Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Spam

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 11:49    Hozzászólás témája: Spam Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ide is begyűrűzött. Az alábbi üzenetet kaptam:

"baby.olivia24@gmail.com

én hagyja Olivia
szeretettel keres őszinte barátja töltse ki a szavam a szeretet és tiszta kapcsolat, kérjük, ha szeretné tudni, kérjük vegye fel velem nekem az e-mail címen baby.olivia24@gmail.com
azért én tud küld képeimet neked. Egy szerelem.
baby.olivia24@gmail.com
Miss Olivia"
Legalább rendesen fordították volna le!
Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült Ördög Ördög Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 13:27    Hozzászólás témája: Re: Spam Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
Na ide is begyűrűzött. Az alábbi üzenetet kaptam:

"baby.olivia24@gmail.com

én hagyja Olivia
szeretettel keres őszinte barátja töltse ki a szavam a szeretet és tiszta kapcsolat, kérjük, ha szeretné tudni, kérjük vegye fel velem nekem az e-mail címen baby.olivia24@gmail.com
azért én tud küld képeimet neked. Egy szerelem.
baby.olivia24@gmail.com
Miss Olivia"
Legalább rendesen fordították volna le!
Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült Ördög Ördög Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült

Jaj, dehogy, csak a csajszi bukik a bajszos pasikra Kacsintó
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg a nem bajszosakra is....... sajnos

Enci kitilthatna a love24 nevu tagot.....
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti is kaptatok?
Vissza az elejére
szandi1990
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
Ti is kaptatok?

lehet csak keresi a nagy Ő-t....Nagyon boldog Mosoly Mr Big Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem kaptam, szerintem is a pasikra bukik! Nevető
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó de honnan tudja, hogy kik a pasik? Szemmel láthatóan valamilyen fordító programmal készült a levél, és hát az én nevemből nem hiszem, hogy ki tudná találni a nememet egy nem magyar.
erus írta:
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 14. Péntek, 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem kaptam de anyum igen ... gondoltam barátokat keres és meg sem lepődtem hogy én nem kaptam Nagyon boldog
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 15. Szombat, 6:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
Jó de honnan tudja, hogy kik a pasik? Szemmel láthatóan valamilyen fordító programmal készült a levél, és hát az én nevemből nem hiszem, hogy ki tudná találni a nememet egy nem magyar.
erus írta:

Figyusz, ha megnezte akar egyetlenegy hozzaszolasodat is (es talan googlival is mind lathato), akkor ott somolyogsz a bajszod alatt Vicces
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 16. Vasárnap, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És szerinted mindenkit egyesével megnéz mielőtt elküldi a levelet? Nem hinném, erre utal a gyengusz fordítás is. Szerintem ez egy automatikusan generált levél.
seci írta:

Figyusz, ha megnezte akar egyetlenegy hozzaszolasodat is (es talan googlival is mind lathato), akkor ott somolyogsz a bajszod alatt Vicces
-seci
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 16. Vasárnap, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
És szerinted mindenkit egyesével megnéz mielőtt elküldi a levelet? Nem hinném, erre utal a gyengusz fordítás is. Szerintem ez egy automatikusan generált levél.
seci írta:

-seci

Azt hittem, hogy itt kuldott privi uzenetet. Ha nem ez tortent, akkor valahol hasznaltad a email cimedet, ahonnan kikerult. Avagy kedves imerosod cimtarat nyultak le egy remek kis physhing kereten belul.
Welcome to the wonderful world of interNYet.
-seci
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 16. Vasárnap, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jol hitted, itt kuldott privatban uzenetet.
Legalabbis nekem.
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 16. Vasárnap, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is itt küldött!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban