Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

családot keresek nyárra

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nori17
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 7. Hétfő, 10:27    Hozzászólás témája: családot keresek nyárra Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Július második felétől szeptember elejéig szeretnék au pairként dolgozni.
Az angol egész jól megy, tavalyelőtt 8 hónapot dolgoztam Londonban au pairként. Jogosítványom nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marikaaaaaaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Június 15. Kedd, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Julius vegetol kezdve szeptember vegeig szeretnenk dolgozni babysitterkent, he lehetne inkabb magyar csaladnal, de az alap angol tudasunk megvan. Erdelyi egyetemista lanyok vagyunk, eletvidamak es kedvesek.
Ha barmilyen allas lehetoseget tudtok legyszi irjatok.
Koszonjuk!
Vissza az elejére
Bea4
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 4. Vasárnap, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bea vagyok Mosoly. Idén év elején jöttem ki aupairkedni egy Colchester környéki kisvárosba. A jelenlegi családom július 29-én Írországba megy nyaralni, ahova én már nem tartok velük. Eredetileg augusztus végéig beszéltük meg, hogy maradok, mert szeptemberben folytatom a fősulit otthon. Szeretnék augusztus 25-éig (+/- 1-2 nap ) Angliában, Londonban maradni,mert ott laknak ismerőseim. Tudom, hogy nehéz ilyen rövid időre munkát találni, de gondoltam megpróbálom:). Elsősorban nyári aupairkedés/takarítás érdekelne,mert ebben van tapasztalatom.
Ezért, ha tudtok valakit, akinek szüksége van aupairre vagyhousekeeperre erre a 4 hétre, akkor légyszi írjatok.

Előre is nagyon szépen köszönöm,
Bea
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban