Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Munkát keresek júliusra!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ancsoca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 7. Hétfő, 11:01    Hozzászólás témája: Munkát keresek júliusra! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Munkát próbálok találni júliusra, picivel több mint három hétre megyek ki és ha lenne rá lehetőség szívesen dolgoznék valamit (július 4-27).

Gondoltam, hogy családnál segítenék be, akiknél mondjuk au pair váltás van, vagy hasonlók...
Esetleg ha ismertek magyar családot akiknél elkél a segítség egy hónapra, szóljatok.
Egyébként imádom az angolt, szóval ha angol családot ismertek, az sem baj... Mosoly

Tudom, hogy ez az egész reménytelen, de azért gondoltam megpróbálom! Mosoly

Anna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marikaaaaaaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 15. Kedd, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Julius vegetol kezdve szeptember vegeig szeretnenk dolgozni babysitterkent, he lehetne inkabb magyar csaladnal, de az alap angol tudasunk megvan. Erdelyi egyetemista lanyok vagyunk, eletvidamak es kedvesek.
Ha barmilyen allas lehetoseget tudtok legyszi irjatok.
Koszonjuk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban