Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Melyik banban erdemes szamlat nyitni.
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Agnes555
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Január 24. Kedd, 0:30    Hozzászólás témája: Melyik banban erdemes szamlat nyitni. Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!!

Nem regen erkeztem es erdeklodnek melyik bankban erdemes szamlat
Nyitni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Január 24. Kedd, 9:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem legkönnyebben a Barclaysban adnak.Igaz havi 4Ł a számlavezetes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Krisz972
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Január 24. Kedd, 11:28    Hozzászólás témája: Re: Melyik banban erdemes szamlat nyitni. Hozzászólás az előzmény idézésével

Agnes555 írta:
sziasztok!!

Nyitni?

A Llloyds is eleg konnyen nyit,ott se kerdeznek sokat.:)Esetleg,ha az kozelebb van,a Cooperative Bank.
Vissza az elejére
BogiBori
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Február 3. Péntek, 18:31    Hozzászólás témája: Re: Melyik banban erdemes szamlat nyitni. Hozzászólás az előzmény idézésével

Agnes555 írta:
sziasztok!!

Nyitni?

En nagyon egyszeruen (online) nyitottam szamlat a Firsdirect-nel. Naggggyon korrektek, nincs szamlavezetesi dij, kapok minden kartyat, visa-t, barmit, mindent online tudok intezni, meg egyszer sem kellett bemennem a bankba! Ajanlom oket, ha meg nem tul keso neked.
Udv, Bori
Vissza az elejére
Peter_G
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Február 9. Csütörtök, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bori,
Írnál erról egy kicsit bővebben?

Hogyan igazoltad magad, mit kértek még?
Hogyan tudtál induló összeget helyezni a számlára?
Van-e hitelkeret?
Mit várnak cserébe, hogy ingyenesek?
Hogy vetted át a kártyádat?
Hogy vetted át PIN-kódodat?

Túl jól hangzik amit írtál, ezért nagyon is érdekel. Segítségedet előre is köszönöm.

Peter
Vissza az elejére
amonserrano
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Február 9. Csütörtök, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt mindent megtalalsz...http://www.firstdirect.com/

Peter_G írta:
Kedves Bori,
Írnál erról egy kicsit bővebben?

Hogyan igazoltad magad, mit kértek még?
Hogyan tudtál induló összeget helyezni a számlára?
Van-e hitelkeret?
Mit várnak cserébe, hogy ingyenesek?
Hogy vetted át a kártyádat?
Hogy vetted át PIN-kódodat?

Túl jól hangzik amit írtál, ezért nagyon is érdekel. Segítségedet előre is köszönöm.

Peter
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Február 14. Kedd, 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekunk NatWestes es HSBCs szamlaink vannak, mindketto megbizhato, korrekt, rendelkeznek internet banking-os lehetoseggel, viszonylag egyszeruen adnak hitelkartyat is (a HSBC VISA-t, a NatWest MC-t).

A HSBC-nek van evi 20 fontert csaladi kartyabiztositasa, amire az osszes letezo kartyadat (pl. az OTPseket is!) rairathatod es ha elveszted/ellopjak, akkor egy szam hivasaval le tudod oket tiltani.

A NatWest Gold szamla - ugyan havi 8 font a dija - tartalmaz utazasi biztositast is, meg egy csomo egyeb kedvezmenyt.

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Február 15. Szerda, 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Sziasztok!

A NatWest Gold szamla - ugyan havi 8 font a dija - tartalmaz utazasi biztositast is, meg egy csomo egyeb kedvezmenyt.

-seci

Az a havi 8 font valojaban havi 10 font.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[/quote]
Az a havi 8 font valojaban havi 10 font.[/quote]

Lemaradtam Mosoly En meg 8 fontert valtottam, igaz ez 4 eve volt. No mindegy, 2 font ide vagy oda nem szamit, am vele jaro travel insurance miatt meg igy is megeri, meg kulonben sem fogok bankot valtani.

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Február 20. Hétfő, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Lemaradtam Mosoly En meg 8 fontert valtottam, igaz ez 4 eve volt. No mindegy, 2 font ide vagy oda nem szamit, am vele jaro travel insurance miatt meg igy is megeri, meg kulonben sem fogok bankot valtani.

-seci

En sem. Jo nekem a Natwest.
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 24. Péntek, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is NatWestem van, egy honapig levelezgettem a bankkal, mire megnyitottak a szamlamat. Csak First Step accountot tudtam nyitni, amihez bizony nem jar ertelmes debit card, hanem csak cash card, ha 6 honapig megbizhato ugyfelnek bizonyultam, akkor igenyelhetek debit cardot.

Ami tiszta rohej.. A repulojegyemet sem tudtam lefoglalni magamnak, mast kellett arra megkernem, hogy vegye meg nekem a repjegyemet haza, mert ezzel a kartyaval nem lehet semmi ertelmeset kezdeni.
Vissza az elejére
shayneejay
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tavaly már voltunk kint egyik barátnőmmel a nyáron dolgozni Londonban, és a munkahelyünkhöz mindenképpen HSBC bankszámlát kellett volna nyittatnunk, de egyikőnknek sem sikerült.
Végül is mik kellenének ahhoz hogy HSBC-nél tudjunk nyitni? Pl állandó lakcím, valamilyen névreszóló számla, nekünk ezekt mondták, dehát mi ezekkel nem rendelkeztünk. Szomorú
Ráadásul ugy tudom aZ HSBC van kapcsoltatban a magyar KnH bankkal, ahol van az itthoni kártyám. Vagy szerintetek jó a magyar de font alapú kártya?

Köszi Izz
Vissza az elejére
gtimea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 10. Péntek, 0:08    Hozzászólás témája: firstdirect Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bori!

Engem is erdekelnenek azok a kerdesek, amiket a Peter feltett a FirstDirectrol. Lattam a webcimuket is, de meg nem olyan jo az angolom, hogy minden tiszta legyen, meg hat a gyakorlati tapasztalat megiscsak tobbet er Nevető
Szoval ha van idod, irj legyszi egy rovid kis osszefoglalot!

Koszi

Timi
Vissza az elejére
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Március 10. Péntek, 9:37    Hozzászólás témája: Re: firstdirect Hozzászólás az előzmény idézésével

gtimea írta:

Szoval ha van idod, irj legyszi egy rovid kis osszefoglalot!

Bocsi, hogy belekotyogok, mivel nem vagyok Bori. Mosoly
Én is elolvastam a FirstDirect honlapját és bár nagyon rokonszenves amit írnak, de ott fennakadtam, hogy a számlanyitáshoz kérnek angliai vezetékes telefonvonalat...
Nyilván ha valaki már egy ideje kinn él, van valami konszolidált munkája és nem utazó cirkusz tagja, akkor lehet neki ilyen telefonja, de szerintem ez frissen érkezőknek nem biztos, hogy túl nyerő...
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2006. Március 10. Péntek, 17:08    Hozzászólás témája: Re: firstdirect Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ez ugyan nem a First Direct-rol szol, hanem az ING-Direct-rol, savings account, a mentooves reklam.

Szoval akartunk egy ilyet nyitni. Addig megy is a dolog, hogy szepen kitoltod a net-en a formanyomtatvany, meg is nyitjak az account-ot, aztan jon a postan a papir, hogy igazold magad. Kb. annyi iratot kernek, raadasul postan feladva, mint egy high-streeti bankban... Ahova besetal az ember es nyit egy savings accountot. Mindenezt 0.25%-kal tobb kamatert. Ugyhogy dobtuk oket.

Mas: lakcim (igazabol igazolt/legalis angliai tartozkodas) nelkul senki sem nyit szamlat, elkerulendo a penzmosasra szakosodott bandakat. Legfeljebb, ha a munkaadod garanciat vallal ra es szerzodese van az adott bankkal. Foleg 9/11 ota van igy, akkor nagyon megszigoritottak a szamlanyitasi lehetosegeket.

Amikor itt megnyitsz egy szamlat, akkor egy par napon belul megerkezik hozza a csekkfuzet, a bankkartya, valamint a kartya PIN kodja. Ilyet a bank csak lakcimre vagy a munkahely cimere hajlando kikuldeni, B&B-be nem... Gondolj csak bele, miert!

-seci
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban