Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Emergency Tax

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
missatone
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 4. Kedd, 4:19    Hozzászólás témája: Emergency Tax Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2010 januarjatol emergency taxen vagyok. Az lenne a kerdesem, hogy ezt a tulfizetett adot hogyan lehetne visszaigenyelni, illetve megvaltoztatni? 2009 januarjatol augusztusig dolgoztam mar kint, majd hazajottem es most megint kint vagyok. NI szamom volt, amikor kezdtem meg 2009ben, de akkor nem is voltam sohasem emergency taxen. Most amikor visszajottem ugyanoda azon vagyok. Hiaba szoltam mar a mekis uzletvezetonek nem tortenik semmi, igy elhataroztam, hogy sajat kezeimbe veszem a dolgot.
Ugyan ez van egy masik magyar sraccal, illetve egy angollal is.

Nagyon halas lennek valamennyi segitsegert!

Elore is koszonom szepen!

Udv, Tamas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sycamore
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 15. Szombat, 9:47    Hozzászólás témája: Re: Emergency Tax Hozzászólás az előzmény idézésével

missatone írta:
Sziasztok!

2010 januarjatol emergency taxen vagyok. Az lenne a kerdesem, hogy ezt a tulfizetett adot hogyan lehetne visszaigenyelni, illetve megvaltoztatni? 2009 januarjatol augusztusig dolgoztam mar kint, majd hazajottem es most megint kint vagyok. NI szamom volt, amikor kezdtem meg 2009ben, de akkor nem is voltam sohasem emergency taxen. Most amikor visszajottem ugyanoda azon vagyok. Hiaba szoltam mar a mekis uzletvezetonek nem tortenik semmi, igy elhataroztam, hogy sajat kezeimbe veszem a dolgot.
Ugyan ez van egy masik magyar sraccal, illetve egy angollal is.

Nagyon halas lennek valamennyi segitsegert!

Elore is koszonom szepen!

Udv, Tamas

Küldj neki ajánlott levelet, így nem tudja letagadni, hogy tudott róla: Neked már van NI számod!
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 15. Szombat, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az hogy emergency code-ban van valaki semmi koze az NI szam megletehez! Ha van ha nincs, emergency code lehet.

http://www.hmrc.gov.uk/incometax/emergency-code.htm

Kuldj be egy P46-ot az illetekes Tax office-ba es beallitjak a helyes adokodot illetve a tulfizetett adot vissza fogod kapni.
Vissza az elejére
missatone
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 16. Vasárnap, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okés, majd megy a P46os! Köszi szépen a segítségeteket!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Jogosultságok gyermekkel, segélyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban