyárba mennénk Hozzászólás az előzmény idézésével

HellóMosoly

Segítséget szeretnék kérni kint élő magyaroktól,hátha tudtok segíteni.
27 évesek vagyunk,egy pár,és szeretnénk kint munkát találni.Lehetőleg olyan céghez ahol magyarokat foglalkoztatnak.Gyári munka érdekelne minket,csomagolás,árúfeltöltés,előkészítő munkák.Csak ne minusz 20 fokos legyen a munkahely:D Tudom,sok az igény,de hátha van valaki akinek,pont hasonló munkaerőre lenne szüksége.Pár éve már jártam ezen az oldalon,akkor volt egy srác aki segített volna,de egyedül nem akartam nekivágni viszont most van párom is aki szintén jönne velem szívesen.Az angolt véleményem szerint hamar megtanulnánk odakint,de mindenesetre olyan cégnél jobb lenne dolgozni ahol magyarok is vannak.
A szakmám amúgy fodrász,de nem aként dolgozom,és nem aként szeretnék dolgozni,a párom meg az építőiparban dolgozik jelenleg.
Szóval ha valaki tud segíteni kérem szóljon.

Előre is köszönöm a segítséget:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
caniko
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Szeptember 4. Szombat, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hasonló kéréssel fordulok én is hozzátok.Magyarországon belül,Zalaegerszegen élünk a párommal.Nem vagyunk már 20 évesek...sajnos...Én 42, Ő 38 éves,de mi is szeretnénk Angliában munkát vállalni.Zalaegerszegen egy elektronikai gyárban dolgozunk,nevetséges fizetésért,és a már ,majdnem embertelen bánásmód határát súroló körülmények között(számlák kifizetésére és arra elég hogy éhen ne haljunk)én operátorként (blackberry telefonok összeszerelése).A párom szintén itt dolgozik technikusként.Ő társalgási szinten beszéli az angolt,nekem sajnos nincs angol nyelvtudásom....egyenlőre:-)Én lehúztam itt 8-9 évet,ő a 2. évnél tart. Már elhatároztuk,hogy megyünk,de jól jönne egy ici-pici biztatás ,segítség.Nekünk is az lenne a legjobb,ha az előttem hozzászólóval hasonlóan egy gyárban tudnánk elhelyezkedni,ahol magyarok is vannak,legalábbis egyenlőre.Ami mindenképpen előny lenne ha legalább egy-helyen dolgozhatnánk a párommal.Ha valaki tudna segíteni,vagy van ötlete,kérem ossza meg velünk.Köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kriszkriszkrisz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Január 9. Vasárnap, 21:30    Hozzászólás témája: Munkát keresünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Párommal kinn vagyunk Londonban, munkát keresünk, bármilyen munka érdekelne, takarítás, konyhai kisegítés aki tud segítsen.
Vissza az elejére
cabika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 8. Vasárnap, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talaltatok mar valamit???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kriszkriszkrisz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 10. Kedd, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Hát sajnos nem Szomorú
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka / gyenge az angolom / Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban